Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Scott Russell EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Scott Russell EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Scott Russell EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Scott Russell EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Scott Russell EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Scott Russell EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Scott Russell EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Scott Russell EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Scott Russell EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Scott Russell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Scott Russell Empty
TémanyitásTárgy: Scott Russell   Scott Russell EmptyHétf. Jún. 10, 2013 5:02 pm


SCOTT
11/09/90 (23)
LEEDS/ENGLAND
KÍVÜLÁLLÓK
ROO PANES
-

- Khm... Szóval kíváncsi vagy rám? - kérdem, és az államat támasztva könyökölök a bárpulton.
- Nem, nem igazán... - mondja az ismeretlen, és néhány pennyvel játszik.
- De hát te kérdezted?! - végképp összezavarva nézek rá.
Várok, a szemöldököm összehúzom, és azon töprengek, milyen indíttatásból kérdezhet valaki az életemről, ha egyszer nem is szeretné tudni. Ahonnan én jövök, az emberek diszkrétebbek, nem olyanok, mint ez a lány itt, mellettem. Mégis, van valami, ami miatt nem vágyom vissza Londonból.
Kis ideig hallgat mellettem, majd élesen beszívva a levegőt, hozzám fordul:
- Na, akkor mi lesz? Nem mondod? - Meghökkent, újfent. Közvetlen, túlságosan is, és mégsem zavar, inkább szórakoztat.
- Leedsben születtem, apám skót, anyám brit...
- Ez eddig nem valami izgalmas, már ne is haragudj, azt mondtad, mozgalmas életed volt - vág a szavamba, majd felvonom a szemöldököm, kérvén, hogy hadd folytassam, és ő enged. Most először.
- Az apám még abban az évben meghalt, rákbeteg volt - itt bólint, részvétét kifejezve. Értékelem a gesztust, habár én sem ismertem azt, akit egész életemben gyászoltam. -, anyám egyedül nevelt fel. Habár, sosem volt igazán otthon, folyton csak dolgozott, én pedig mindig belekeveredtem valamibe. Hát igen, anyám mindig fenyegetett, hogy ha így folytatom, internátusba kerülök, de fel sem vettem, csak amikor már ott voltam.
- Internátusba? - kérdi hitetlenkedve.
- Javító nevelőbe, úgy van.
- Tudom, hogy mit jelent - szinte sértve érzi magát, én védekezően felemelem a kezem, mire ő int, hogy folytassam.
- Ott meglehetősen szigorú elveket vallottak, a testi fenyítés nem mindig használt, de az elzárás vagy a két heti vécépucolás inkább elvette a kedvem.
- Mit csináltál, hogy javítóba kerültél?
- Volt néhány húzásom, például kitörtem a városháza egyik ablakát, vagy felgyújtottam a régi iskolám második emeleti mosdóját - persze, társam is akadt. Azt hiszem, akkor változtam meg, amikor új tanár érkezett a suliba. Régebben zenét tanított, így aztán velünk is megpróbálta megszerettetni a muzsikát. Kórust szervezett a fiúkból, itt próbáltam először ki magam, és ekkor fedeztem fel magamban a változni akarást. Illetve, hogy szeretnék zenész lenni.
- Zenész? Ugyan már, nem lehet belőle megélni - emeli égnek a tekintetét, úgy, mint szinte minden laikus.
- Egy évre rá, anyám kivett a nevelőből, és támogatva a zenei képzésemet a lyoni zeneművészetiben tanultam tovább. Eközben bejártam Franciaországot a lyonbeli kórussal, és később már utcazenészként Európán belül más országokban is koncerteztem.
- Miért jöttél vissza, ha ilyen jó volt?
- Ez az otthonom, Anglia, mindig is visszavágytam.
- Megértem.
Rövid szünet állt be a beszélgetésünkben.
- Akkor te beszélsz franciául?
- Olyasmi, talán óraadónak felvesznek egy helyi suliba...
- Tehát mégsem a zenélésből készülsz megélni... - állapítja meg elégedetten.
- Dehogynem, elvégre, öt perc múlva az én koncertemet fogod itt hallgatni - mosolyodok el szerényen.
- Te vagy az a... - a szórólapról leolvasta a nevem - Scott Russell?
- Én - bólintok egyszerűen.
- De ez azt írja, a szakma jó néhány díját bezsebelte a fazon, meg, hogy a dalai toplistásak a rádióknál...
- Hmm... - csak magam elé nézek, majd kortyolok egyet az elém tett üvegből. - Soha ne mondd, hogy soha! - kacsintok rá, majd felállok a pulttól, és a nyakamba akasztom kedvenc hangszeremet, miközben elfoglalom a helyem a színpadon.
Scott Leonard Russell
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Scott Russell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott Russell   Scott Russell EmptyHétf. Jún. 10, 2013 6:23 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szia Scott! Hűha, nagyon érdekessé sikeredett az irományod és azt kell, hogy mondjam nagyon tetszett!
Irány avit foglalni játszani!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Scott Russell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Scott & Max - Scott lakása
» Lara&Scott; London Eye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-