Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Michele & Jeremy EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Michele & Jeremy EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Michele & Jeremy EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Michele & Jeremy EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Michele & Jeremy EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Michele & Jeremy EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Michele & Jeremy EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Michele & Jeremy EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Michele & Jeremy EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Michele & Jeremy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 19, 2013 1:13 pm

Nincs is jobb annál, mint amikor az embernek, hulla melegben kell elindulnia próbára. Ilyen időben még a gatya is lerohad rólam, de, erre fel még táncikálnom is kell jó néhány órát, hogy összeállítsuk a koreográfiát. Így hát, fél óra győzködés után, de ráveszem magamat, hogy most már igazán elindulhatnék, mert merem feltételezni, hogy már megint rám kell majd várni. Hát, nem én tehetek róla, hogy még élni sincs kedvem ilyen dög melegben. Szóval, mint valami hulla tápászkodok fel a kanapéról, és cserélem át az itthoni göncömet egy halásznadrágra, és egy izompólóra. Mindent megteszek annak az érdekében, még csak véletlen se süljek szét a suliba menet. Végül, de nem utolsó sorban, a zsebembe temetem a telefonomat, és a doboz cigimet, majd kihalászom a hűtőből a másfél literes ásványvizet, és visszadöcögök a nappaliba.
-Na, jó legyél. Apukád mindjárt hazaér, addig se csinálj semmi rosszat, mert az én lelkemen szárad. -mondom mosolyogva a három éves fiúcskára, majd megborzolom a haját, és kilépek az ajtón. Felkapva a napszemüveget megpillantom a kaputól mosolyogva eltávolodó gyámomat.
-Heló. -nyújtom felé a kezemet, mit megfogva meg is ráz, majd pár szóváltás után hagyom menni, én pedig indulok tovább. Hát, szerintem már az is haladás, hogy kijöttem a házból, az utcára, és már verejtékezik a homlokom.Így hát, a melegségről kicsit elterelve a figyelmemet, előhalászom a fülhallgatót, és max hangerőn kezdem bömböltetni telefonomon a zenét. Hát, a reményem, miszerint ettől jobban fogom bírni a meleget, mert nem figyelek oda rám, elszállt. Hogy őszinte legyek, ilyen hőségben az ember másra se tud koncentrálni, csak arra, hogy mindjárt szétsül. Komolyan mondom, mint egy kib*szott sütőben.
Fél óra sétálgatást követően, de megérkezek a suliba, ami, szinte megváltás ként hat rám. Komolyan, ennyire még soha nem örültem annak, hogy ide jöhetek. Általában a normál tantárgyakat, hogyha tehetem ellógom, és csak táncpróbákra jövök be. Kaptam is pár mogorva megjegyzést a tanároktól, de, egyelőre még nem értem el azt a szintet, hogy ki kéne rúgni. Még...
Miután kellően átérzem a hűvösebb hőmérsékletet, rászánom magam, hogy megkezdjem az utamat a próbaterem felé. A folyosókon barangolva, néhány szúrós szemmel méregető tanárra szemtelenül rávigyorgok, majd, miután elhagyom minden kedves tanítót, meg is érkezek a terembe. Belépve, meglepődve veszem észre, hogy senki nincs itt. Na mi van, kezdek rászokni arra, hogy ne késsek el mindenhonnan? Így hát, míg várok Michele-re, levágom magam a fal tövébe, és kihasználva az alkalmat, rágyújtok egy cigire.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 19, 2013 2:26 pm

Izgatottan vártam a délutánt, hogy végre át caflathassak az egyetemre. Alig bírtam megmaradni a fenekemen egész nap az órát bámultam. Miután vége lett a tanításnak sok időm maradt a próbáig így haza jöttem, de itthon is csak az órát bámultam. Hogy tereljem gondolataimat -amik egyébként nem tudom miért forognak Jeremy körül- a tükör elé állva gyakorlom a különböző pozíciókat. Végül mivel az idő valamiért nem akar telni, percek tellenek el én pedig óráknak érzem elkezdek nyújtani. Mivel mindennap ezt csinálom, ha kel órák hosszat is tudok szöszölni így nem esik nehezemre egyből spárgába lemenni. Behunyom szemem és előre hajolok egészen a lábamra hasalva. Szoktam hallani ahogy viccelődnek, hogy a táncosok, de különösen a balettosok gumiból vannak. Nah igen, van benne valami viszont én el sem tudnám képzelni az életem úgy, hogy el sem érem a bokám úgy be lennék kötve. Nővérem ront egyszer csak rám, melyre megrezzenve húzódom össze. 
-Jesszus! Azt akarod szívrohamot kapjak???- Sikkantok fel levegőért kapkodva. Nevetve ül le mellém. -Elkésel, indulj!- Puszit nyom fejemre majd kacsintva elviharzik szobámból.
 -Basszus!- Felpattanok majd a fürdőbe rohanva megmosom arcom. Szerencsére a nyújtás sosem tartozott az engem megerőltető, vagy megizzasztó dolgok közé így hát ahelyett, hogy letusolnék elindulok a suli felé. Odakint meg csak a kegyetlen meleg. A levegő állott, szinte fullaszt a Nap pedig vakítóan ragyog. Én hülye nem hoztam napszemüveget, de most már nem lenne időm visszafordulni érte. Telefonom kijelzőjére pillantok miközben gyorsan szedem lábaim, hogy ne késsek el. Az idő szalad, ahogy én is elkezdek mindjárt. Bezzeg ilyenkor nem lassan kegyek az istenverte óra. Áldom ilyenkor, hogy nem lakom messze a sulitól. Olyan negyed órányi gyors gyaloglás után a nagykapuhoz is érek, ahol kicsit kifújom magam, majd bemegyek. Kellemes hűvös fogad. Oda kint már azt hittem elájulok, de ide bent nagyon jó idő van. Elindulok a táncterem felé közben rendezem szapora légzésem. Megpillantva a terem ajtaját látom, hogy résnyire nyitva áll. Odasietve kukkantok meg és elégedett mosolyra gördül szám. Jeremy ücsörög a falnak dőlve. Nah végre nem nekem kell majd rá várnom. Átlépem a küszöböt, majd halkan mellé lépkedem.
-Szia- Köszönök rá, majd én is leülök mellé egy kicsit gondolván, hogy jár egy kis pihi a gyaloglás után.

ruha(katt) | lesz majd jobb is
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 19, 2013 2:52 pm

Összekapva magamat, már azon vagyok, hogy induljak. Még jó, hogy olyan "kellemes" idő van, hogyha kimozdulok, nem ver le rögtön a víz. Na, meg egy fenét... Jó is lenne, hogyha ilyen időnek örvendhetnénk, ehelyett van vagy 33 fok. Bár Las Vegasban ennél sokkal melegebb szokott lenni ebben az időpontban, már hozzá vagyok szokva a Londoni légjáráshoz. Így hát, minden lélekjelenlétemet összeszedve, elköszönök három éves unokatestvéremtől, üdvözlöm Drew-t, végül pedig elhagyom a ház közvetlen környékét. Az utcán barangolva rászánom magam, hogy zenét hallgatva folytassam tovább az utamat drága iskolám felé. Milyen meglepő, hogy most is, állítólag órán kéne lennem... De hát, itt nincs szívük engem megbuktatni, mivel tudják, hogy milyen háttérrel rendelkezem, ezért beadom azt a dumát, hogy nem tudtam tanulni, mert itt volt anyám, neki kellett segítenem és a többi. És hát, néha beveszik, néha nem. Bár, néha sántít kicsit a dolog, de azért mégis vannak olyan elmebajos tanárok, akik mégis elhiszik ezt nekem. Pont nekem... ugyan már. 
Miután belépek az épületbe, pár másodpercig élvezem a kellemes, hűvös hőmérsékletet, majd, miután kellőképpen átérzem az időt, a elindulok a próbaterem felé. Néha sunyin rámosolygok pár tanárra, kik csak felvont, vagy éppen szúrós tekintettel mérnek végig. Hát, milyen meglepő, hogy tanításra nem jövök be, próbákra megint igen. Na nem baj, nekem ez az életmód tökéletes, majd, talán változtatok rajta, hogyha nagyon a bukás szélén állok. És, mivel Drew tehetősebb az átlagnál, le tud fizetni pár értelmi fogyatékos tanárt, hogy még csak véletlen se kelljen évet ismételnem. Ugye milyen jó fej nagybátyám van?
A táncterembe érve, halvány mosoly húzódik az arcomra, amint tudatosul bennem, hogy egyedül vagyok. Így hát, leülök az egyik fal tövébe, és rágyújtok egy cigire. Kifújva a füstöt, becsukom a szemem, és csak élvezem a kellemes hőmérsékletet, és a csöndet. Otthon erre nincsen lehetőségem, mivel Connoron kívül van még két gyerek, és hát, elég nagy zajt szoktak csapni. Úgyhogy, szinte minden erőmet arra áldozom, hogy elbarikádozzam a szobám ajtaját, hogy ne tudjon azon keresztül még több zaj beszűrődni, mint általában.
A cigim elszívása után előkapom zsebemből a telefont, hogy ellenőrizzem az időt. Ilyen se volt még, hogy Mich késik... Általában, ez a fél én szoktam lenni. Megvonom a vállamat, majd lerakom a telefonomat magam mellé, és a jobb a kezemet nekitámasztom a térdemnek, fejemet pedig az öklömre hajtom.
Pár perccel később lépések zaja töri meg a csendet, majd egy ismerős hang csendül fel előttem. Mosolyra húzom a számat, majd sóhajtva rápillantok a lányra.
-Na mi az, szépség, átveszed a pozícióm? -teszem fel a kérdést sunyi mosollyal az arcomon. Végül is, kell a változatosság.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 19, 2013 3:43 pm

