Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Nolen & Brianna >kávézó< EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Nolen & Brianna >kávézó<

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Brianna O'Devan
Brianna O'Devan

Korom : 30
Itt vagyok : ¤ London
Munkám-hobbym : ¤ Tánc
Tanítási órák száma : 48

Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< EmptyVas. Jún. 16, 2013 6:52 pm

Nolen & Brianna


Hogy miben különbözik nekem a hétvége a hétköznaptól? Könnyű a válasz: semmiben! Ugyanannyi gyakorlás, tanulás. Mindenki azt vágja a fejemhez, hogy ha profi akarok lenni nem szünetelhetek. Pedig szerintem igenis kijár már nekem a pihenés! Hetek óta csak hajtanak a tanáraim. Nem is értem miért csodálkoznak azon, hogy folyamatosan rontok! Hiszen legalább egy hónapja nem aludtam ki magam rendesen, és ez nem normális. Persze...imádok táncolni, ez az életem, de ami sok az sok. Na nem baj! Ma ki fogok állni magamért. Semmi kedvem megint a próbateremben tölteni az éjszakámat. Fiatal vagyok, szükségem van egy kis szórakozásra. És valószínűleg mindenki túl fog élni egy szabad estét.
Jól tudom, hogy csak egy ember képes arra, hogy lebeszélje a tanáromat a ma esti próbámról. Ez az ember pedig anya. És mivel anya még mindig, úgy érzi tartozik nekem, meg is próbálja. Szerencsémre sikerült annyit kiharcolnia, hogy csak fél kilencig tartson az óra. Ami alapjában véve elég jó! Lesz időm mindenre végre!
Kilenc óra! És. Még. Mindig. Itt. Vagyok. Mit tegyek, hogy végre elengedjen? Már ígyis fél órával tovább maradtam, és ráadásul elég tűrhető is voltam. Na ebből most van elegem! Lehet, hogy nem a legjobb ötlet faképnél hagyni egy tanárt de nem igazán érdekel már.
- Mennem kell! - Hátrálni kezdek, majd egy halk elköszönés kíséretében hátat fordítok neki és kiszaladok a teremből. Ami jó, hogy nem volt ideje tiltakozásra, a meglepettségtől egy hang sem jött ki a száján. Remélem még egy darabig nem ocsúd fel...
Sietve cibálom magamra ruháimat, majd kirohanok és egy nagy vigyorral arcomon, vágtatok végig az utcán. De mégis hová tartok most? Nem mehetek még haza! Egyszerűen nem akarok! Nem azért haragítottam magamra a legjobb tanárt, hogy most hazamenjek és aludjak. És a következő pillanatban megpillantok egy helyet ami felkelti érdeklődésem. Miért ne gondolkozhatnék egy kávé mellett? Akár hívhatok is valakit, hogy csatlakozzon hozzám. Még mindig jobb mint az előző gondolatom.
Gondolkozás nélkül megindulok a kávézó felé, mikor elérem a célt, helyetfoglalok és rendelek magamnak egy kávét. Bár azt mondják nem túl egészséges a számomra. De kit érdekel? Ma minden szabályt meg fogok szegni!


Vissza az elejére Go down

Nolen Cade Porter
Nolen Cade Porter

Korom : 32
Itt vagyok : ahova hívnak
Munkám-hobbym : éneklés a zuhany alatt
Humor : száraz faviccek
Tanítási órák száma : 14

Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< EmptyVas. Jún. 16, 2013 8:06 pm

Ha tudatni akarnám a világgal, hogy halál másnapos vagyok, meg tenném. De épp a tanulótársammal vagyok, aki nagyon élethűen akarja eljátszani a szerepét. Azt sem tudom, melyik darabból gyakorolunk. Szét hasad a fejem. Miért kell vasárnap is itt lennem? A tegnapi buli kissé oda tett nekem, vagyis nekünk. Nem emlékszem sok részletre, az este végére mindenki ugyanolyannak tűnt, ugyanolyan részegnek mint én. Nem tudom mióta ülök itt és hallgatom értelmetlen fecsegését. 
Ha jobban megnézzük, valami nagyon ronda csajt osztottak be mellém, szóval még lekapni se tudnám, hogy elhallgattassam. Kockáztatnék én, de annyira hülye nem vagyok, még a végén belém zúgna és levakarhatatlanná válna. 

