Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyVas. Jún. 30, 2013 6:22 pm


Hey, yo, you!

 Hát nem hittem volna, hogy hétvégén faházakat segítek összerakni valami noname cégnek szinte semmit nem érő pénzért. Pedig most mégis itt vagyok. Korán reggel keltem és az óta ütöm a rezet idekint, a semmi szélén, a senkik földjén a külvárosi erdőben. Ha szerencsém lesz, láthatok egy – két nyulat, vagy kisebb nagyobb erdő lakót. Ha meg nincs, akkor bámulhatom egész nap ezeknek a gyászhuszároknak a képét, akik itt robotolnak hónapok óta. Unalmas munka, de a pénz mindenkinek kell, még nekem is. Nem jöttem hatalmas és gazdag családból, nincsenek nemes felmenőim és főleg nem vagyok egy elkényeztetett kis nyálas kölyök, aki az anyja szoknyája alá bújik, ha az élet megméretteti. Állom a kihívásokat és nézek elébe bármi jön.
Pakolgattam ide-oda, tettem vettem, szögeltem, mindent, amire utasítottak. Kis kutya lettem, egy idomított majom, de hát, amit meg kell tenni, azt meg kell nincs mese. Egyre melegebb lett napközben és egy rohadt perc pihenőt nem kaptunk, mert, hogy még öt házat kell megcsinálni időre, még ma. Szabad a délutánom nincs ezzel gond, csak reméltem szabadulok hamar.
Néha amikor a főnök nem figyelt leültem egy elég mélyen lévő gödörbe és elszívtam egy cigit. Az mindig megnyugtat. Nem jó szokás tudom, de legalább nem füves. Azt is szoktam még, néha – néha, de már leálltam minden szerrel. Még egy jó pohár whiskey vagy vodka hiányzik, de nem panaszkodok. Majd holnap leiszom magam és Hétfőn legalább nem kell suliba menjek. Táncolni nem csak tanároktól lehet, ezt már megtanultam rég.
Egy ilyen kis pihenő után izzadtan visszanéztem a hemzsegő tömegre és úgy döntöttem, hogy engem nem érdekel már semmi, úgyse veszik észre, hogy nem vagyok ott. Elindultam amerre az a csökönyös és hülye fejem vitt. Mentem bokron, fán keresztül, gödörbe be, gödörből ki. El is estem párszor, de az erdő nem játszótér.
Aztán azt vettem észre, hogy kiértem az útvesztőből. Ott találtam magam az úttest szélén, ami a városba vezet. Lehet el kellett volna, szórjak valamit, vagy térképet rajzolni, mert már nagy kérdés, hogy-hogy találok majd vissza oda ahonnan jöttem.  
Nézelődök jobbra, nézek balra, és akkor megpillantom őt. Szőke haj, jó alkat. Úgy látszik, nem csak szemetet fúj a szél mostanában. És ráadásul egy lerobbant kocsival, ahogy látom. Csudijó.. ahogy a plázacicák mondanák.
Odasétálok lassan, zsebre vágott kézzel, és nekidőlök az autó oldalának a felnyitott motorháztetőt nézve.
-Gondolom nem kell segítség, meg tudod csinálni egyedül is. – mutatok a füstölgő motorra, és a gőzölgő olajvezetékre. – De ha nem gond, akkor végignézném, ahogy bemocskolod azokat a puha kezeket. -  arrébb megyek, és teszek egy pillantást az egész autóra. – Dre vagyok.  Csak hogy tudd ki az a seggfej aki az út szélén a semmiből előkerülve leszólított.

Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyVas. Jún. 30, 2013 8:24 pm

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Dcv1keu4zfr1gloz4seu
És végreee! Kezemben tartom a jogsim. Nem tagadom kissé nehezen ment a megszerzése, egy-két bóját eldöntöttem és a parkolás sem volt a legegyszerűbb számomra, de ez most már a múlt. Nah nem mintha az, hogy ez a kártya nálam van azt jelentené jobban megy a vezetés mint eddig, de ez van. Mivel számítottam rá, hogy ma fog megékezni ezért le is szerveztünk az erdő mellett egy találkát, hogy majd együtt bemegyünk és hülyéskedünk egyet a haverokkal. Izgatottan rohanok, hogy átöltözzek, majd előkaparom a fiókból a kulcscsomót melyen ott csüng a kocsikulcs is. Mielőtt elindulhatnék apámtól szokás szerint fejmosást kapok. Vigyázz az úton, az autó nem játékszer, figyelj az őrültekre, bármi van hívj stb.... Nem értem miét kell minden egyes alakommal ezeket elmondani. De hát ő ilyen. Mikor elmegyünk egy szórakozó helyre akkor is gondosan megfogalmazott kiselőadást tart a drogokról, az alkoholról és a gonosz „bácsikról” kik csak ám várnak. Hát persze, mintha én lennék az egyetlen lány a földön!? Mindegy. Értelmes tekintetet varázsolva magamra hallgatom őt végig, bár nem nagyon jut el tudatomig mit beszél, lélekben már az úton vagyok. Bólogatok mint egy kiskutya, majd mikor elenged akkor sebes léptekkel viharzok el. Akárhányszor végig szalad tekintetem a járművön elgyönyörködöm. Mély levegőt véve ülök be, s adok gázt. Lassan elindulok, tükörből látom ott áll az ajtóban a fél család és figyelik, hogyan indulok el. Marha jó! Ennyit a bizalomól. Ha ennyire félnek miért van kocsim meg jogsim? Ki érti a felnőtteket.. Nem túráztatom tovább az agyam, mert a végén tényleg valami baj lesz és akkor jön a megmondtam, hogy nincs szüksége még Michele-nek kocsira blablablaa. Közepes tempóban igyekszem elhagyni a várost. Bekapcsolom a rádiót, hogy valami zene szóljon, utálom a csendet. Felsőtestem ringatózik a dallamra, néha együtt énekelek a rádióval. Valami kattogás szerű hangot hallok meg hirtelen, lejjebb veszem a hangerőt és próbálom kiszűrni hogy mi adhatja ki. Nem akarok vész madár lenni, de csak a lágy motor hangot kellene hallanom nem pedig ilyen kattogást. Lelassítok egyszer csak valami puffanás hangot ad ki és teljesen megáll a kocsi.
-Mi a...- Most ez komoly? Lerobbantam? Pont ma? Arcomra kikúszik a rémület. Zavarodottan kapcsolom ki magam a biztonsági öv mögül és sietek a kocsi orra felé. Felnyitom a motorháztetőt ahonnét füst tör ki. Fancsali ábrázattal legyezni kezdek kezemmel majd kinyitom az anyós ülést, hogy az ott csücsülő táskából kivegyem a telefonomat. Ééés nincs itt. Ezt nem hiszem el! Miért nem hoztam el a mobilom? Totálisan úgy emlékeztem, hogy az első fakkba tettem. Tehetetlenül rogyok össze az aszfaltra ülve. Nem tudom mit kéne csinálnom. Nem vagyok autószerelő és még segítséget sem tudok kérni. Frankó, ez életem „legjobb” napja! Erőt véve magamon magabiztossággal feltöltve állok fel és ballagok a füst felé. Próbálom kiszűrni mi történhetett, de totál olyan mint ha vak lennék... Kissé idegesen támaszkodom oda és hajolok be, valami felrobbanhatott vagy eltömítődött egy ..áhh nem is gondolkozom ezen fogalmam sincs mit kell ilyenkor csinálni. Észre sem vettem, hogy időközben valaki mellém állt és gúnyosan oda szólt hozzám.
-Ami azt illeti nem, nem tudom megcsinálni...- Nem akarok hisztizni és nem is fogok, de ahelyett, hogy ott áll segíthetne. Kihúzom magam, kezeimet magam mellé lógatva. Pont egy ilyen fickóba kellett belebotlanom...király! Megjegyzésére nem reagálok semmit. Nem akarom magam még jobban felhúzni. De végül is valami jó is kisülhet a dologból, mert bár most lehet játssza az agyát attól még érthet a kocsikhoz.
-Mich, hogy tudd kinek fogsz segíteni az elkövetkezendő pár percben, vagy órában attól függ meddig tart..- Felelem magabiztosan. És arrébb állok a kocsi elejétől.
-Amúgy mit keresel itt?- Érdeklődöm, csak mert nem szeretem a csendet, de ezt már említettem korábban..
ruha - béna lett sorry
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Anonymous
Vendég


Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyVas. Jún. 30, 2013 9:40 pm


Hey, yo, you!

