Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Brianna Watson ~  EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Brianna Watson ~  EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Brianna Watson ~  EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Brianna Watson ~  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Brianna Watson ~  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Brianna Watson ~  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Brianna Watson ~  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Brianna Watson ~  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Brianna Watson ~  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Brianna Watson ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Brianna Watson ~  Empty
TémanyitásTárgy: Brianna Watson ~    Brianna Watson ~  EmptyHétf. Május 20, 2013 5:50 pm

Teljes név

Brianna Watson

Kor

18

Csoport

Média szak

play By

Lindsay Hansen
Belsö

Eléggé visszafogott lány vagyok. Már kiskorom óta a filmek világában élek, azóta amióta megszülettem.Jött a Disney, és aztán a Warner Bro, és így tovább. Szeretek videózni, és kis filmeket készíteni, szülinapokon, vagy egyéb más alkalmakon. Barátkozó típus vagyok, és elég beszédes, ami néha elég zavaró tud lenni. De erről erősen próbálok leszokni. A legnagyobb gondom az, hogy rettentően önérzetes vagyok, és mindent meg kell csinálnom, amit egyszer rámbíznak, határ időre. Remélem ebből, nem lesznek problémák.
Egy szelet belölem

Gyerekkorom óta arra készülök, hogy filmeket készítsek. Kívülről fújtam a Disney produkciókat, és minden más rajzfilmet. Az általános iskolában is mindig rendező akartam lenni, és ez most sincs másként. Az apám, munkanélküli, édesanyám pedig gyermek könyveket illusztrál. Van két testvérem. Ikrek. Óvodába járnak otthon, Bradfordban. Nálunk lakik az unokatestvérem, és az édesanyja, mert az apja elhagyta őket. Kemény dolog ez, de meg lehet érteni. A nénikém, mindig is dilinós volt egy kicsit. Jött azokkal a fura festményeivel, meg ruha költeményeivel, kicsit ijesztő volt.
Nos, most, hogy én eljöttem ide, remélve azt, hogy felvesznek, megüresedik egy szoba, és majd több hely lesz, ami remek. Egyébként nagyon szeretek részt venni mindenféle közösségi munkában, és szívesen vállalok bármit, ami filmezéssel kapcsolatos.
Otthon, sok munkát vállaltam kisfilmkészítéssel kapcsolatban. Legtöbbször szülinapokat, és esküvőket videóztam, de néha napján felkértek ballagási ünnepségekre, és farsangokra is.
Köszönöm a figyelmet!

Vissza az elejére Go down

Ryan Gellar
Ryan Gellar

Korom : 33
Itt vagyok : London - Arts School(egyetem)
Munkám-hobbym : rappelés
Humor : gazdagon fűszerezett
Tanítási órák száma : 18

Brianna Watson ~  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna Watson ~    Brianna Watson ~  EmptyHétf. Május 20, 2013 6:03 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Bri!
Az ujjaid nem szaladtak meg rövid szövegeket olvashattam de ettől még nem volt benne hiba. Az avatár alany nevét elírtad azt javítottam illetve képet cseréltem mert a régi széthúzta az oldalt.
Szaladj avit foglalni és játszani.
Vissza az elejére Go down
 

Brianna Watson ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Brianna O'Devan
» Isabella & Brianna
» Effy & Brianna
» Brianna & Emily; Park
» Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-