 Az egyetem azért jó, mert nem foglalkozik veled a tanár. Akkor mész be amikor akarsz, pótvizsgát is tehetsz, nem ő neki lesz baja, hanem nekem. Persze, nem az a típus vagyok akinek esze ágában sincs belépni a terembe. Minél hamarabb túl leszek az egész iskolán, annál hamarabb találhatom magam a kamerák között. De addig még hosszú út vezet és eléggé kátyús az egész, nekem pedig nem elég jó a kocsim. Ez már csak azt jelentheti, hogy párszor le fogok robbanni út közben, de nem fogom fel adni. Anya sem szeretné, ha egy bunkó paraszt lennék...Bocsi anya, ezt most meg kell szegnem.
-Figyelj...öhm - nem jutott eszembe a neve hirtelen. - már nagyon el telt az idő, jobb lenne ha holnap folytatnánk. - mondtam bocsánat kérően. Amilyen gyorsan csak tudtam, elhúztam a csíkot. Elrohantam valamerre, valami olyan helyre, ahol kapok valamit a hányingerem ellen, ami kezd ismét előtörni. Nolen, Nolen, Nolen...merre mehetnél, kérdeztem magamtól. Később már csak sétálgattam, zsúfolt utcán, kis utcán, nagy utcán...nagyon sok helyen. Később egy kávézó előtt álltam és vacilálltam, hogy bemenjek-e. 
Végül bementem, kértem egy jó erős kávét, amint megkaptam helyet foglaltam...VOLNA, ha lett volna egy szabad szék. Aztán megpillantottam valamit...egy szabad hely. Úgy szaladtam a kávéval, mint öreg néni, sok szatyorral a busz után. Ilyenkor fiatalosak és fittek, bezzeg amúgy...Hihetetlenek.

-Elnézést. Szabad ez a hely? - kérdem felvont szemöldökkel az asztal túlsó végén ücsörgő lányt. Szimpatikus és kedves, ez az első benyomásom róla ez. Bármit mond, csak udvariasságból kérdeztem, nincs kedvem tovább állni, így helyet foglalok és lassan kortyolgatni kezdem a koffein adagom. 

outfit: here
words: 360
note: strange girl - strange boy
Vissza az elejére Go down

Brianna O'Devan
Brianna O'Devan

Korom : 30
Itt vagyok : ¤ London
Munkám-hobbym : ¤ Tánc
Tanítási órák száma : 48

Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< EmptyVas. Jún. 16, 2013 10:05 pm

