Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Ronnie & Nick - Kávézó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Ronnie & Nick - Kávézó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Ronnie & Nick - Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Ronnie & Nick - Kávézó   Ronnie & Nick - Kávézó EmptySzomb. Jún. 29, 2013 5:03 pm

Ronnie & Nick - Kávézó Coffee1_www.kepfeltoltes.hu_

Lehúzott ablakokkal száguldottam végig a külváros kihalt utain. Nagyon elhittem, hogy képesek leszünk eltölteni egy békés ebédet családi légkörben. Most nem a szokásos témáról ment a vita, hanem a húgomról, a család fekete bárányáról. Kötelességemnek éreztem, hogy megvédjem, de az már egy kicsit soknak tűnt, hogy tartsam a hátamat és falazzak neki, amíg ő suliidőben Hawaiin van az újdonsült barátaival. Nagyon nem tetszett amibe belekeveredett, de ötletem sem volt hogyan rángassam ki belőle, így ahhoz fordultam, aki minden bajomra tudta a megoldást, vagy ha mégsem legalább elterelte a figyelmemet. Ő volt az én komfort zónám, ahol magam lehettem, és megfeledkezhettem azokról a dolgokról amik egyébként éjjel-nappal nyomasztottak.
A belvárosba érve lassítottam és szememmel parkolóhely után kutattam. Nem akadt túl sok, úgyhogy egy kicsit messzebb álltam meg egy parkolóban és gyalog indultam visszafele a kávézóhoz, ahova a találkát beszéltük meg Ronnieval. Az ég felhős volt, vállamra nézve pedig észrevettem néhány esőcseppet is fehér pólómon és fekete pulóveremen. Szaporábbra vettem lépteimet, már nem jártam messze. Telefonom megrezdült zsebemben, sms érkezett.... Kitől mástól? Drágalátos húgom majdhogynem megdicsért, amiért a szüleink még nem keresték fel, ha tudná mi jön ezután... Iszonyatosan felhúzott, csak legyünk egy földrészen, komolyan mondom! Szinte fújtatva csúsztattam vissza zsebembe a készüléket. Befordultam a sarkon és elöntött a nyugalom amint megláttam Ronniet. Arcomon megjelent egy meleg mosoly. Valószínűleg nem abból az irányból érkeztem amerről számított rám, mert háttal állt nekem, így alkalmam nyílt hátulról átölelni és a fülébe duruzsolni.
-Lehetne róla szó, hogy kisajátítsam a hölgyet mára?- elvigyorodtam és nyomtam az arcára egy puszit.
-Meghívhatlak valamire?-fordítottam magam felé és a kávézó felé mutattam, ahol a kedvenc habos csodámat árulják. Valójában volt még néhány tervem az estét illetően, úgyhogy csak remélni tudtam, hogy rám szentel néhány órát és nem kell sietnie.
Vissza az elejére Go down

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Ronnie & Nick - Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronnie & Nick - Kávézó   Ronnie & Nick - Kávézó EmptyVas. Jún. 30, 2013 7:57 am


