Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Brianna O'Devan EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Brianna O'Devan EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Brianna O'Devan EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Brianna O'Devan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Brianna O'Devan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Brianna O'Devan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Brianna O'Devan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Brianna O'Devan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Brianna O'Devan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Brianna O'Devan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Brianna O'Devan
Brianna O'Devan

Korom : 30
Itt vagyok : ¤ London
Munkám-hobbym : ¤ Tánc
Tanítási órák száma : 48

Brianna O'Devan Empty
TémanyitásTárgy: Brianna O'Devan   Brianna O'Devan EmptyVas. Ápr. 21, 2013 4:56 pm

Teljes Név

Brianna O'Devan

Kor

18

Csoport

Tánc szak

play By

Jennifer Lawrence
Belsö

Alapvetően egy igen szeleburdi lány vagyok, aki imád táncolni. Minden álmom, hogy majd egyszer több ezer ember előtt léphessek fel, ahogy azt az anyám is tette/teszi. Minden őrültségben, turpisságban benne vagyok ami az utamba kerül, nem lennék soha semminek az elrontója. Bár azért azt hiszem tudom hol a határ és általában megpróbálom nem átlépni azt. De a szeleburdiság mellett tudok komoly is lenni ha szükség van rá. Bárkit meghallgatok gond esetén és ezt én is elvárom viszonzásképpen a barátaimtól. Könnyen fogadok a szívembe bárkit, aki barátkozni szeretne, de azt mindenkinek tudnia kell rólam, hogy ha egyszer elveszítem valaki iránt a bizalmamat azt többet soha vissza nem kapja. Imádom az állatokat, a zenét, a tengerparti sétákat, a naplementét-felkeltét, a barátaimat és természetesen a táncot mindennél jobban. Szeretek vásárolni, főként ruhákat...úgy vagyok vele, hogy minél színesebb annál szebb, de akár egy régi darabból is varázsolok valami szépet és egyedit. A feketét utálom! A szekrényemben egyetlen fekete ruhadarab sincs, és nem is lesz. Az csak a hangulatomat rontaná.
Egy szelet belölem


1994.április 11-én láttam először napvilágot. Ez egy csodálatos tavaszi nap volt mint az én s mint a szüleim számára. Bár az tény, hogy nem sokra emlékszem az első napomról ebben a világban...vagyis jobban mondva semmire, de attól függetlenül még sok sok mesét hallottam már. Aminek fele vagy igaz vagy sem. Hiszen szüleim nagyon el voltak tőlem ragadtatva, én voltam az elsőszülött gyermekük. Anya és apa alig egy éve voltak házasok mikor a világra hoztak engem. Egészen addig fényűző életem volt ameddig nem jött a kis ikerpáros: Adam és Reina. Az ő születésükig én voltam középpontban de ők mindent elrontottak. Magukra vonták a figyelmet rosszaságukkal. Bár ők azt hitték nem csinálnak semmi rosszat és anyáék azért ugrálnak mindig körülöttük mert szeretnek ott pattogni. Ezt persze szüleim nem így vélték. Nem vártak egyszerre két gyereket is. Nagyon nehezen tudtak mind a kettőre odafigyelni a sok munka mellett. Rám szinte nem jutott semmi idejük. Ekkor már én a hetedik életévemet töltöttem be így az iskolát sem hagyhattam ki. A legjobb időtöltésem az volt, hogy iskola után minden áldott nap a suli melletti műterembe mentem ahol anya gyakorolt. Végignéztem ahogy eltáncikál akár órákat is, közben pedig engem is tanít, majd hazamentünk és dicsekedve rohantam apához, hogy eláruljam neki mit is tanultam éppen aznap. Anya az egyik leghíresebb táncos volt a vidéken. Minden előadását az első sorból figyeltem. Anya segítségével, mire a tizenharmadik életévemet töltöttem már szinte profi táncosnak éreztem magam. A két dilis öcsém meg persze általában kiröhögött, hogy mit akarok én a tánccal. De ők ezt nem érthetik! Bármilyen táncot kipróbáltam szívesen, a balettól egészen az ilyen diszkós stílusokig. Azt mondták anyáék, hogy addig gyakorolhatok ameddig ez nem megy az iskola kárára. Így hát kénytelen voltam úgy beosztani az időmet, hogy ebből ne legyen probléma. Az általános iskola befejezésével tudtam, hogy mit is akarok kezdeni a továbbiakban magammal, de mégsem tudtam mit mondjak szüleimnek. Féltem nem akarják, hogy folytassam anya útját. Viszont ez nem így lett! Nagyon örültek neki. A legjobb iskolák között kutakodtunk és végül így találtuk meg azt a művészeti iskolát ahová most is járok. Már a harmadik évemet tengetem itt és fantasztikusan érzem magam. Hiszen mindenem a tánc és többnyire nagyon kedves itt mindenki.


A hozzászólást Brianna O'Devan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 09, 2013 6:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Brianna O'Devan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna O'Devan   Brianna O'Devan EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 9:07 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Szép, részletes ET-t olvashattunk, nem volt ezzel semmi gond, szaladj foglalni, majd játszai.
Vissza az elejére Go down
 

Brianna O'Devan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isabella & Brianna
» Effy & Brianna
» Brianna Watson ~
» Nolen & Brianna >kávézó<
» 491 Gallery - Brianna & Sence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tánc-