Nolen & Brianna


Az tény, hogy néha elég nehezen bírom a tempót, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem azt amit csinálok. Egyszerűen csak néha sok. És jól tudom, hogy én választottam ezt az egészet! Éppen ezért fogom végigcsinálni...anyáért és értem. Ebből akarok megélni. Tudom, hogy sikerülhet hiszen anya is elérte ezt. Csak remélni tudom, hogy egyszer majd rám is úgy fog nézni valaki miközben táncolok, ahogy én rá. Mindig elvarázsolt a látványa. Szóval egészen gyermek korom óta tudtam, mit akarok kezdeni az életemmel. Nem is volt kérdéses! És egyre közelebb érzem magam a vágyaim beteljesüléséhez. De ez még nem jelenti azt, hogy nem akarom ma este kiereszteni a gőzt. Nagyon ritkán adatik ez meg nekem, és nem akarom...sőt! Nem fogom, elszúrni ezt az egy szabadnapom. Ha kell egyedül fogok elmenni inni egyet.
A következő pillanatban egy hang rángat ki gondolatmenetemből. Jobb szó rá, hogy ki ijesztett, nem is rángatott. Szó szerint ugrok egyet ijedtemben. Még jó, hogy nem borítottam fel miatta az asztalt.
- Ó te jó ég! Nem tudtál volna valami jelet adni mielőtt a frászt hozod rám? - Förmedek rá nem túl kedvesen, még mindig rémülten. Mikor végre eljut agyamig a kérdése, velem szemben ül, és már azt hiszem értelme sincs a válaszadásnak. De persze én mindig értelmetlen dolgokat teszek, így válaszolok. Na meg elnézést kérek a kirohanásomért...elvégre nem ő tehet arról, hogy eltemettem magam a gondolataimban.
- Pesze, szabad. - Halvány mosolyra húzom ajkaim. - Sajnálom az előbbi hisztit. Csak megijedtem, de ez nem a te hibád, ne vedd magadra. - Remélem nem néz teljesen lökött, hisztis libának. Pedig minden oka meglenne rá. Nem kellett volna úgy letámadnom, de ez már késő bánat. Viszont valahol már láttam ezt a srácot. Ebben egészen biztos vagyok. De hol? Hol találkozhatok emberekkel a próbatermen és az iskolán kívűl? Iskola! Biztosan ott láthattam valamikor.
- Te! Mi találkoztunk valahol? Olyan...ismerős vagy. - Arcát fürkészem, aztán elnevetem magam. - De lehet csak hülye vagyok! - Megrázom fejem nevetgélve.


Vissza az elejére Go down

Nolen Cade Porter
Nolen Cade Porter

Korom : 32
Itt vagyok : ahova hívnak
Munkám-hobbym : éneklés a zuhany alatt
Humor : száraz faviccek
Tanítási órák száma : 14

Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< EmptyHétf. Jún. 17, 2013 8:59 am

Ha kicsit túráztatom az agyam, remek ötlet volt hogy eltűntem. Bele se merek gondolni, mi lett volna a csók jelenetnél. Tisztán emlékszem, hogy van a darabban egy nyálcserés rész. DE MINEK?! Miért kell minden nyamvadt írónak, egy rossz szerelmi történetet írnia. A világ is jobb hely lenne, ha nem vágnák folyamatosan az arcunkba a tökéletes kapcsolat nyálas kialakulását. Nem azt mondom, hogy nem hiszek a kapcsolatok tartósságában és a tökéletességben, de mondjuk ki. Annál kevésbé vágyunk rá, minél többször szembesítenek minket azzal, hogy ilyen csak a filmekben, vagy egy tragikusan rossz Shakespeare műben történhet meg. Áh, újabb sztereotípia, bár egyáltalán nem jellemző rám.

Az egyetem mellett, igen, kapcsolat építő programon vagyok Miles-al. Ne értsétek félre. Ő az én egyetlen ingyenélő haverom, aki már majdnem olyan mint a bátyám. Néha letagadom, de attól függetlenül, nem cserélném el senkire. Na jó, egy szexi csajra esetleg, de egy nyomi kockára semmikép. Míg ő egy, semmin nem gondolkodó party arc, én a céltudatos ember vagyok a dráma szakról. Különböző elképzeléseink kiegészítik egymást, még akkor is, ha valami őrültség lesz az egész dolog végkifejlete. 
Most büszke lenne rám, ellógtam egy fontos felkészülést, de csak is azért, mert előző este úgy leittuk magunkat, hogy négyet láttam a vegasi csajokból, mindegyikből négyet. Nem néztek ki rosszul, jobb Miles szülinapi bulit el sem tudtam volna képzelni. 