With my lover ♥




Izgatottan bújtam ki az ágyból a mai találkozó miatt. Imádtam, amikor együtt töltjük az időt. Felszabadult vagyok, és minden gondom elszáll, bár jelenleg szerintem nem is beszélhetek gondokról. Mindegy. Amikor megbeszélünk egy időpontot többnyire mindig én érek oda hamarabb, mivel alig várom, hogy lássam. Nick pedig férfiből van, és többnyire minden férfi késik. Apám is ilyen volt anno. Sosem ért oda időben a találkozókra, randikra. Férfiak...
Egy szál fehérneműben robogtam be a fürdőbe, és elvégeztem az ottani teendőimet. Nem vagyok cicababa, ezért nem állok órákig a tükör előtt. A sminkem is, csak szokásos, és egy cseppet sem kirívó. Nem is bírnám elképzelni magamat egy kilónyi sminkben. Fúj. A fürdő után az öltözködés és a reggeli következett. Ezeket elég hamar le szoktam tudni. Utálok sokáig készülődni. Bár az én esetemben ez érthető is. Ha két óráig készülök, akkor is ugyanúgy  nézek ki, mintha fél óráig készülődnék, szóval nem látom értelmét a lassúságnak. Pörgős lány vagyok.
Körülbelül fél órányi készülődés után, már az ajtóban álltam. Leakasztottam a kulcsomat a falról is kiléptem. Szerencsémre elég közel volt a kávézó, így néhány percnyi séta után meg is érkeztem. Szinte már törzsvendégnek számítok itt. Rengeteget járok ide. Az utam a kávézó elé vezetett. Nem szerettem addig bemenni, amíg nem volt itt Nick. Percenként néztem az órámat, és a tekintetem le sem szakadt a járda egyik szegletéről.  Ismét az órámra pillantotta, amikor valaki hirtelen átölelt hátulról. Jól tudtam, hogy ki az, és emiatt egy mosoly kúszott az arcomra.
- Igen, lehet róla szó. - mosolyogtam még jobban.
Egy viszonylag gyors mozdulattal szembe fordított magával. Rögtön kihasználtam az alkalmat, és szorosan átöleltem a nyakát, majd viszonoztam a pusziját.
- Naná, hogy meghívhatsz. Úgy is ki kell engesztelned a késésed miatt. - mosolyogtam rá, majd megfogtam a kezét és behúztam.
Annyira szerettem, hogy közvetlenek vagyunk egymással. Ha valaki meghív valakit valamire, akkor nem kezdünk el veszekedni, mint az emberek 80%-a, hogy mégis ki fizessen. Rögtön belemegyünk a feltett ajánlatba. Viszont azt utálom, ha folyton, csak a srác hív meg valamire, ezért én is fel szoktam ajánlani a fizetést. Elvégre nem eget verő összegekről van szó.
Beérve a kávézóba leültünk egy üres asztalhoz, és én rögtön elkezdtem nézegetni az itallapot.
- Hm... mit is kellene rendelnem, hogy csődbe menj? - haraptam rá az alsó ajkamra mosolyogva.
Szerettünk egymással szórakozni, és gyakran beszúrtunk egy-egy "poént" a beszélgetésünkbe.
- Meddig tervezel maradni? - néztem föl rá, és reménykedtem, hogy hosszú időt mond.
Nem akartam, csak egy kávézás erejéig vele lenni. Minél több, és több időt akartam vele eltölteni. Eleve semmi programom sem volt mára, és nem akartam, hogy megöljön az unalom. Amíg a válaszára vártam visszanéztem a lapra, majd hirtelen ráütöttem egy ital képére.
- Én egy ilyet kérek. - mosolyogtam rá, majd az asztal alatt lévő kezemen összekulcsoltam az ujjaimat, és továbbra is reménykedtem abban, hogy jó sokáig itt lesz velem.




Nick. 471. madeintheusa
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Ronnie & Nick - Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronnie & Nick - Kávézó   Ronnie & Nick - Kávézó EmptyVas. Jún. 30, 2013 12:18 pm