Nem értem miért fordítok különösebb figyelmet a próbáknak. Mármint nem a tánc részére, hanem a partner felé. Nem szeretnék bohócot csinálni magamból, hogy túlspilázom a helyzetet. Ez egy feladat amit meg kell oldani se több se kevesebb. De még is. Van valami ami nem enged csak a táncra összepontosítani. Isten tudja miért de felkeltette érdeklődésem Jeremy lénye, vagy csak tetszik ahogy mozog, mert hozzá kell tennem nagyon tehetséges táncos és ezért összekeverem a szakmai tetszést valami egészen mással?! Uhh! Elég, nem akarok ezen pörögni még a végén valami olyan álláspontra jutok vele kapcsolatban amit valószínűleg sosem fogok megélni csak fantáziálgatni és ebből szoktak lenni a sírás-rívások.
Hiába csitítom magam vele kapcsolatban még is csak rajta rágódom, de azért a koreográfia is eszembe jut útközben. Amennyire elkalandozok séta közben még azt sem veszem annyira észre milyen döglesztő meleg van. Bár azt igen, hogy lassan kiégnek szemeim. Hunyorogva sietek a lehető leggyorsabban, hisz mindjárt elkésem.

Belépve az iskolába kellemes hideg ráz libabőrbe. Szemem aprócska foltokat láttat, kicsit meg is szédülök. Kifújva tüdőmben lévő levegőt indulok egy a próba helyszínére. Közben összefutok pár tanárral. Némelyik tanít, de van aki nem. Mindenesetre próbálok nem megviselt mosollyal arcomon köszönni valamennyinek. Persze mindig voltak bunkó emberek, a tanári karban is akik sült hal módjára előreszegett fejjel mint aki se hall se lát suhannak le mellettem.

Lassan odaérve a teremhez örömmel látom, hogy Jer ott van. Ezek szerint kezdi megszokni, hogy időre kell megérkezni. Mindig én szoktam előbb megjelenni ő pedig általában késni szokott. Elégedetten ülök le mellé, viszont hatalmas mosolyom kicsit lejjebb lankad mikor cigarettacsikket megpillantom, nah meg ez a szag?
-Igen, át... nem tudtad, hogy nem szabad bent bagózni?- Jelentem ki kissé harciasan, de nem vagyok neki senkije, hogy szidjam így hát kemény pillantásom enyhül. 
-Bemelegítettél már? Én igen, szóval ha te szeretnél akkor nyugodtan neki kezdhetsz.- Dobom fel hirtelen az ide illő témát elvégre „dolgozni” jöttünk ide és ez is a része. Táskámból előkapom cserecipőm, elvégre szandálban nem lehet normális tánclépéseket megtenni, majd át is veszem.
-Én kész vagyok.- Pillantok rá mosolyogva és várom, hogy elkezdjük amiért itt vagyunk.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 19, 2013 4:21 pm

Dög melegben, bömbölő zenével a legjobb sétálni, miközben minden gondolatom akörül forog, hogy vajon mikor is érek már oda abba a rohadt suliba... Ezért nem a legjobb, hogyha az ember a város másik végében lakik, mint ahol az iskola van. Na jó, azért ne túlozzunk, de azért, lássuk be, hogy jobb lenne, hogyha csak pár perc sétára laknék tőle. Nem folyna patakokban rólam a víz, amíg odaérek, másodszor, pedig nem kéne annyi kelletlen emberrel összefutnom. Mivel, bőven akadnak ilyen személyek is, akiket a hátam közepére se kívánok. És, általában az ilyenek is akkor kerülnek a szemem elé, amikor vagy nem vagyok beszélgetős hangulatomban, vagy pedig sietek valahova. Végül is, teljesen logikus...
És, természetesen akkor van a legnagyobb hőség, amikor táncolni kell majd a több, mint fél órás séta után. Élni se lesz kedvem, melegem is lesz, fáradt is leszek, úgyhogy, legszívesebben lefeküdnék egy fal mellé, és aludnék, egész próba alatt. Bár, Michele ketté rúgná a seggemet, miután megmakacsolom magam, és elterülök a földön. Lehet, hogy ő élvezné a mutatványt, de én kevésbé.
Végül, egy perc ácsorgás után átszelem az épületet, amíg beérek a táncterembe. Halvány mosoly húzódik az arcomra, mert hát, egyedül vagyok. Még jó... legalább tudok kicsit pihenni az előtt, hogy Mich teljesen kikészítene a mai napra. És, ezek után még haza is kell majd jutni... Be kell szereznem egy jogsit...
Kihasználva az alkalmat, hogy pihenhetek még egy kicsit a kínzás előtt, levágom magam a fal elé, és rágyújtok egy cigire. És hát, mivel nálam ez a kelleténél hamarabb elfogy, két perc múlva ismét nyúlnék egy újért. Hát, ahogy mondtam, nyúlnék, mivel megérkezik Mich.
-Tudtam, de valamiért nem nagyon tudnak érdekelni a szabályok. -vonom meg a vállam, miközben ujjaim közt forgatom a megmaradt cigicsikket.
-Igen, még otthon letudtam. -mondom, majd sóhajtva végigsimítom a kezemet a tarkómon, majd teljes világfájdalommal az arcomon, de ráveszem magamat, és feltápászkodok a jó, hűvös földről. Hát, hogy őszinte legyek, ezt igazán utálom a nyárban...
-Én is, minden nézőpont szerint... -felelem sóhajtva, majd megállok előtte, alig pár centire, és rámosolygok.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 19, 2013 4:56 pm

Nem vagyok egy minden szabályt betartó személy, de a tánctere tabu! Itt az itteni kötelezettségeknek megfelelően viselkedem és elvárom ezt másoktól is. Ide csak táncosok jönnek és aki már szenvedéllyel űzi e „hivatást” annak szentnek kell, hogy legyen ez a hely. Nem nagyon ismerem Jeremyt, csak annyit tudok, hogy nem hiába van ezen a szakon illetve, hogy kerüli a humán tantárgyakat. Én sem szeretek tanulni, ha tehetném egész nap itt roskadnék, de nem lehet, mert vannak kötelezettségeink, úgy látszik ő nem így gondolja.
-Mr. Szabályszegő..- halkan motyogom és még véletlenül sem nézek rá, nehogy változzon véleményem. Félek, ha elvesznék tekintetében megint csak agyalni kezdenék mint ide fele. Örömmel hallom viszont, hogy otthon már ő is nyújtott így nem kell most ezzel rövidítenünk a gyakorlás idejét. Összecopfozom hajam, majd rápillantok Jeremy verejtékező arcára.
-Azért meg ne halljál!- Mondom nevetve miközben kezem kúszik oldalra a cigis doboz felé. Markomba zárva azt pattanok hirtelen fel. Egy kis lecke, hogy a szabály az szabály!
-Nah szóval ígérd meg, hogy betartod az itteni házirendet.- Elsuhanva mellette lobogtatom a fehér dobozt. Olyan vicces. Mindegyikre ráírják, hogy a dohányzás halált okoz. Könyörgöm, ha ezt tudják akkor minek forgalmazzák? Tekintetem a bűzös papírtartóról Jeremy cipőjére szalad.
-1. cserecipő!- És már neki is kezdek sorolásba, hogy mi mindent kell betartania.
-2. Mostantól nem késel, a mai időben itt létedért kapsz egy jó pontot.- Nevetve folytatom és felsorolok vagy 10 dolgot amit jobb, ha a fejébe vés köztük azt is, hogy még egyszer rá ne gyújtson itt. A cigijét azonban még nem adom vissza, s ha megpróbálná elvenni nos hátrálok és továbbra is csak lóbálom azt míg nem a falnak ütközik a hátam.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 19, 2013 5:18 pm