"Kedves" ember lévén, még azelőtt helyett foglalok, mielőtt engedélyt kaphatnék rá. Nincs erőm arra, hogy megvárjam a választ. Szegény csajra szívrohamot hozok, ki is borul, szerencsére nem az italával együtt. Csak úgy, egymagában.
-Elnézést. Nem állt szándékomban halál közeli élményben részesíteni téged. -vigyorogtam. - Bocsánat kérés elfogadva. - vigyorgok tovább, csendesen kortyolgatva egyre hidegebb kávém. Nem mondom, hogy hülyének nézem, de kicsit meglepett reakciója. Bár ilyen embernek is lennie kell a Földön, nem? 

Ha azt nézzük, én se vagyok valami normális. Mi több, néha olyan elméleteket állítok fel magamban, amiket más meg sem érthetne. Talán jobb lett volna, ha orvosnak, atomfizikusnak tanulok tovább. Akkor nem csak a színházban és a bulikban adhatnám elő az őrült énemet. Én lehetnék a Föld legőrültebb tudósa. Múltkor is, már épp mentem volna be a szobába, amikor bevertem a nagylábujjam a küszöbbe. Eszembe jutott, mi lenne ha kis rámpás lenne minden küszöb, akkor nem akadnánk el folyton bennük, és a dolgokat is könnyebb lenne egyik helyről a...
-ÉN?! - összerezzenek. Duplám kaptam vissza az ismeretlen lánytól az általam kiosztott szívinfarktust. - Öhm...ha az egyetemre jársz, biztosan láhattál, amúgy nem tudom. Nolen Cade Porter besces nevem. - rám jellemző huncut mosollyal kezet nyújtok az asztal fölött. 
-Én esetleg ismerhetlek valahonnan? Festők kiállítása, valamelyik drámás csoport, esetleg tánckar? - érdeklődöm kedvesen.

outfit: here
words:429
notes: hey beautiful. dance
Vissza az elejére Go down

Brianna O'Devan
Brianna O'Devan

Korom : 30
Itt vagyok : ¤ London
Munkám-hobbym : ¤ Tánc
Tanítási órák száma : 48

Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< EmptyHétf. Jún. 17, 2013 11:33 pm

Nolen & Brianna


Nem is tudom mennyire értelmes dolog este nekiülni kávézni. Mondjuk ha most otthon lennék biztosan nem kávézgatnék. Két okból is: első az, hogy valószínűleg alvás előtt nem lenne túl jó ötlet. A második pedig az, hogy nincs otthon kávé. Vagyis van, de az jól el van dugva nehogy rátaláljak. Mivel az én gondoskodó anyám szerint a tánc meg a kávé nem fér meg egy helyen. Ahogy a tánc meg az ital vagy cigaretta, vagy drog, vagy bármi sem. Pedig szerintem nincs abban semmi rossz ha néha napján egy kis koffeint öntök magamba. De hát tudjátok, hogy van ez: amit nem tud, az nem fáj neki! Na meg én olyan vagyok, hogy ha megtiltanak valamit, épp azért is megcsinálom. Visszatérve a gondolatmenetem elejére, alvás előtt tényleg nem iszok kávét, csakhogy most bulizni készülök...szórakozni egyet. Holnap úgyis csak délután lesz órám így az alvással nem lesz olyan nagy gondom. Már olyan régen multattam igazán jól, hogy szinte nem is emlékszem rá. Anyának meg nem kell megtudnia mit csináltam. Azt hiszem már eléggé idős vagyok ahhoz, hogy kimaradjak egy éjszakát otthonról. Na meg mondtam neki, hogy ma estére terveim vannak, csak azt nem tudja mit értettem a terv alatt.
Szavai hallatán önkénytelenül is elvigyorodok. Ami már biztos az az, hogy van neki humora. Az hogy képes mosolyt csalni arcomra egy ilyen hülye hisztiroham után, egy valóságos csoda.
- Hát azt remélem is! Nem áll szándékomban még meghalni. - Mondom még mindig széles mosollyal arcomon.
Ahogy elnézem, sikerült nekem is a frászt hozni rá, bár nem szándékosan. Nagy nehezen sikerül visszatartanom egy éppen kitörni készülő nevetést. Nem lenne túl szép kinevetni, elvégre ő sem tette. Maximum magában. Azt viszont én is teszem. Így legalább kvittek vagyunk.
- Örvendek Nolen, én Brianna vagyok. Brianna O'Devan...de csak Bria. - Mutatkozok be neki, kézfogás kíséretében mikor sikerül összeszednem magam. Hmm! Valóban az iskolában láthattam valamikor. Ez már egészen biztos. Mondjuk nem is igazán lenne másik tippem. Arra nem hiszem, hogy emlékeznék ha az utcán futottam volna valamikor bele. Hiszen több ezer ember jön velem szembe, nap mint nap.
- Talán láthattál már a tánckarban. Mivel én...táncolok. Azaz most épp meglógtam egy órámról. Lehet nem volt túl jó ötlet, de na! Szünet is kell. Vagy nem? - Rántom meg vállamat.Igazából nem is tudom miért mondtam el ezt neki. Magyarázkodni akartam volna? Talán! Csak azt hiszem ez a magyarázkodás inkább saját magamnak szólt, mint neki.
- És te melyik? Zene? Dráma? Esetleg média? - Kérdezek vissza kíváncsi tekintettel, miközben belekortyolok kávémba.