Ronnie & Nick - Kávézó Coffee1_www.kepfeltoltes.hu_

Mosolyt láttam az arcán amikor magam felé fordítottam, holott egy kicsit tartottam tőle, hogy morcos lesz; a pontosság sosem volt az erősségem, pedig esküszöm úgy hajtottam mint egy félőrült. Aztán mikor karjait a nyakam köré fonta rájöttem, hogy miatta vagyok ilyen, ő őrjít meg minden mozdulatával. Kezeimmel átöleltem derekát, de nem húztam közelebb magamhoz, lassan szerettem volna haladni vele, vagy legalábbis az ő tempójában. Karjai engedtek a szorításon, keze pedig az enyémért nyúlt.
-Milyen késésről beszélsz?- tettem neki az ártatlant vigyorogva. Tisztában voltam súlyos vétségemmel és úgy gondoltam amit estére terveztem ki is fogja engesztelni legalább a mai késésemért. A többit, nos azt életem végéig kellene törlesztenem.
-Ohh kevés vagy te ahhoz Prücsök.- pöcköltem meg az orrát. Kérdésére mosolyom átváltott rejtelmesbe, nem akartam elárulni magamat idő előtt. Rövid kutatás után előhúztam a parkolójegyemet és elé csúsztattam; csupán 1 óra hossza állt rajta. Imádtam figyelni az arckifejezéseit.
-Sajnos ma még dolgom van.- ujjaim közé fogtam, és játszani kezdtem egy tincsével, ami az arcába lógott. Egy ideig azt tanulmányoztam, majd felpillantottam arcába. Amit ott láttam arra késztetett, hogy hozzátegyem:
-De... Mivel azt mondtad elrabolhatlak mára úgy döntöttem szavadon foglak.- Miután választott elkaptam a pincérnő pillantását és mikor az asztalhoz ért le is rendeztem gyorsan a rendeléseinket. Egy erős feketét kértem, nem hiába, néha aludnom is kellene. Azt senki ne kérdezze, hogy mivel töltöm az időmet, mert a képeimen kívül nem sok maradandót tudok felmutatni, de azért valahogy elmegy. Szerettem volna, ha átjön az új lakásomba, ez is egy lenne a meglepetések közül. A régi messze volt és bár sok emlék kötődött hozzá nem is szerettem igazán, de a mostanit imádom. Egyetlen probléma van csak vele, az, hogy teljesen üres, kivéve az ágyamat és egy szekrényt amit áthoztam a régiből.
Telefonom megrezdült a zsebemben én pedig reflexszerűen nyúltam érte. A kijelzőn a húgom neve virított és egy igazán előnyös fényképről vigyorgott rám. Rezzenéstelen arccal már majdnem kinyomtam, amikor előtört belőlem a testvéri szeretet. Bűnbánó arccal néztem Ronniera.
-Kapok egy percet?- igazából csak azért akartam felvenni, hogy megtudjam jól van-e és hogy megmondjam neki később visszahívom.

falloutboy.
Vissza az elejére Go down

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Ronnie & Nick - Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronnie & Nick - Kávézó   Ronnie & Nick - Kávézó EmptyHétf. Júl. 01, 2013 10:16 am