A falnak dőlve, próbálom kiélvezni minden egyes szabad percemet. Mert hát, hogyha Mich megkérdezik, akkor nincs lazsálás, csak kőkemény munka. Hát, ez az árnyoldala, hogyha az ember suliban akarja tanulni a táncot. Amíg csak az utcán táncoltunk haverjaimmal, és nyomtuk fel a netre, semmi olyasmi nem volt, hogy akkor most nem állhatunk le beszélni, vagy valami ilyesmi. Minden fél óra után tartottunk egy 10-15 perces szünetet, és képesek voltunk egy vagy két hét alatt megtanulni egy komplett, körülbelül két vagy három perces koreográfiát. És, tök ugyan azt a hatást értük el, mint amit itt, kevesebb pihenéssel, és több gyakorlással. De azért belátom, hogy így, akár még lehet belőlem valaki, hogyha meg ott maradtam volna Las Vegasban a srácokkal, akkor lemerem fogadni, hogy most is valami bűnözésen törnénk az agyunkat, miközben mindannyian, fejenként kiürítenénk egy whisky-s üveget. Mert hát, szinte minden együtt töltött napunk ilyen volt. Bűnözés, esetleg annak tervezése, piálás, cigizés, néhányan ekkor már a fűre is rá voltak kattanva. Még szerencse, hogy ezen a téren nem mentem utánuk, mert az biztos, hogy most nem lennék itt, és nem várnék a társamra.
Miután a fejembe vési, hogy itt be kell tartani különböző szabályokat, csak a szememet rázva bólogatni kezdek. Elhiheti, hogy nem fogom betartani. Mivel, nem kötelességem betartani. Hogyha ráakarok gyújtani akkor megteszem. Hiszen, tanításon kívül vagyunk, ilyenkor meg már, szinte senkit nem érdekelnek az unalmas szabályok. És, amúgy is, van az a mondás, hogyha minden szabályt betartasz, minden jóból kimaradsz. És én ezen az elven működök.
-Pedig, néhány ember igazán örülne neki. Főleg az anyám... -felelem sóhajtva, majd, miután felpattan mellőlem, kérdőn pillantok rá, majd meglátom a kezében a cigis dobozomat. Én is felugrok, majd megállok a lány előtt, felváltva pillantva rá, és a dobozra.
-Majd kiderül. -mondom halványan elmosolyodva. De könyörgöm, hogyha tanításon kívül tartózkodok az iskolában, akkor nem érvényes rám a szabályzat. Legalábbis, az én számításaim szerint nem. Mert az egy dolog, hogy diákja vagyok az iskolának, de, amikor már letelnek az órák, már olyannyira nem foglalkozok a szabályzattal.
Miután sorolni kezdi a feltételeket, összevont szemöldökkel pillantok rá, majd leveszem a cipőmet, és elhajítom az üvegem mellé. Azután figyelemmel végighallgatom a 10 pontba szedett szabályzatot.
-Hát, a cigiset nem ígérhetem. -mondom a doboz után nyúlva, de nem tudom elvenni a lánytól, úgyhogy, a mögötte lévő falnak tolom, végigsimítom kezemet a karján, majd mosolyogva a szemébe nézek.
-Biztos nem akarod visszaadni? -teszem fel a kérdésemet, szemtelen mosollyal vizslatva arcát.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 19, 2013 10:02 pm

Különös érzés kerít hatalmába. Általában eget rengető boldogsággal vártam, hogy táncolhassak végre, hogy a tükörrel teli termet elfoglalhassam és csak átadjam testem a zenének. Gondolataim tisztulnak végül elszáll minden, akárcsak a tér. Lebegek a semmiben, de még is érzem szilárdon mozgok, lábaim nem hagynak cserben. És most? Csupa hülyeség jut eszembe. Fura álomképek Jeremyről, aztán a gyilkos hőség végül a betartandó szabályok. Agyam minden felé fókuszál csak a lényegre nem, arra amiért most ide jöttem. Bevallom őszintén semmi kedvem most ugrabugrálni. Jesszus! Ilyen se volt még... hát megértük ezt is Michele kisasszonynak nincs ereje táncolni. Talán éjszaka elraboltak az ufók és új agyat ültettek belém, mintha csak egy kísérleti alany volnék és vissza szállítottak a szobámba.
Kissé talán gúnyos megszólalásomra elég nyomasztóan reagál. Szinte már elszégyellem magam mondatom miatt. Nem akarok hegyi beszédet tartani, gondolom így is elege van abból, hogy itt okoskodom, nah meg persze nem hiszem, hogy jó kedvéből próbál velem. Szerintem a háta közepére sem kíván de,ha ez valóban így van szerencsére nem érezteti velem. Szóval ahelyett, hogy magyarázni kezdeném, hogy biztos nem úgy van ahogy gondolja inkább próbálom pozitívvá varázsolni a kényes helyzetet.
-Viszont én nem örülnék neki, mert máskülönben kinek véshetném bele a fejébe a házirendet?!- Kérdés és egyben kijelentés is volt, melyet egy aprócska mosollyal zártam. Fogalmam sincs milyen az élete, fogalmam sincs, hogy mi a helyzet az anyukájába ezért is többet nem foglalkozva a témával zárom le azt és csenem el cigaretta dobozát, melyet széles vigyorral arcomon lobogtatok előtte. Miközben járkálok felsorolok 10. pontot amit be kell tartania, ha itt van. Gondolom azon járhat a feje, hogy vajon minek a sok szabály és pláne miért kell eleget tenni nekik, ha már nincs tanítás. Nos azért, mert ettől függetlenül mi igénybe vesszük ezt a helyet, aminek jár annyi tisztelet, hogy rendeltetés szerint használjuk. Ahelyett, hogy megígérné, hogy helyesen viselkedik oda dob nekem egy „majd meglátjuk” szöveget... ohh Jer, ha tudnád milyen makacs vagyok és nem hagyom el addig e falakat míg biztos nem leszek, hogy esküt teszel nekem.
-Ez nem válasz, ígérd meg..- Húzom az agyát. Ez a legutolsó dolog amit most hallani szeretne az is lehet mindjárt itt hagy és magasról tesz rám. Megesik, viszont ez esetben nálam marad a cigije...
-Hát pedig szerintem nem olyan nehéz megállni.- Továbbra is csak lobogtatom a dobozt, s szinte már az egész terem bűzlik a dohány szagától. Orra előtt húzom el az elcsórt holmit és mikor érte kap gyorsan húzom el előre és hátrálok. Megelégelve szórakozásom tol neki a falnak. Bőrömet súrolja a hideg vakolat. Érintésétől megrezzenek egy pillanatra, mély levegőket veszek. Én bolond! Miért hagyom, hogy a barna szempár megbódítson?
-Biztos!- Erőt véve magamon vágom rá kérdésére a választ elszántan nézve őt. Karjaim magam mellé lógatom, s ujjaimmal erősen fogom a jobb kezemben lapuló dobozkát.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptyCsüt. Jún. 20, 2013 5:51 pm

