Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Jennifer Evans EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Jennifer Evans EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Jennifer Evans EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Jennifer Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Jennifer Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Jennifer Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Jennifer Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Jennifer Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Jennifer Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Jennifer Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Jennifer Evans
Jennifer Evans

Korom : 29
Itt vagyok : Mindig egy lépéssel előtted ;)
Munkám-hobbym : szórakozás
Humor : van
Tanítási órák száma : 11

Jennifer Evans Empty
TémanyitásTárgy: Jennifer Evans   Jennifer Evans EmptySzer. Júl. 03, 2013 6:13 pm


JENNI
1994.09.15(19)
LONDON
KÍVÜLÁLLÓK
TAYLOR  MOMSEN
VAN EGY
Heló világ! Gondolom nem hallottál még rólam semmi hírt sem, ha meg is akkor biztos vagyok benne, hogy nem jót.  Ez így is fog maradni, erről mindig tenni fogok. Hogy kivagyok én? Mindenkinek csak Jenni vagyok. Az a csaj vagyok aki nem fut meg semmitől, szembe szállok még a lehetetlennel is, ha kell. Több zűrős ügyben részt vettem már, de volt olyan is amit én okoztam, hogy mivel, azt inkább megtartom magamnak. Anyámék utálnak, ezért eljöttem otthonról. Még mielőtt ilyen vadóc lettem is utáltak, fogalmam sincs miért. A suliban is mindig jól tanultam, sőt minden évben osztály első voltam. De ők mégis, ha tehetnék még a világból is kitiltanának. Szóval külön élek tőlük. Próbáltam már mindenféle kábítószert, füvet, piát, és ami még van. Egyszer kórházban is voltam, mert túladagoltam magam valami gyógyszerrel. És igen, büszke vagyok amiért nem úgy élek, mint anyámék. Nem gubódzom be a lakásba, járok mindenfele. Minden hétvégén bulizok a barátaimmal. Gyerekkórunk óta ismerjük már egymást, együtt nőttünk fel. Együtt lakom pár barátnőmmel, szerencsére őket otthonról pénzelik. Bár azért én is viszek "haza" pénzt. Itt-ott találok én is "munkát". Az életemről nem panaszkodhatok. Mindenem meg van ami csak kell. Nem fogod meg bánni azt, ha megismersz....!
Jennifer Evans
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Jennifer Evans Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer Evans   Jennifer Evans EmptySzer. Júl. 03, 2013 7:02 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Hát szervusz! Imádom Taylort de nem lehetek elfogult az avid miatt ám így is úgy is nagyon tetszik amit írtál így engedlek a játéktérre. Előtte azonban foglalózz! Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Jennifer Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cameron Evans
» Chris Evans
» Jennifer & Duff - Trubadour Bar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Kívülállók-