With my lover ♥




Leírhatatlan az az érzés, amit akkor érzek, amikor Nick itt van velem. Nem tudom, hogy mi miatt van ez, de egyszerűen imádom. Állandóan mosolygok a közelségében, bár nem tudom, hogy ez feltűnt-e neki, vagy sem. A lényeg, hogy ez az érzés csodás.
- Mi az, hogy milyen késésről? Mindjárt megmutatom én neked, hogy milyen késésről. - nevettem fel, miközben leültünk az asztalhoz.
Igazából a késései sosem zavartak, sőt előnyömre váltak. Elvégre mindig ló futtában érkeztem meg a helyszínekre, és ilyenkor jól jött, hogy volt egy-két percem lenyugodni. Ezt sosem mondtam el neki, de nem is fogom. Ez az én kis titkom. Még a végén kihasználja a helyzetet, és a mostaninál is többet késik. Na jó azért az már tényleg durva lenne. Megunnám a várakozást, bár róla van szó, úgyhogy nem biztos.
- Kevés? Oh nehogy azt hidd! - néztem fel rá mosolyogva. - Prücsök? Új becenév? - kérdeztem kérdő tekintettel, de a mosolyom (ismét) elárulta, hogy, csak költői kérdésnek szánom.
Figyelmesen néztem végig, ahogy a zsebében kutakodik. A mosolya egyszerűen eltűnt az arcáról. Nem tudtam, hogy mit akar tenni. Az állandóan kotorászó kezéről az arcára emeltem a tekintetemet, majd ismét vissza a kezére. Egy apró kártyát csúsztatott elém, ami kiderült, hogy a parkolójegye volt. Amikor megláttam a rajta szereplő időt rögtön eltűnt a mosoly az arcomról.
- Egy óra? Ennyi időnk van? Nick ne már! Halaszd el! - kérleltem, miközben kezemmel, a hajtincsemmel játszadozó kezéhez nyúltam, és simogatni kezdtem azt.
- Jézusom imádlak! - szorítottam meg a kezét a következő mondatára. - De miért szórakozol velem? Tudod, hogy megijesztettél? - dőltem le az asztalra nevetve, majd jobb lábammal gyengéden belé rúgtam.
Imádtam, amikor szórakozik velem. Rengeteget röhögök a hülye reakcióimon.
- Ha kimegyünk innen kinyírlak. - emeltem fel a fejem az asztalról, majd megpillantottam a mellettünk ácsorgó pincért.
Szegényt sajnáltam a rendelés végére, mivel csak röhögve tudtam elmondani, hogy mit is akarok inni pontosan, és elég nehezen tudta kivenni a szavakat a számból. De nem tudtam mást csinálni. Kicsit meglepett, hogy ott állt mellettünk, és röhögőgörcsöt kaptam. Nem tehetek róla.
Gyakran elgondolkodom azon, hogy, hogyan kellene a tudatára adni azt, hogy nem csak úgy szeretem, mint barátot. Többet érzek iránta. Jóval többet. Már volt egyszer-kétszer lehetőségem arra, hogy elmondjam neki, de mindig féltem. Nem tudtam, hogy mit szólna hozzá. Talán még a barátságunk is megromolna, mivel, ha ő nem érzi ugyanazt, mint én akkor nagyon bebukom. Annyiszor mondtam már magamnak, hogy nem érdekel a kockázat, és megcsinálom, de amikor odaérek ahhoz a ponthoz, ahol már tényleg cselekednem kellene megfutamodom. Mindig megfutamodom. Pedig nem vagyok gyáva lány. Egyszerűen létezik egyetlenegy olyan dolog, amit képtelen vagyok megtenni.
Az asztalon heverő szalvétával játszadoztam, amikor észrevettem, hogy Nick a telefonja után nyúl. Láttam valamiféle aggódást a szemében, de azért nem fogadnék erre 100%-osan. Amikor rám nézett, és kérte, hogy kap-e egy percet mosolyogva válaszoltam neki:
- Persze. - néztem fel rá.
A halvány mosolyomat mindaddig az arcomon tartottam, amíg el nem tűnt a látótermemből. Bármikor, amikor észrevettem rajta, hogy valami nyomasztja mindig aggódtam érte. Ez most sem volt másképp. Régebben mesélt az apjával való kapcsolatáról, ami azt hiszem máig sem hagy teljesen nyugodni.
Nem volt kint sokáig - szerencsémre -, de ennyi is épp elég volt.
- Közben meghozták a rendelésünket. - nyújtottam át az általa kiválasztott terméket aggódó tekintettel fűszerezve. - Minden rendben van? - fogtam meg az asztalon heverő kezét.
Annyira féltettem. A szívem ismét vadul kalapált, és alig vártam, hogy végre elmondj mi nyomja a szívét. Nem szerettem így látni. Így, amikor tudom, hogy nincs minden rendben. Gyengéden simogatni kezdtem a kezét, és belekortyoltam egyet forró italomba.




Nick. 596. revelation
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Ronnie & Nick - Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronnie & Nick - Kávézó   Ronnie & Nick - Kávézó EmptySzer. Júl. 03, 2013 6:23 pm