Éppen, hogy a cigim végéhez érek, máris megérkezik táncpartnerem, aki rögtön le is dobja magát mellém. Hát, ilyen dög melegben való séta után mért nem csodálkozok ezen a mozdulatsoron. Miután észreveszi a kezemben tartott cigicsikket, rögtön elkezdi tömni a fejemet azzal, hogy ez is beletartozik a szabályzatba, hogy tilos a cigizés. Óó, hogy az engem mennyire tud érdekelni, az elmondhatatlan. Hát, én minden iskolai dolog alól kihúzom magam, ezért nem érdekelnek a szabályok se. Na jó, egyetlen dolog van, ami érdekel, és az nem más, mint a tánc. Az életben talán az egyetlen dolog, amit komolyan is veszek. Sőt, nem talán, biztos.
Miközben felpattan mellőlem, a kezében a cigimmel, elhagyja a száját egy olyan mondat, ami hát, elég érzékeny pontom, mivel anyám megkísérelte ezt, kiskoromban. De hát, ezért természetesen nem haragudhatok rá, hiszen nem tudhatta. Szóval, letargikusan megválaszolom, mire egy kis csend veszi hatalmába a beszélgetést, végül Mich hangja töri meg azt.
-Hát, garantálhatom, hogy az enyémbe se fogod. -mondom halványan elmosolyodva, majd én is felpattanok, és megállok előtte. Ezek után, egy tíz pontba szedett szabályzatot kell végig hallgatom, minek első pontja a váltó cipő. Hát, ez az egyik dolog, amit mindig elfelejtek. Így hát, elhajítom a cipőmet, utána visszafordulok, és bólogatva hallgatom végig a maradék kilencet. Kérdés, hogy mikor fog rájönni arra, hogy feleslegesen állította össze ezt a tökéletes sorrendet és szabályzatot, mert a váltócipőn kívül mást nem fogok teljesíteni.
-Mondom, nem ígérhetek semmit. -felelem halványan elmosolyodva. Mért van olyan érzésem, hogy ezen még egy kicsit elrágódunk? Körülbelül egy óra múlva el is kezdhetjük a próbát, mivel mind a ketten makacsak vagyunk, és nem engedünk a véleményünkből. Annyi idő talán elég lesz arra, hogy ész érvekkel meggyőzzük egymást. Csak hát, annyi hátránnyal indulok, hogy a női félnek mindig igaza van. Vagyis, szerinte igen, szerintem nem, de ahogy gondolja.
-Mivel még nem próbáltad. Túl jó kislány vagy te ahhoz. -húzom gúnyos mosolyra a számat. Miután egy rosszul sikerült "visszaszerezésen" túl teszem magam, nekitolom a falnak, kezemet végighúzva a karján, majd mosolyogva az arcát kezdem fürkészni.
-Száz százalék? -teszem fel a kérdést sunyi mosollyal arcomon, majd mind két kezemet a derekára csúsztatom, közelebb húzom magamhoz, ezzel elérem, hogy ajkam alig egy centire álljon meg az övétől.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptyPént. Jún. 21, 2013 4:24 pm

Makacs vagyok és ő is..nem lesz egyszerű az engedésből. De miért is én tenném ezt? Hisz nekem van igazam! A szabályokat be kell tartani, s azok nem olyan eget rengetőek, hogy bele kell szakadni az elfogadásukba.
-Nah majd meglátjuk..- Vágok a szavába elszánt ábrázattal. Egy cseppet sem érdekel, hogy most nekem jutott a gonosz szerepe aki egyfolytában piszkálja a kis „herceget”. Sosem voltam az a hárpia típus, mindig is laza, vidám jellem voltam és vagyok, csupán amit szenvedéllyel szeretek, ami a legjobb dolog az életemben azzal kapcsolatban vagyok kemény, de talán ez nem akkor nagy bűn... Ezt követően elmondok mindegy egyes kis részletet, minden egyes dolgot ami erre a helyre vonatkozik. És ismét nem érdekel, hogy játssza a nagy fiút és azt mondja nem ígérhet semmit. Nekem van időm, kitartásom pedig rengeteg úgy is beadja majd a derekát. Ha azt fogom elérni, hogy megutál de rendeltetés szerűen használja a próba termet akkor azt mondom megérte. Két szempontból is! Az ember semmiféle vonzalmat nem érez az iránt ki a háta közepére se kívánja őt, valamint ismét azt mondhatom : Mich, elérted amit akartál...ismét.

Kérdőn pillantok rá, szemöldököm égnek szalad. Én, jó kislány? Nagyon nem ismer engem... de nem számít én sem tudom ki ő csak azt, hogy lóg és, hogy jól táncol és van két szép barna sze.. ELÉG! Miken nem jár az eszem. Komolyan mondom hülye vagyok. Valami vonz hozzá, istenverte különcsége és bár ezt érzem még is az eszemre hallgatva szinte parancsolgatok neki. Most azt akarom, hogy gyűlöljön? Vagy azt akarom, hogy ne... talán inkább az előző. Haragudni akarok rá. Vagyis haragszom is, de jobban annyira, hogy ne jussanak vele kapcsolatban hülyeségek az eszembe.
-Szerintem inkább ne térjünk ki arra, hogy milyen lány is vagyok...- Csak úgy oda dobva a szavakat lépkedek hátrafelé. Kezemben ott lapul a cigis doboz amit próbál visszaszerezni és hazudnák, ha azt mondanám, hogy nem élvezem ahogy utána kapdos, de nem tudja kikapni markomból.

Az viszont már kevésbé vicces mikor falnak tolva egészen közel férkőzik hozzám. Tekintetem ide-oda cikázik markáns arcán. Szívem nagyot dobban, majd szapora táncra kél akárcsak légzésem. Keze derekamra csúszik, közelebb vonva magához megszűnik az eddig sem túl nagy távolság, s alig egy centi választja el egymástól ajkainkat. Üres tenyerem mellkasára kúszik, aprócska erőt kifejtve, hogy eltoljam magamtól, de nem akkorát, hogy tényleg sikerüljön. Miért nem tudom ellökni....miért nem akarom, hogy távolabb álljon tőlem? Pillantásomban némi félelem fénylik, hirtelen nem jut egy értelmes szó sem az eszembe.
-Ez valami manipulálás?- Lassan csak megtudok mukkanni egész halkan, s bátortalanul, Mellkasom egyre gyorsabban emelkedik, miért kívánom ennyire..
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:32 pm

Komolyan mondom, már az idegeimre mennek a hülye szabályok. Itt is be kell tartanom, meg otthon is. Még szerencse, hogy egyiket se szoktam. Bár, igazán könnyű dolgom lenne, mivel a fele megegyezik, de mondom, a szabályok betartása nem az én műfajom. Elvárhatják a nyálas kis stréberektől, hogy szóról szóra bemagolják, de tőlem aztán ne. Mivel, hogy őszinte legyek, magasról teszek az egészre.
-Hidd el, nem fogod, szóval felesleges próbálkoznod. -mondom megrántva a vállamat, de, mivel makacs személyiségnek ismertem meg, tudom, hogy egy könnyen nem fogja feladni. Na, majd én gondoskodok, hogy az ellenkezője legyen igaz. Mivel, én addig nem kezdek bele a táncpróbába, amíg be nem ismeri, hogy felesleges minden egyes szabályt betartani. Lemerem fogadni, hogy ő is az olyanok közé tartozik, aki szóról szóra tudja a szabályzat minden egyes pontját, és, hogyha látja, hogy valaki az ellenkezőjét csinálja, akkor máris ott terem mellette, felmondja neki az egészet, és addig nem hagyja nyugodni, amíg a másik el nem fogadja. Hát, ezek alapján nem is tudok másra következtetni
-Pedig én szívesen kitérnék rá. -mondom, miközben halványan mosoly kúszik az arcomra. Hát, én nagyon kíváncsi lennék a szaftos részletekre.
Ezek után még párszor megpróbálom kikapni a kezéből a dobozt, de, mivel mindegyik kísérlet sikertelennek bizonyul, a falnak tolom, miközben végigsimítok a karján. Hát, így talán már sikerül rávennem, hogy visszaadja. De, mivel nagyon úgy tűnik, hogy nem akar megtörni, kezemet a derekára simítom, közelebb húzom magamhoz, ezzel alig egy centire áll meg előttem.
-Nem... ez már nem... -mondom halkan, majd bal kezemet a tarkójára tapasztom, közelebb húzom magamhoz, és hosszasan megcsókolom.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptyKedd Jún. 25, 2013 10:59 am

Itt van egy srác aki nem tisztel talán semmit és még is milyen lélekszorítóan tud táncolni. Mozdulatai őszinték, igazak és mesélnek. Sok fájdalom van benne, de humor is meg egy kis nemtörődömség is, de ettől jó az egész. Nem értem őt. Aki így tud bármit is szenvedéllyel csinálni az miért nem tudja tisztelni annak szabályait. Jó persze vannak szituk mikor nem kell figyelembe venni, de azért csak nem akarhatja megvárni míg egyszer véletlenül felgyújtsa a tánctermet. Nah akkor azt hiszem haját tépném nem kímélve.
-Legyen így...- Felelem flegmán. Nem ragozom ragozom ezt tovább mivel olyan makacs mint az öszvér és napokig civakodhatnánk ezen. Egyszer úgy is belefogom verni a fejébe és én fogok nevetni a végén és kijelenthetem majd, hogy én megmondtam! De ez valószínűleg még odébb van, mivel meg kell puhítanom addig.