Vissza az elejére Go down

Nolen Cade Porter
Nolen Cade Porter

Korom : 32
Itt vagyok : ahova hívnak
Munkám-hobbym : éneklés a zuhany alatt
Humor : száraz faviccek
Tanítási órák száma : 14

Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< EmptyPént. Jún. 21, 2013 7:01 pm

A kávézó az a hely, ahol az ember elbújhat, feltűnhet vagy csak ellézenghet ha kedve támad. Mindezt fényes nappal. Persze most, közel fél tízkor...este fél tízkor, a kiszolgáló hülyének néz ahogy betérek és egy jó adag fekete kávét kérek. Kérdem én; miért érdekli őt ez annyira? Egy szóval sem mondtam hogy nem tudok aludni, esetleg ilyenek. Mert ha nem tudnék, akkor rég tejet innék és megbökdösném Miles-t hogy dúdoljon egy altatót és ringasson álomba. Viccet félre téve, meg van nekem a módszerem az elalváshoz.
Ami azt illeti; ma este nem akarok le feküdni (értsd félre ha akarod). Ki akarom pihenni valahogy ezt az egész, DNS-csere-jelenetre-való-előborzongást....PIÁVAL. Majd csak találok valakit akivel elmehetek roncsolni a májamat.

-Vétek fiatalon elhunyni. Bár mindenki a csúcson fejezi be. - ez az No, még egy félreérhető dolog. Nem kéne este ez a fekete. De amit kimondtam, azt kimondtam, ez olyan mint egy ítélet. Anya most biztos fent kinevet. Sőt a lány is ki fog nevetni. Megszoktam, nem vesznek komolyan a komolyságom miatt. Kell nekem folyamatosan alátámasztani minden dolgot. Ha Miles nem lenne, kicsit korlátozott lennék.
-Szólíts csak No-nak vagy Nolen, amelyik jobban tetszik. - mosolygok. Szóval tudok nevet illeszteni az archoz. Egy igazán szép archoz, persze a név is gyönyörű. Biztosan csüngnek rajta és sor áll, hogy valamelyik fiúval elmenjen randizni. Talán benne lenne egy italba...ha nem akkor egyedül iszom...
-Tánc? Érdekes, azt hittem a ugribugrik megszállottak. A táncteremben esznek, a táncteremben alszanak...megkockáztatom, hogy ott is születnek. - vakargatom képzeletbeli szakállamat, mindezt játékosan, enyhítés képen az esti szívinfarktus ért.
-Lenni vagy nem lenni, ez itt a kérdés...vagy Ó Rómeó, miért vagy te....stb stb. - halkan felröhögök. Mindenki azt hiszi, hogy a kamera túlsó felén dolgozom, amikor éppen az akarok lenni akire a kamera exponál. Persze nem lenne nehéz levonni a következtetést az előbbi kis szavalásom után, de szeretném, ha megnevettetném Bria-t.