Ronnie & Nick - Kávézó Coffee1_www.kepfeltoltes.hu_

Felkészültem rá, hogy kapok a fejemre vétségem tagadásáért, de egyelőre úgy tűnt megúsztam. Nem szerettem váratni, mert egyébként valódi gentleman vagyok, ez mégis nagy hibám. Lehet, hogy előre kéne állítani az órámat.
-Ha kávéban mérjük, akkor nagyon is.- áh, nem kapna koffein mérgezést.
-Egy a sok közül, van még pár a tarsolyomban. Eddig melyik volt a kedvenced?-húztam fel bal szemöldökömet miközben vigyorogtam. Sikerült ráijesztenem, pedig igazán tudhatná, hogy nem lennék képes itt hagyni, minden részem vágyik rá, hogy vele töltsem az időmet.
-Igen, tisztában vagyok vele.- néztem rá nevetve, miközben az asztalra döntötte fejét, majd felemelkedett és gyengéden belém rúgott. Közelebb húzódtam a székkel, miközben tekintetemet előre szegeztem, mintha teljesen természetes mozdulat lett volna. Így térdeink összeértek, én pedig nyugodtan visszalökhettem lábát.
-Oké, de csak holnap. Ma este még szükséged van rám, hidd el.- mosolyodtam el. Mérhetetlen boldogsággal öntött el új lakásom gondolata, és az, hogy végre megmutathatom neki, ha még nincs is kész. Mire Ronnie kicsit összeszedte volna magát megérkezett a pincér és nem tudom, hogy a látványától, vagy még az előbbi miatt, de újabb röhögőgörcs tört rá. Mástól talán kínosnak találtam volna, amit művelt, de ő annyira aranyos volt, hogy csak mosolyogni tudtam, és együtt érezni, tényleg nehéz abba hagyni, ha az ember nagyon belelendül. Azért miután leadtuk rendelésünket sikerült neki és egy szalvétával kezdett játszani. Rezgőre állított mobilom jelezte húgom hívását, én pedig megkaptam a perszémet, úgyhogy felálltam és kiléptem a kávézó előtti, fedett részre. Áthúztam a kis zöld telefont a túloldalra és a fülemhez emeltem a készüléket.
-Szia...-mondtam rögtön, majd csak hallgatnom kellett, mert az amúgy is szószátyár húgom rákezdett. Hümmögtem párat, miközben megosztotta velem, hogy elég nagy bajban van, mert elköltötte az összes pénzét a nyaralás alatt, amit vitt és kellene neki egy kis utánpótlás, de tényleg nem sok, mert 2 nap múlva már jön haza. Lassan kifújtam a levegőt.
-Ugye tudod, hogy apuék gyanakodnak? És azt is, hogy nem fogok falazni, miközben tönkre vágod magad?- még folytattam volna, de a szavamba vágott és védekezésbe kezdett, továbbá teljesen fel volt háborodva, hogy én nem bízom benne. Nem láttam értelmét felvilágosítani, hogy én az új "barátaiban" nem bízom, mert azon csak még jobban felhúzta volna magát.
-Szerintem ezt itt most fejezzük be!-mondtam egy kicsit hangosabban, hogy még befejezetlen magyarázkodásán keresztül is meghallja. És persze, hogy nem értette, hogy miért akadtam ki.
-Utalok pénzt, de cserébe végighallgatsz majd, ígérd meg!- nehezen, de kihúztam belőle, hogy megígéri, majd gyorsan le is rakta, én pedig visszasüllyesztettem helyére a telefont, és visszatértem életem fénypontjához. Arcomra húztam egy maszkot, nem szerettem volna, ha ez elrontja a napunkat, nem szerettem volna ilyesmikkel terhelni.
-Remek.-mosolyogtam, és belekortyoltam. Újra elfoglaltam helyemet, és elgondolkodtam rajta mit is kellene mondanom. Sosem hazudtam volna neki.
-Fogjuk rá. A húgom nagyon keménynek érzi magát, de ha többet tudok akkor majd mindent elmondok.- reméltem, hogy megelégszik ennyivel. Az, hogy mellettem volt lenyugtatott és hajlandó lettem volna megfeledkezni mindenről. Fúha, ez még magamban is nagyon drasztikusan hangzott, de attól még igaz, amikor vele vagyok csak erre vágyom, hogy kizárjuk a külvilágot, és ketten legyünk. Azt sem tudom sokáig tagadni, hogy szörnyen vágyom minden érintésére, és egyáltalán nem barátként gondolok rá. Valószínűleg én leszek az kettőnk közül, aki először lépi majd át azokat a bizonyos határokat. Amit én szeretnék vele csinálni, az semmiképp sem fér bele a barátságba. Kezét az enyémre helyezte és simogatni kezdte. Letettem az asztalra annyi pénzt, ami fedezte fogyasztásunkat és a pincér borravalóját.
-Meddig vagy ma az enyém?- pillantottam csillogó szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Ronnie & Nick - Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronnie & Nick - Kávézó   Ronnie & Nick - Kávézó EmptySzomb. Júl. 06, 2013 10:01 am


