Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Scott & Max - Scott lakása EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Scott & Max - Scott lakása EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Scott & Max - Scott lakása EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Scott & Max - Scott lakása EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Scott & Max - Scott lakása EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Scott & Max - Scott lakása EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Scott & Max - Scott lakása EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Scott & Max - Scott lakása EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Scott & Max - Scott lakása EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Scott & Max - Scott lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Scott & Max - Scott lakása Empty
TémanyitásTárgy: Scott & Max - Scott lakása   Scott & Max - Scott lakása EmptyKedd Jún. 11, 2013 9:49 pm

Kijött elém a reptérre. A jegyet ugyan fizeti a Zeneakadémia, de a taxit már egészen biztos, hogy nem... De Scott jó fej volt. Mindig az. Még azt is engedte, hogy odakint rágyújtsak. Parázom a repüléstől, mindig is paráztam, és ez akkor volt különösen gáz, mikor az iskolával be kellett utaznunk egész Európát. Néhány helyszínre busszal mentünk, de Lyonból Moszkvába, Pekingbe buszozni elég necces lett volna... Persze örülhetek. Más kamasz ilyesmiről nem is álmodhatott volna.
Rég volt.
- Scott... köszönöm még egyszer, hogy befogadsz erre a pár napra - fordulok hozzá. Franciául beszélek, ez könnyebb, főleg mivel nemigen beszélek angolul, neki viszont remek a franciája. - Majd találd ki, hogy kárpótolhatnálak érte, rendben? - kérem. A telefonban már elmondtam, de szóban mégis más.
Nem sok holmim van. Egyetlen sporttáska: ebben van nagyjából minden holmim. A hegedűmet hoztam magammal egyedül, nagy gonddal becsomagolva, kézipoggyászként. A többi hangszeremet akkor hozatom ide, ha már lesz rá pénzem, addig is anyámnál vannak megőrzésen. Nem a legjobb hely, de jobb, mint a semmi.
A cipekedés tehát nem jelent nagy gondot, ennélfogva még csak Neki se adok a kezébe semmit, hogy hozza.
Fent a lakásban a táskát könnyedén dobom le, a hegedűt óvatosan teszem le egy biztonságos felületre.
- Tartasz kávét...? - kérdem, máris igyekezve, hogy otthon érezzem majd magam.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Scott & Max - Scott lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott & Max - Scott lakása   Scott & Max - Scott lakása EmptyKedd Júl. 02, 2013 5:24 pm

Félpercenként néztem az órámra, és bármikor megszólalt a hangos, felugrottam a székemről, majd csalódottan ültem vissza, ha meghallottam, hogy nem ez az a gép, amit én várok. Aztán egy perccel sem később, éppen időben landolt a gép, pár pillanat múlva már Maxence barátom vállát lapogattam.
- Jó, hogy itt vagy! - üdvözöltem franciául, tudom, hogy ez könnyebb neki, mint az angol, és nekem is hiányzott már, hogy franciául beszélhessek valakivel. Persze, nem annyira, mint Max barátom, akivel még a zenesuliban ismerkedtünk össze, és azóta alig láttam a képét, mióta engem Londonba sodort az utam. Érthető hát, hogy azonnal felajánlottam a lakásomat, és a taxi költségét is fizettem, mikor megírta, hogy utánam jön.
- Max, ne csináld már, addig maradhatsz, amíg jónak érzed - hárítottam el. Ez a legkevesebb, hogy segítek neki elhelyezkedni az új helyen. - Majd tapsolj a koncertjeimen, mert eljössz, öregem, és dalolni is fogsz - válaszoltam neki, komolyan is gondolva. Legalább egy fizetett tapsolóm lenne, ha a többieknek nem jönne be a zene, plusz régen hallottam már énekelni őt, de az se baj, ha ráhúzza, bármit csinál a hegedűn, esküszöm, az jól hangzik.
- Tea van, angol vagyok... - vontam vállat, majd indítványoztam, hogy ha kávét szeretne, sétáljon el a legközelebbi boltig. Nos igen, hozzá kell szoknom, hogy mostantól itt a haverom, aki kávéval és cigarettával is rontja az egészségét, de sebaj.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Scott & Max - Scott lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott & Max - Scott lakása   Scott & Max - Scott lakása EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 9:12 pm


Meleg fogadtatásban van részem. Ez több, mint amit reméltem. Boldog vagyok, istenem, annyira hiányzott, és csakmost jövök rá, mennyire! Legszívesebben a nyakába borulnék és ott maradnék, sokáig, sokáig, de fegyelmezem magam. Nem érek inkább hozzá. Sohase mertem. Ő és én nem vagyunk... olyan viszonyban, és azt hiszem, soha nem is leszünk. De a lényeg, hogy most itt vagyok, mellette, és bármennyire is irtóztam attól, hogy elhagyjam Párizst, döntenem kell. Vagy vele vagyok, vagy otthon, egyedül, nélküle.
- Jó volna - vigyorodom el. - De nem akarok a terhedre lenni. Előbb-utóbb rámunsz majd, de adig is örülök, hogy veled lehetek. Sok bepótolnivalónk van - szelidül a vigyor mosollyá. Egy rövid ideig rajta hagyom a tekintetem.
Aztán felnevetek.
- Ha azokat a dalokat játszod a koncerten, amikről demo felvételeket küldtél, akkor inkább viszem az iPodomat is... - szurkálódom vele egy kicsit. Persze nem gondolom komolyan. Akkor is elmondtam, hogy a zene jó, csak épp sajnálom, hogy azt a rengeteg tehetségét erre pazarolja. Mert átkozottul tehetséges, és nem értem, miért olyasmit csinál, amit bármelyik harmadosztályú zeész is meg tud csinálni. De ez teszi boldoggá. Nem is akarnám lebeszélni róla. Maximum talán inkább rábeszélni valami másra... is.
- Tea? Oh, milyen unalmas... biztos vagyok benne, hogy a jó francia kávé hiányzik az életedből. De szerencsére hoztam magammal. Jut eszembe, neked is hoztam szuvenírt...
Lehajolok a sporttáskámhoz, és némi kotorászás után kiveszek egy csomag gyönyörűen pörkölt párizsi kávét légmentes zacskóban. Meg egy másik kis dobozkát szürke szalaggal, melyen fityeg egy kis ezüst Eiffel-torony. Átadom neki, macaroon van benne, mivel aligha hiszem, hogy itt Londonban bárki képes lenne normálisan elkészíteni ezt a süteményt.
- Tudom, a bor férfiasabb lett volna, de mivel én nem iszom, te se fogsz - mosolyodom el angyalian. - Amellett a reptetése se lett volna túl biztonságos, a végén letartóztatnak, mert terroristának néznek...
A kezébe adom a dobozt, majd fogom a kávét, és utánanézek, hogy tudnám kávéfőzetté varázsolni.


Köszönöm a játékot!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Scott & Max - Scott lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott & Max - Scott lakása   Scott & Max - Scott lakása Empty

Vissza az elejére Go down
 

Scott & Max - Scott lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Scott Russell
» Lara&Scott; London Eye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-