-Én is csináltam olyat amit nem szabadott volna és nem szeretnék róla beszélni.- Nah igen! Rossz emlékek fűződnek régi korszakomhoz. Nem szoktam beszélni senkinek sem arról, mert felkavar és elszomorít akár csak most is ám mikor megpillantom erősen próbálkozó ábrázatát megfeledkezem az érzésről és hátrálok, hogy el ne vehesse ami kell neki.
Hirtelen nekitol a falnak. Gondolhattam volna, hogy kihasználja „férfi” erejét. Szapora lélegzet, hevesen kalimpáló szív. Ilyen tüneteket okoz nekem Jeremy és nem akarom elhinni, hogy miért pont ő... Megpróbálom eltolni, de kezeimben nincs erő, csak mellkasán nyugszik egyik, míg tehetetlenül lógatom le. Érzem hatalmas tenyerét ahogy derekamhoz simul, s ezzel magához vonja vékony testem. Olyan szemét dolog tőle, hogy így akarja megszerezni a cigijét. Fehér arcom rózsássá válik zavaromtól.

-Per..-sze folytattam volna mikor ajkaink összeérve csókot váltanak. Üres kezem hátára tapasztom, s ujjaim finoman marnak bele. Hülye vagyok mert boldogságot érzek. Pillangókat gyomromban, s mintha megállna egy pillanatra az idő. Hosszas csókja után értetlenül pillantok a barna szemekre, de hamar észbe kapok. Nem hallgathatok a szívemre mert nem akarom, hogy „bántson”, mély levegőt veszek és kezem szorongatott papírdobozt mellkasának nyomom.

-Tessék, megszerezted!- Ha megfogja meg, ha nem hát a földön landol. Nem érdekel kibújok és elindulok a terem másik felében lévő táskámért.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptyKedd Jún. 25, 2013 1:09 pm

Akármennyire is próbálom vele megértetni, hogy feleslegesen magyarázza nekem a szabályzatot, nem sikerül. Hogyha tudja, hogy milyen önfejű vadbarom vagyok, akkor minek próbál velem olyan dolgokat megértetni, amit úgyse fogok betartani. Végighallgatom, de azt garantálhatom, hogy fél perccel később, hogyha kéri, hogy akár egyet is mondjak el közülük, csak nézni fogok, mint hal a szatyorban. Na, hát engem ennyire érdekelnek a szabályok. Pontosabban, semennyire. De akármilyen önfejűek is vagyunk, nem tudjuk megértetni egymással, hogy mi a szitu, ezért is van az, hogy én nem tudom a fejébe vésni, hogy nem érdekel egy szabály se, ő meg, hogy mennyire eget rengetően fontosak ezek. Hát, hogyha annyira fontosak lennének, akkor minden diák, egytől egyig bemagolná, de, szerintem a tanulók háromnegyedének fogalma sincs arról, hogy mik szerepelnek benne.
-Hát, legyen. -mondom halványan elmosolyodva. Szerintem már kezdi feladni a győzködésemet. Lehet, hogy egyszer sikerül neki, de most, jelen pillanatban nem így állunk. Sőt, nagyon úgy vélem, hogy  én állok nyerésre. Egyelőre érje el azt, hogy akármilyen téren hallgassak rá, és, miután kellőképpen a tudatom alá férkőzött, akkor passzírozza bele a kis szabályzatait. De most, jelen pillanatban nem az a legfontosabb, mármint, szerintem nem. Mivel, nem gyújtottam fel se az iskolát, se a termet, se magamat, csak a cigimet. Nem tudom, hogy ez mért olyan nagy hiba. Egyszer fordult elő eddig, de lehet, hogy még lesz rá példa.
-Ó, szóval mégse vagy olyan kis angyalka, mint amilyennek képzeltelek. -mondom, miközben gúnyos mosoly húzódik arcomra. Na, szóval akkor a gyönyörű külső mögött egy randalírozó lányka lapul? Na jó, azért ne túlozzunk, de ebből körülbelül ezt lehetett levenni. Most, körülbelül úgy beszélek, mintha én mindig is kis szent lettem volna, szorgosan tanultam volna minden nap, reggeltől estig. Hát, ilyenre sose volt példa, de volt olyan időszakom, amikor kevesebb bűncselekményt követtem el, mint a mostani időkben.
Hát, mivel nagyon úgy néz ki, hogy szimpla szavakkal nem lehet meghatni, ezért nekitolom a falnak, ezt követően a kezem a derekán állapodik meg, közelebb húzom magamhoz. Alig egy centiméter távolság van köztünk, de, hogy őszinte legyek, nem nagyon tud zavarni. Sőt... Végül kezemet a tarkójára tapasztom, közelebb húzom magamhoz, és megcsókolom. Hát, hogy őszinte legyek, ez már nem az a része a dolognak, amikor a cigim érdekel. Mondhatni, az már egy kicsit se érdekel.
Miután félbe szakítom a csókot, halványan elmosolyodok, és az arcát kezdem pásztázni. Hát, az arckifejezéséből kiindulva, neki se volt ellenére ez a csók. De, miután a cigis dobozt a mellkasomnak tolja, összevonom a szemöldököm, és elkapom a lefele zuhanó dobozt. Kérdő tekintettel utána fordulok, majd pár lépést teszek felé, végül megragadom a kezét, és visszahúzom magamhoz. Bal kezemmel továbbra is az övét fogom, a jobbat pedig a derekára tapasztom.
-Mégis hova igyekszel? -teszem fel halványan elmosolyodva a kérdést. Végül is, táncpróbánk van, nem?
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptyKedd Jún. 25, 2013 5:45 pm

