Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Chris Evans  EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Chris Evans  EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Chris Evans  EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Chris Evans  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Chris Evans  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Chris Evans  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Chris Evans  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Chris Evans  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Chris Evans  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Chris Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Chris Evans
Chris Evans

Korom : 27
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : színészkedés, tanulás
Humor : reccs.
Tanítási órák száma : 12

Chris Evans  Empty
TémanyitásTárgy: Chris Evans    Chris Evans  EmptyHétf. Jún. 10, 2013 5:41 pm


Chris, Cheers
1997. 02. 06. (16)
, Oxford, Egyesült Királyság
Dráma
Louis Tomlinson
--
14 éves voltam, mikor ebbe a nyüzsgő hangyabolyra emlékeztető városba kerültem cserediákként. Mivel hozzá voltam szokva Oxford csendességéhez és nyugodtságához, eleinte féltem ettől a hangos, óriási, és -számomra- ijesztő várostól, de hamarosan beilleszkedtem. Ebben nagy szerepet játszottak azok az osztálytársaim, akikhez 1 hónapra jöttem látogatóba Anglia egyik legkitűnőbb művészeti sulijába. Az órák, napok csak teltek, én meg arra eszméltem, hogy két nap múlva csomagolnom kellene, de ehhez nem volt semmi kedvem, így felhívtam aput, és megkérdeztem tőle, hogy mi lenne, ha átiratkoznék véglegesen, amibe ő beleegyezett, és átutalta nekem a tandíjamat. Ez volt éltem legszebb napja, mert megtudtam, hogy van hely számomra a dráma szakon. Mikor elmondtam a haverjaimnak, természetesen ők is örültek neki. Ez az eufórikus állapot sajnos nem tarthatott a végtelenségig, vissza kellett rendeződnöm a mindennapos tanórák rendjébe. Lassan telt az idő, amit nem bánok, de arra eszmélek, hogy másfél éve ide járok. A barátaim szerint - és szerintem az iskola is ezt gondolja rólam (magamat is beleértve)- vagány vagyok, ámde szétszórt, szeleburdi, viszont a szívem a helyén van. A suliban nem csak az évfolyamomban, de talán az egész iskolában mindenki kedvel, és ezt tudtomra is adja, kivéve talán egy embert, Blairt. Ő szívem választottja, oda vagyok érte, ha meglátom, akkor képes vagyok leégetni magamat, vagy hülyeséget csinálni akár az egész suli előtt is. De ez nem érdekel, ha ezekkel a bénázásokkal megszerettetem vele magamat.

Christopher Evans
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Chris Evans  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris Evans    Chris Evans  EmptyHétf. Jún. 10, 2013 6:42 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Üdv nálunk Chris!
Remek kis szöveget firkantottál ide, megdicsérlek pont olyan lett a karakter minta milyennek szerettem volna. Reméljük Blaire is hamar regisztrál.
Szaladj foglalózni és játszani!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Chris Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cameron Evans
» Jennifer Evans
» Jillian's Café - Chris & Sence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Dráma-