A kávém lassan kihűl, pár korty lötyög még az alján. Másra vágyom, valami alkohol tartalmúra...magasra méghozzá. Tudok pár helyet, szégyen lenne ha valakit meg kéne kérdeznem, hisz minden hétvége a miénk, sőt majdnem minden éjszaka. De a kérdés...
-Hé Bri...tudod, nem itt terveztem tölteni életem hátralévő perceit...szóval, nem kertelek. - mély levegőt veszek. - Lenne kedved valahová beülni? Meghívlak egy italra. - mosolygok.
Vissza az elejére Go down

Brianna O'Devan
Brianna O'Devan

Korom : 30
Itt vagyok : ¤ London
Munkám-hobbym : ¤ Tánc
Tanítási órák száma : 48

Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< EmptySzomb. Jún. 22, 2013 5:51 pm

Nolen & Brianna


Következő mondatára alig bírom megállni, hogy ne nevessem el magam, bár még így is egy nagy vigyor ül ki arcomra. Nincs kizárva, hogy az én fantáziám a piszkos, de ha valaki valami hasonlót mondd, nekem az félreérthető tud lenni.
- Vétek, nem vétek...egyszer mindenki meghal. - Na! Most komolyan a halálról akarunk hablatyolni? Hát mit mondjak? Elég...érdekes téma két fiatal között. De azért jobbat is el tudok képzelni.
- Rendben, No. - Újabb mosolyt eresztek el. - Te úgy szólítasz engem, ahogy csak akarsz. Túl sok becenevet adtak már, reggelig sorolhatnám. - Többnyire már mindenre hallgatok tényleg. Bár azt nem mondom, hogy mindet szeretem is, csak simán elfogadom. Mint például az Ann-t. Valahogy nem tudom a nevemhez illeszteni sehogy sem. Vagyis ha belegondolok tudom, de ha valaki úgy szólít, hirtelen nem kapcsolok, hogy rólam van szó. Aztán meg harag a vége annak, hogy nem hallgatok az illetőre. Na jó! Nem pont értem minek kell úgy kielemeznem a becézésemet. Utálok belemerülni gondolataimba, mert soha nem úszok ki belőlük. Esküszöm még a semmiről is képes vagyok órákat beszélni, vagy elmélkedni. És ez alapjában véve jó dolog, csak oda kell figyelnem, hogy ne untassam a partnerem.
- Talán nem is tévedtél olyan nagyot. - Felnevetek. - Én is az időm nagy részét ott töltöm, bár nem mindig saját akaratomból. Ma például megelégeltem a tanárom és csak úgy faképnél hagytam. - Már megint kezdem. Ugyan miért is érdekelné Nolent az én ostoba lógásom? Ha tovább folytatom a süket dumámat, azt érem el vele, hogy elijesztem magamtól.
A következő pillanatban már nem tudom megállni, hogy ne törjek ki nevetésben. Máris bírom ezt a Nolent! Alig tíz, talán tizenöt perce ült ide, de máris fel tud vidítani. Nagyon ritka az ilyen ember.
- Hmm...mondd csak, Mr.Rómeó te nem a színházban tengeted időd nagy részét? - Kérdezek vissza, egy pimasz vigyorral arcomon, majd kortyolok kávémból, ami mostanra már egész iható lett. Nem túl forró, de nem is hideg.
- Nos...mivel mára én is valami hasonlót terveztem, talán veled tartok. De akkor ígérd meg, hogy táncolunk majd egyet! - Mondom oldalra billentett fejjel, még mindig ugyanazzal a vigyorral arcomon. Talán ha nem lennék táncos ezt a felkérést nyomulásnak is lehetne venni. De ki tudja...talán az. Á nem! Miért is lenne az? Nem azok közé tartozok aki tíz perc beszélgetés után már nyomul és a nyakán csüng a partnerének. A táncos feltételt csakis kíváncsiságból mondtam. Ha már szerinte az ,,ugribugrik" más se csinálnak, legyen igaza.