Úgy imádom másokat abban a hitben ringatni, hogy lemondtam arról amit akarok. Ilyenkor elégedetten vigyorogva hiszik azt, hogy megnyerték a csatát. Hát nem. Magamban forralom kis tervem. A végkimenetel mindig az, hogy elérem a célom, most sem lesz ez máshogy.. Sokszor mondják ne igyak előre a medve bőrére, de Istenem, ha egyszer ilyen téren mázlim van? Nah jó abba hagyom, mert lehet most olyanba botlottam akit nem egyszerű megtörni, sőt lehet, hogy sosem fogom, de jó ég. Hallom én magam? Nem, mivel csak gondolataim játszadoznak... De akkor is. Úgy „beszélek” mintha ez valami eget rengető komolyságú dolog lenne közben meg csak teremnek a házirendje. Azt hiszem túlságosan is komolyan veszem ezt a dolgot, kissé már nevetséges, csak egyszerűen zavar, hogy azt hiszi bármit megtehet. Hát nem, majd én megakadályozom ebben! Várjunk, ez miért és az én dolgom lenne? Összezavar, vagy én saját magam. Lehet egyszerűbb lenne, ha nem találkoznánk..., muszáj. A tánc megköveteli, hogy kibírjuk egymást kérdés melyikünknek nagyobb szenvedés. Nekem, hogy eltűrjem nemtörődömségét, vagy neki, hogy kibírja hárpiáskodásom.
Mikor kitérünk arra, hogy milyen vagyok nagyot nyelek. Nem értem miért nem szakadunk le a témáról. Próbálom lezárni magamban a múltam a rossz emlékeket, de hogy tegyem ha ez a kis ficsúr vájkálódik. Vagyis.. nem az ő hibája, idegességemben én mondtam amit mondtam, de én azzal lezártnak is nyilvánítottam a dolgot, de ő csak folytatja ezzel kapcsolatban.
-Elég, most ez nem téma!- Vágok szavába kissé ingerülten. Elég, mély levegő! Az ember nem menekülhet a múlt elől csak nehéz szembenézni vele. Bár azt mondják sokan felejtsük el ami volt koncentráljunk a jelenre és álmodjunk a jövőről. Hát ha ez olyan egyszerű lenne.
Egyik pillanatban még csak lépkedem a teremben össze vissza a másikban meg a falnak vagyok szorítva. Nem fáj, csak zavar. Nem tudom hova tegyem a vele kapcsolatos érzéseim. Egyszer azt kívánom bár ne lenne semmi közöm hozzá máskor meg mintha az lenne a legfontosabb, hogy lássam őt. Úgy érzem mintha egy alsós kislány lennék aki beleszeretett a felsős rossz fiúba. Értelmetlen egyoldalú vonzalom mely az egyik fél részéről vicc a másiknak pedig szenvedés.
Ahogy érzem ajkait az enyémhez érve magával ragad a hév, s nem ellenkezve csókolom őt. Egy pillanatra elhiszem, hogy ez talán igaz és nem csak kihasználja gyengeségem, de be kell látnom, hogy ez nem lehetséges. Zavarodott elmével szakadok el tőle cigijét mellkasára nyomva. A táskám felé megyek, már majdnem, hogy rohanni szándékoznék mikor utánam nyúl és visszahúz magához. Egy cseppet sem tetszik, hogy nem érti nem akarok játékszer lenni.
-A maradék büszkeségemet megmentve távozom..vagyis távoznék, ha hagynád!- Jelentem ki kissé ingerült hangnemben. Szememben gyűlik „valami”..jajj ne csak ezt ne! Most nem bőghetem el magam, ez nem ér ennyit.
-Gondolom sok lánynál ez a technikád. Belenézel a szemükbe és megcsókolod őket... Csak, hogy én nem akarom a többiek táborát erősíteni és egy pillanatra sem olyan lenni mint ők. Szóval nyugi nem zargatlak a hülye szabályaimmal és nem veszem el a cigidet amitől hozzá tenném bűzlik a terem! Feltételezem, hogy most idiótának tartasz, nem érdekel, és az sem, hogy táncolni jöttünk ide.- A szavak csak úgy kiszakadnak hangszálaim közül, s a mondat végére egy-két krokodil könny is végig szalad arcomon.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 26, 2013 10:16 am

Hát, nagyon úgy vélem, hogy kezdi feladni a győzködésemet. Túl makacs vagyok én ahhoz, hogy pár perc alatt meg lehessen változtatni a szabályzatra való nézeteimet. Eddig még senki se tudott megváltoztatni, még az se, aki több éven át próbálkozott vele. Ő is csak azt érte el, hogy amilyen közel állt hozzám, olyan távolra sikerült eltaszítanom. Hát, hogyha valaki nem tud úgy elviselni, ahogy vagyok, akkor az jobb is, hogyha inkább kimászik az életemből. Neki is jobb lesz utána, meg nekem is. Lehet, hogy utána egy kicsit észlelem a hiányát, de annyira nem, hogy térden kúszva menjek elé, hogy bocsásson meg, és megváltozok. Ezt még senki nem hozta kis belőlem, és Mich se lesz rá képes. Bár, azt nem mondtam, hogy próbálkozni nem lehet, csak felesleges. Hiszen, hogyha mindketten kiállunk továbbra is amellett, amit mi akarunk, akkor oda fogunk eljutni, hogy a hátunk közepére se fogjuk kívánni egymást, hát még, hogy együtt táncoljunk. És hát, azért lássuk be, hogy az elég gáz lenne, mivel így alkotunk ketten egy párt, szóval kereshetnénk más jó táncosokat, akikből sok akad, de általában nem érik el azt a szintet, amit elvárunk.
Amint elkezdem feszegetni, hogy milyen személyisége is van, elég agresszív hangnemet megütve próbál rá figyelmeztetni, hogy ez most nem az a téma, amit át kéne beszélni. Hát, hogy őszinte legyek, én elhallgattam volna még egy ideig, hogy pontosan miket is csinált, ami ennyire felkavarja a mai napig, de figyelembe veszem, hogy ez, nyilvánvalóan nem a kedvenc témája. Mindenkinek vannak olyan szösszenetei az életben, amiket szóba hozva szinte a falnak tudná vágni a személyt, aki szóba hozta. És hát, nekem ez a téma a gyerekkorom. Pontosabban az az időszak, amit Las Vegasban töltöttem. Amióta elrángattak Londonba, szinte minden jóra fordult, már kevesebb zűröm van, mint az előtt.
Ezek után, óvatosan a falnak tolom, majd incselegve rámosolygok. Ezt követően kezemet a derekára csúsztatom, közelebb rántom magamhoz, majd hosszasan megcsókolom. Azért, még magammal is alig tudom elhitetni, hogy ez már nem arról szól, hogy vissza akarom szerezni a cigimet. És, szerintem ő se hiszi ezt el. Ezt pedig be is bizonyítja, mikor a cigimet a mellkasomnak tolja, és elviharzik mellettem. Értetlenül temetem a dobozt a zsebembe, majd utána indulva elkapom a kezét, és visszarántom magamhoz.
-De nem hagyom. -felelem komoly arckifejezést felvéve. Szerintem ez már pont nem az a pillanat, amikor széles vigyorral a képemen tudatnom kéne vele, hogy egyáltalán nem veszem figyelembe azt, amit mond, csak, mint egy bedrogozott, végigmosolygom a beszélgetést. Amint észreveszem, hogy könnycseppek gurulnak végig az arcán, értetlenül meredek rá. Ilyen reakciókat váltanék ki az emberekből?
-Hát, látszik, hogy egyáltalán nem ismersz, és csak külső alapján ítélsz meg. Attól még, hogy valami bunkó seggfejnek nézek ki, még nem biztos, hogy a viselkedésem is ezzel egyezik meg. Egy lánnyal se játszadoztam még, ahogy veled sem. Elején talán még egy kicsit túlzásba vittem a dolgokat, de elhiheted, hogy a második felvonás bekövetkeztével már nem az volt minden vágyam, hogy visszaszerezzem az átkozott cigimet. Sőt, akkor már az se érdekelt, hogy nálad van, vagy nálam. De ahogy gondolod, ítélj meg külső alapján... -felelem, eltávolodva tőle, jelezve, hogyha akar, akkor mehet, és dédelgetheti azt az elképzelését, hogy milyen bunkó paraszt vagyok. Engem már az se érdekel...
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 26, 2013 12:41 pm