With my lover ♥




Elhúzott szájjal gondolkodtam azon, hogy melyik szívatása volt a kedvencem. Igazából mindegyiket szerettem. Mindegyik emlékeztetett valamire. Mindegyikről eszembe jut egy-egy vele eltöltött idő, és annak emléke. Nem volt kimondott kedvencem. Az összeset egybe szerettem.
- Nincs kedvencem. Mindegyiket szerettem. - néztem a szemeibe. - És kíváncsian várom a tarsolyodban lévőket. - húztam szélesebbre a mosolyt az arcomon.
Amikor Nick közelebb húzódott, és összeért a lábunk megrezzentem. Imádtam minden érintését, és ez gyakran ilyen reakciókat vált ki. Ilyenkor mindig, csak reménykedni tudok, hogy nem veszi őket észre. Fogalmam sincs mivel magyaráznám ki. Elvégre a barátoknál nem megszokott az, hogy beleborzongsz az érintésébe. Nálunk sem volt az mindaddig, amíg bele nem szerettem. Esténként gyakran elgondolkozom azon, hogy milyen lenne, ha együtt lennénk. A válasz mindig az, hogy: tökéletes lenne. Minden tökéletes lenne. A boldogság szintem az egekbe szökne, de ha belegondolok abba, hogy lehet Ő semmit sem érez akkor elszontyolodok. Vele akarok lenni egész életemben, és ha ezt, csak a barátjaként tehetem meg, akkor a barátjaként fogom megtenni.
- Ma este? Mit tervezel? - néztem rá izgatottan mosolyogva.
Imádtam, hogy neki mindig van valami a fejében. Viszont nagyon jól tud titkot tartani, ezért elég nehéz belőle kihúzni bármit is, de ez az egyik olyan dolog, amit imádok benne. Ez a rejtélyesség valami eszméletlen. Egyszer én is megpróbáltam vele ugyanilyen lenni, de egy kedves nézés, egy aranyos érintés, és már ki is böktem, hogy mit terveztem. Viszont Nick nem ilyen, és ez nagyon jó dolog. Legalábbis szerintem. Jobban bírom a kiszámíthatatlan pasikat.
A tekintetem az ablakra tapadt, ahol egy kicsit is, de lehetett látni Nick alakját. Valahogy most más volt. A tekintete, a mozgása minden más volt most. Gondterhelt volt. Tisztába voltam vele, hogy nem szeret a gondjairól beszélni, de azért reméltem, hogy nem fog összehordani valamiféle hazugságot, csakis azért, hogy ejtsük a témát. Figyelmesen néztem, ahogy Nick bejön, majd elfoglalja a helyét. Még mindig aggodalommal teli szemekkel néztem rá, miközben "elmesélte" , hogy mi is van pontosan.
- Értem, és tényleg mondj el mindent. Nem akarom, hogy magadban őrlődj bármi miatt is, jó? - fogtam meg a kezét, majd közelebb húztam magamhoz, és adtam rá egy apró puszit.
Nem érdekelt, hogy hány ember látja. Az sem érdekelt, hogy az ittlévők hány százaléka találta ez cikinek, vagy bármi. Amikor Nickkel vagyok nem érdekel senki véleménye, csakis az övé.
Amikor elém rakta a pénzt mély sóhajjal vettem el. Fel akartam ajánlani azt, hogy ma én fizetek mivel így is volt valami terve, ami ki tudja mennyi költségvetésbe került, de tudom, hogy milyen rossz az, amikor meghívsz valakit, és végül a másik fizeti ki. Lekicsinyítő érzés.
- Hm hagy gondolkozzam... ameddig akarod! Két napig úgysincs semmi dolgom. Apa elutazott üzleti dolgok miatt, és nem szabta meg, hogy hol lehetek. - néztem fel rá, miközben ráharaptam alsó ajkamra.




Nick. 462. getitstarted
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Ronnie & Nick - Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronnie & Nick - Kávézó   Ronnie & Nick - Kávézó Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ronnie & Nick - Kávézó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke
» Nolen & Brianna >kávézó<
» Ronnie Cleveland - ready
» Nathalie & Ronnie - színház
» Michele & Ronnie - tornaterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-