Vissza az elejére Go down

Nolen Cade Porter
Nolen Cade Porter

Korom : 32
Itt vagyok : ahova hívnak
Munkám-hobbym : éneklés a zuhany alatt
Humor : száraz faviccek
Tanítási órák száma : 14

Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< EmptyKedd Jún. 25, 2013 5:32 pm

-Oh, sejtettem hogy félreérted - elnevettem magam én is. Hülyének néztek minket akik elhaladtak az asztalunk mellett. Ahogy körbe néztem kiürült a hely, vagyis még voltak, de ha nem kötöttem volna barátságot Bri-vel...akkor át is ülhetnék. De...inkább nem teszem.
A halálról más jut eszembe. Egy fájó, mégis boldog emlék. Anya, suttogom magamban. Mindig is itt lebeg előttem a dolog. Amikor az ember érzi, hogy hiányzik valaki, egy személy aki nagyon szereti őt. Mindig tudtam hogy eltávozik az életemből, amikor ott volt a kórházi ágyon és lélegeztetőre volt kapcsolva. Akkor tudtam, ideje elhagynom a gyerekes viselkedést. Nem mintha nem én lettem volna az, aki folyamatosan komolyan vette volna a dolgokat. De miután anya végleg elérte az uticélját, nekem kellett átvennem a szerepét húgom életében. Túléltük, kisebb hiánnyal...de meg vagyunk.
-Csak tudod, nem mindegy mikor hal meg az ember. - sóhajtom.

Aki egy művészeti suliba jár, annak sok a dolga. Nem vehet levegőt, mert mindent komolyan kell vennie ami történik. Például nekem készülnöm kéne, mert a tanárom nem éppen a nyár-utáni-első-suli-hetekben-is-pihenő fajta. Pedig mennyire imádnám akkor. Mindig is szerettem emberek előtt szerepelni, de ha valakire ráerőltetnek dolgokat, akkor el megy tőle a kedve.
-Kézenfekvő megoldásnak tűnthetett, ha most is kávét iszol. - vigyorgom, mint a tejbe tök. Nem zavar, hogy beszél. Legalább nem unom meg az életem és nem is fejelek bele a koffeinos csészébe.
-Öhm...épp egy ogre csajjal történő smaci jelenettől menekültem el. - vakargatom idegesen a tarkómat. - Ne vond le a következtetést, de kiráz tőle a hideg. - magyarázom hevesen. Persze, ő biztosan nem ezt látja a tükörben, mert nagyon jól néz ki, kifejezetten csinos lány. mondjuk úgy, bejön nekem. 

-Na akkor...tedd le a csészét, poharat akármit és gyere. - meg sem várom hogy csináljon velemit. Megfogom a kezét, közben dobok egy kis borravalót az asztalra kettőnk nevében is, és magam után húzva, keresek valami bulis helyet. -Táncolok veled, amíg el nem fáradok...de vigyázz, tehetséges vagyok. - nevetek, miközben rohanunk szemben az emberekkel.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Nolen & Brianna >kávézó< Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen & Brianna >kávézó<   Nolen & Brianna >kávézó< Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nolen & Brianna >kávézó<

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nolen C. Porter
» Ronnie & Nick - Kávézó
» Isabella & Brianna
» Effy & Brianna
» Brianna Watson ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-