Örülök, hogy nem erőlteti a témát és lezárhattuk. Nem szeretem feszegetni a múltat. Kemény reakciómból szerintem rá is jött, hogy hanyagoljuk most ezt. Meg később is. Mindig! Senkinek nem kell tudnia azt amit megtettem és amit majdnem. Szüleim sem tudnak a történtekről, csak azt, hogy kicsit megváltoztam. Amint tudtam felejteni lettem hirtelen megint az a vidám, kedves lányuk aki voltam. Olyan aki mindent betart. Aki nem marad ki későn és aki a suliban roskad, utána pedig tanul. Nem teszek semmi olyat amivel egy perce is felidézhetem, hogy milyen az amikor elszalad az emberrel a ló és korlátok nélkül cselekszik. Ez van sajnos! Valaki tudja kontrollálni magát, másik pedig nem. Én csak akkor tudom megtenni, ha szigorú szabályok közt élek. Talán ezért is örültem meg annak, hogy Jeremyvel kell táncolnom. Ő olyan laza, nem érdeklik a szabályok...ezek a hülye semmit érő szabályok. Mellette olyan könnyednek érzem magam, s közben még is benne vagyok egy kiszabott keretbe amit nem lépek át. Minden olyat tökéletes, leszámítva a makacsságát azt a sanda mosolyát és...nah jó egyáltalán nem tökéletes és még is mennyire élvezem. Megmosolyogtat és örülök, hogy más. Nem begyöpösödött stréber akik rám szoktak akaszkodni. Könnyedén vesz mindent és észre sem vesz. Persze nem szó szerint. Csak nem tekint rám „munkatársnál” többként. Ez valahol jó, valahol nem. Isten tudja miért vonz komisz mosolya és, és.. áhh nem érdekes. Egyfolytában túráztatom az agyam a semmin. Egyfolytában azon vagyok, hogy csillapítsam a bennem kavargó lángot. Nem akarok semmi érintésnek se semmi másnak bármit is tulajdonítani. Ezek mind csel részei. Mind azért van, hogy visszaszolgáltassam ami az övé. Hátam érinti a hideg falat ahogy neki tol én pedig pirulva nézek mindenfele csak a szemébe nem. Félek attól, ha ránézek elgyengülök és ledönti a falat amit próbálok felállítani az érzéseim és közé. De nem megy. Közel von magához és csókot lehel ajkaimra. Úgy érzem összedőlök akár egy kártyavár. A gondosan elkészített erőd omladozni kezd végül porrá válva a szél világ körüli útra viszi. Miért hiszem azt, hogy ez lehet valóság? Hogy megtörténhet velem, hogy aki rabló módjára ellopja szívem, az felajánlja kárpótlásként az övét? Nem! Ez nem lehetséges zavarodottan rohanok el, de megállít és visszahúz magához. Miért kell megnehezíteni? Ha hagyna elmenni akkor haza rohanok, lehet jól kisírom magam és holnapra lenyugodom és elfelejtem ami történt. De így? Így olyan álmokat ébreszt fel bennem amiknek nem merek hinni.
-Miért nem?- Miért nem hagyja, hogy elszaladjak? Ohh...igen. Próba van. De neki most van kedve táncikálni? Nekem nincs, NAGYON nincs! Ahogy ismét derekamon nyugszik keze összerezzenek, de még is dühös vagyok így amit csak jön torkom nem kicsi haraggal fűszerezve robban ki. Csöndben hallgat végig én pedig mondandóm végére elsírom magam. Gyenge vagyok.. mint egy rongybaba, ha nem tartanak szétcsúszok és földre esek. Szavai akár millió tűszúrás testembe, úgy fáj. Igaza van. Nem ismerem és csak ítélkezem. Csak elakarom hinni, hogy mindenkivel ezt teszi és még véletlenül sem akarom magam olyannak látni aki esetleg felkelthette az érdeklődését. Tekintete komor én pedig abba hagyva a gyerekes sírást szipogva pillantok rá. Eltávolodik tőlem. Tehetetlenül nyúlok reflexből de nem érek hozzá.
-Én...én sajnálom!- Nem tudom mit mondhatnék, elszúrtam. Nem kicsit, hanem nagyon-nagyon! Az egyetlen embert eltoltam magamtól és megsértettem akivel mostanában önfeledt jól érzem magam.
-Nem akartalak megbántani, nem tudtam mit beszélek... csak- leviszem a hangsúlyt. -Beléd szerettem.- Motyogom egész halkan, talán meg sem hallotta, lehet igen. Fogalmam sincs változtat e ez valamin, mindenesetre leszegett fejjel fordulok sarkon és indulok el az ajtó irányába.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 26, 2013 2:13 pm

Végül, csillapítva a kíváncsiságomat, megadom magam, és nem érdeklődök tovább a régebbi dolgairól. Mert hát, ahogy észrevettem, nem tartozik pont a kedvenc témái közé, és ezt a tudtomra is adta, elég ingerült hangnemben. Hát, még szerencse, hogy tudok engedni. És hát, hogy őszinte legyek, én se reagáltam volna máshogy, hogyha a gyerekkoromról vagy egyéb más régebbi, kellemetlen élményemről kezdett volna faggatni. Sőt... lehet, hogy velem elszaladt volna a ló, vagy, netalán tán, én mentem volna el, és hagytam volna teljesen egyedül a próbánkon. Amit hát, nem igazán neveznék próbának, mivel mást se csinálunk, csak azon veszekszünk, hogy mi van a szabályokkal. Vagyis, a szabályozósdi már rég a múlti, most már a gyerekkorok, és az egyéb más, érdekes témák kerülnek szóba. Komolyan mondom, hogyha mostantól minden egyes tánc próba így fog telni, egy idő után megőrülök, és leugrók a Millenium hídról. Talán, ezt már régebben is megtehettem volna, úgyis elég sokan várták régebben a halálomat. Vajon mért is nem csodálom? Csak, az akasztott ki, hogy még a saját anyám is azt akarta, hogy patkoljak már el. Na mindegy... Nem valami kellemes téma.... Na, most már értem, hogy Mich mért is akarta annyira, hogy ne lovagoljak azon a témán. Iszonyat idegesítő tud lenni, és, még magamat is képes vagyok vele az őrület határára kergetni. És ez, mondhatni elég nagy teljesítmény.
És hát, hogyha előbb is felidegesítettem, meg még párszor ez előtt, erősen kétlem, hogy látni akarna még a közel jövőben. Ez pedig, ugye azért nem éppen szerencsés ötlet, mivel össze vagyunk zárva egy táncteremben, hogy kialakítsunk egy komplett koreográfiát. És hát kétlem, hogy akármelyikünknek is menne ez, egy másik partner társaságában. És, hogy őszinte legyek, túlságosan jók vagyunk együtt ahhoz, hogy pár balhé miatt felbontsuk ezt a kis duót.
Nem sokkal az után, hogy a falnak taszítom, közelebb rántom magamhoz, majd kis tétovázás után megcsókolom. Milyen filmbe illő pillanat is ez...  Végül, a hosszas csókot követően, eltávolodok tőle, halványan rámosolygok, de ő, egy kicsit se hasonló módon reagál erre. A cigis doboz után kapva, értetlenül fordulok utána, majd, amikor már majdnem a táskájánál jár, elkapom a kezét, és visszarántom magamhoz.
-Nincs kedvem hozzá. Meg, tudtommal ma még táncolnunk is kéne... -felelem halvány mosolyt csalva arcomra. Hát, tudom, hogy ez nem éppen az a mosolygós pillanat, de azért, valahogy rá kell bírnom arra, hogy ne menjen el a próbánk kellős közepén. De, amint látom, hogy könnycseppek gördülnek végig az arcán, értelmetlenül pillantok rá. Na, azért kétlem, hogy bárki is elbőgte volna magát miattam. Vagy lehet, hogy volt már rá példa, csak én nem láttam. Végül, hosszas monológja után belekezdek az enyémbe. Hát, eléggé fel tudják cseszni azzal az agyam, hogyha csak külső alapján ítélek meg egymást az emberek. Amikor pedig befejezem, pár lépést teszek hátra, jelezve, hogy mehet, hogyha úgy gondolja. Nem próbálom meg visszatartani, mert minek...
-Nem lényeg... -felelem sóhajtva, majd megrázom a fejem, és a tarkómra helyezem a kezem. Kínosan elmosolyodok, majd lassú léptekkel elindulok a piám felé. Amint ismét megszólal, nem szentelek neki túl nagy figyelmet, de, miután a hangja elhalkul, kimond két szót, amire viszont felkapom a fejem. Megtorpanok, majd visszafordulok felé, de ő ekkor már rég az ajtó felé lépdel. Utána sietek, majd elkapom a kezét, visszahúzom magamhoz, és szorosan átölelem.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptySzer. Jún. 26, 2013 6:32 pm

-Nem tudok táncolni...- Vetem oda. Ma nem tudok egy normális mozdulatot megtenni. Nem bírok a közös koreográfiánkon agyalni. Lehet az lenne a legjobb, ha feladnám és megmondom keressen nálam ügyesebb táncost, mert én alkalmatlan vagyok a feladatra.
Fránya tánc, nem fránya én. Teljesen be vagyok kattanva. Már azt szidom ami az életem? Ami olyan nekem mint a levegő? Ha nem táncolnék ki lennék?-valószínűleg egy átlagos ember. De így nem. Sosem voltam jó a szavakban, nem mindig tudtam kifejezni magam, márpedig mindenkinek szüksége van arra, hogy megértsék azt amit képvisel. Én inkább eltáncolom ami a fejemben zajlik, mint sem elmeséljem rímes, cirádás mondatokkal, mert az úgy sem menne. Ha mérges vagyok akkor viszont pörög a nyelvem, mintha muszáj lenne. Le nem állok, s belülről még turbózom és idegesítem magam. És BUMM...volt Mich, nincs Mich – felrobbanok. Most még nem jutottam el odáig, hogy haragomtól bőszen kiömöljön belőlem a láva, de közel voltam hozzá. Azt sem tudtam hirtelen mit beszélek, csak mondtam és mondtam minden hülyeséget Jeremy fejéhez vágva. Így akarok a barátja lenni? Így akarok bárkije is lenni, hogy leordítom és vádaskodom, elítélem pedig nem is ismerem? Megismerni akarom nem pedig félre hallucinálni vele kapcsolatban. Nem kérdezek tőle semmit, csak elgondolkozom azon vajon mit gondolhat. Leszidom olyanért ami talán nem igaz csak az én agyszüleményem. Hülye vagyok. Mindig is az voltam mikor szerelmes lettem...... utálom ezt az érzést!
Mikor rájövök mekkora hibát követtem el azzal, hogy nem fogtam be a szám már késő. Tekintete komollyá válik, letörlődött arcáról a mosoly. Bocsánatot kérek, de látom rajta nem igazán érdekli. És, hogy őszinte legyek ezek után teljesen megértem, hogy nem akar „foglalkozni” velem. Elindul a cucca felé én pedig halkan nyögöm ki, hogy belé szerettem. Nem is értem minek erőlködöm, olyan halk volt talán el sem jutott a füléig, s ha még is mit kezd az infóval? Semmit. Sarkon fordulok és elindulok a táskám felé, majd mikor azt felkaptam az ajtó felé fordulok és már nyúlok is a kilincs felé, mikor visszaránt és karjai közé zár. Szorosan ölel magához én pedig csak nézek ki a fejemből. Mit csinál? Szívem ismét akkorákat ver mint mikor a falnál voltunk. De ez most más. Most valamiért elhiszem, hogy ez igaz lehet... Kezemből kicsúszik a táska, s koppanva földet éri. Mindkét kezem hátára kúszik, s végig simítva bújok a lehető legközelebb hozzá.
-Ez nem játék, igaz?- Rebegem félve, s felnézek rá.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Jeremy Desmond Miller
Jeremy Desmond Miller

Korom : 30
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 33

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 11:41 am

A csókváltásunkat követően halványan rámosolygok a lányra, de ahelyett, hogy ő is így tenne, csak komor arckifejezéssel néz rám. Ez a művelet se tart évekig, csak pár másodpercig, mert a másik pillanatban, már azon van, hogy minél hamarabb odaérjen a táskájához. Cigis dobozomat félretéve utána sietek, majd visszarántom magamhoz, bal kezemmel az övét fogva a jobbat pedig a derekára csúsztatva. Minden erőmmel próbálom marasztalni, de, ő ellenállva azon fáradozik, hogy minél hamarabb elhagyja az épületet. Hát, fogalmam sincs, hogy pontosabban miért is akar ennyire megszabadulni tőlem, de az ő dolga. Minden esetre, én nem fogom hagyni, hogy csak úgy itt hagyjon a próbánk kellős közepén. És, hogyha így folytatja, akkor azt fogjuk elérni, hogy akkor már egy próbára se akar bemenni, nem tudjuk összeállítani a koreográfiát, az igazgató meg szépen leordítja a fejünket. Az enyémet anélkül is leordítaná, mivel a lógásaim száma már lassan meghaladja az egész iskoláét együttvéve, de ebből adódóan, lehet, hogy végül az iskola közelébe se jöhetnék, ha akarnék, ha nem.
-Dehogynem. -felelem összevont szemöldökkel. Most őszintén, annyira rosszul azért nem csattanhatott el az a csók, hogy csak úgy bejelentse, hogy nem tud táncolni, és elmegy. Sőt, szerintem köze sincs egymáshoz, de ahogy érzi.
Végül, miután végighallgatom a hosszas szövegét, értetlenül meredek rá, majd átgondolom, hogy pontosabban miket is mondott. Most őszintén, nem akadna a világon egy olyan rohadt ember, aki nem csak a külső alapján ítél meg? Mert már ettől a falra mászok, de komolyan. Így hát, összeállítom a magamat védő beszédemet, és beszámolót tartok róla. Miután befejezem, elengedem a lány derekát, majd hátrálok pár lépést. Ezt követően pedig a cuccaimhoz igyekszek, figyelmen kívül hagyva, hogy Mich még hozzám beszél. Aztán meghallok két olyan szót, ami felkelti az érdeklődésemet. Visszatekintek a lányra, aki már a kilincs felé nyúl, én pedig ezt megakadályozva megfogom a kezét, visszahúzom magamhoz, és átölelem. Hát, szerintem ő ezt a viselkedést nem tudja mire vélni, aztán, amikor hallom, hogy a táskája koppan a földön, a keze pedig a hátamat simítja, halványan rámosolygok.
-Nem, ez nem játék. -felelem, még továbbra is a lányt ölelgetve.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 3:25 pm

Csókja édes, érintése lágy, mosolya derítő. Gondolatok negatívak, kesze-kuszák és savanyúak. Az ember nem mindig tud a szívére hallgatni bármennyire is szeretne. Ám az észre való hagyatkozás sem jó megoldás, mert nem lehet biztos csak az biztos amire két fülünkkel választ kapunk. Nem kérdeztem miért, csak elképzeltem gondolatait. Eltoltam magamtól és idegesen vádaskodtam. Elítéltem azért mert nem jó kisfiús a megjelenése, mert nem „szófogadó”. De miért is lenne az? Hisz ki vagyok én, hogy parancsolgassak bárkinek is. Arról ne is beszéljünk, hogy ő az idősebb.... Teljesen bolondot csináltam magamból mikor bármit is elakartam érni keménykedéssel nála. De, ha már a barátságot elrontottam ami talán ki sem alakulhatott volna, de a normális partneri viszonyt is jó magasra hajítottam. Jövök a butaságaimmal, hogy nem tudok táncolni.... Ha nem tudnék nem lennék itt. Úgy kellett nekem ez az esély mint rabnak a falat kenyér. Olyan ritkán talál az ember ilyen jó táncost maga mellé! És lássuk be, szerintem nagyon jó duót tudnánk összehozni. Úgy vártam a mai próbát. Úgy vártam, hogy a dög melegből végre beszabaduljak ide és most tessék mi van. Se tánc, se jó hangulat. Annyi mindent találtam ki, lépéseket melyeket sokáig gyakoroltam a tükör előtt roskadva, olyanokat amik hasznosíthatók lennének. De most nem hogy táncolni, de semmihez sincs kedvem csak elrohanni és beburkolózni a szobámba, magamra húzni a takarót és zenét hallgatni egy plüss állatot szorongatva.... Gyerekes tudom, de ez legalább megnyugtat.

Reakcióját egy könnyed vállvonással intézem el. Olyan hülyén érzem magam. Nem akarom elhinni, hogy csak én vagyok a hibás. Pedig így van. Sokkal egyszerűbb lett volna, ha azt mondja csak azért csókolt meg mert kellett neki a cigije, de így? Így nem tudom mitévő legyek. Csak szimplán elmegy mellettem nem is figyel arra, hogy mit mondok neki. Mentségemül szolgál vagy sem, de kicsúszik számból viselkedésem megmagyarázó tényezője. Nem mintha sokat számítana hisz olyan halkan hagyta el számat a két szó, hogy talán csak én tudom, hogy kimondtam. Elindulok az ajtóhoz minek kilincsét már majdnem lenyomom mikor erős keze vissza húz és karjai közé zár. Értetlenül pislogok, nem számítottam ekkora fordulatra. Nem is haragszik? Mert ugye aki utálja a másikat az nem öleli magához. Valamiért most elhiszem, hogy az a csók igaz volt és csak én képzelődtem hülyeségeket. Kezeim hátán simítanak végig, hogy még jobban hozzátudjam szorítani magam. Mikor kijelenti, hogy ez nem játék arcom apró pírba szökik, s számsarka mosolyra gördül.
-Megtudnám szokni, hogy ölelgetsz..- motyogom csillogó szemekkel. Hát még is minden jó, ha vége jó...
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom


Michele & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michele & Jeremy   Michele & Jeremy Empty

Vissza az elejére Go down
 

Michele & Jeremy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Michele & Ronnie - tornaterem
» Jeremy Desmond Miller

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-