 Tetszett, hogy visszaszólt. Pedig első ránézésre meg mertem volna rá esküdni, hogy valami kis cicababa, anyuci és apuci elkényeztetett kislánya. Sok ilyennel találkoztam már és undorodom tőlük. Azt képzelik, hogy mindent megkaphatnak csak össze kell csettinteniük két ujjukat. Az ilyen típusú lányokat messziről elkerültem. Most viszont meg vagyok könnyebbülve.
Másrészről itt volt ez az autó. Szereltem már egy párszor, de mindig volt segítségem… Segítségem, aki valamit értett is a motorokhoz meg vezetékekhez, nem úgy, mint Mich.  Lehet meg tudnám csinálni, de akkor egyből el is menne, és nem lenne semmi mókakacagás. Egy western film vége lenne, ahol a főhős ellovagol a naplementébe, soha többet nem jön vissza, és a végén kiírják, hogy The End. The End.. a vége lenne ennek a bimbózó, virágzó kapcsolatnak. Látok benne fantáziát… piszkos, nagyon piszkos fantáziát, de látok. Hát akkor miért vessünk ennek véget?
-Mindjárt gondoltam, hogy nem autószerelést tanulsz. Na, lássuk csak. – odahajoltam a motorháztető fölé, és szétnéztem odalent. Hát nem vagyok egy nagy zseni, de szerintem csak olaj kell a kicsikének és már gurulna is. Ahol dolgozok, ott van olaj, de azt sem tudom, merre van az a hely, meg ha beállítanék egy lánnyal akkor egyből lebuknék. Inkább megtartom magamnak az infót.
-Az a helyzet Mich… hogy csak menőzni akartam és nem értek az autókhoz. Remélem most nem okoztam nagy csalódást és életed hátra lévő részét le tudod ennek tudatában élni. – rámosolyogtam. Gyönyörű volt. Nem használok ilyen nyálas, csöpögős dumát, de tényleg az volt.  Szőke haj, szép szemek, ajkak, meg úgy minden a helyén, rendjén volt.  Így kéne minden lánynak kinéznie. Nem úgy mint egy rossz…
Mit keresek itt? Hát elmondhatnám, hogy levagyok égve, és nem messze innen „dolgozok „ egy építkezésen az erdő sűrűjében és elszöktem mert fáradt vagyok, vagy mondhatnám, hogy épp erre futottam a napi edzés részeként, de az elsőt nem akarom bevallani a második meg nyílván való, hogy nem igaz, mert nem vagyok egy gizda gyerek. Úgyhogy egyszerűen annyival válaszoltam, ami most, ebben a pillanatban igaznak bizonyult és nem gáz.
-Mit keresek itt? – ránéztem, lecsukva a motorháztetőt. – Téged. – leporoltam a kezem és letöröltem az izzadságot a homlokomról. Nagyon menő és csábító nem mondom… egy izzadt, poros srác.
- Nincs telefonom, nem hoztam. Ahogy látom, neked sincs, mert akkor már hívtál volna segítséget, gondolom. Úgyhogy itt maradtunk egymásnak. – ránéztem az órámra, és felcsillant a szemem, amit ő remélhetőleg nem vett észre. – Tudod… mindjárt este lesz. Remélem nem félsz egy idegennel kettesben maradni a sötét éjszakában, az erdő melletti útszélen. – közelebb léptem, és még közelebb hajoltam. Éreztem a parfümje illatát… csábító. Remélem ő nem érzett rajtam semmi fura szagot. – Mert itt fogok maradni veled. Vigyázok apuci értékére… és nem, nem az autóra gondolok. – a fülébe súgtam. Ez mindig bejött másnál. Most miért ne működne?

Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyHétf. Júl. 01, 2013 3:58 pm

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Dcv1keu4zfr1gloz4seu
Sosem gondoltam volna, hogy pont velem fog ez megtörténni. A nagyfőnök büntet fentről, csak tudnám miért...vagy is azt tudom miért, nem is akarok nagyon visszaemlékezni rá, de mért pont ma? De ez még a kisebbik gond. Hogyan fogok szólni a többieknek? És, hogyan jutok haza, stoppolva? Nah azt még sosem csináltam és nem hiszem, hogy bárki is megállna, hogy hazadobjon, nah meg mi lenne a kocsival.. Megörülök mikor vet egy pillantást a kocsi elejére. Talán nincs is nagy gond, legalábbis ebben reménykedem. Nem hiszem, hogy apáék örülnének ennek, ha megtudnák, de úgy is megfogják kivétel, ha csak valami apróság történt amit könnyen lehet orvosolni. Kíváncsian vizslatóm, hogy csinál-e valamit. Aztán kijelenti, hogy csak menőzött. Szemeim elkerekednek, hirtelen fel tudnék robbanni. Majdnem mondok valamit, de türtőztetem magam. Mély levegőt veszek, próbálok lehiggadni. Végül is nem hibáztathatunk senkit azét mert hülye nem igaz? Nah de még mosolyog is?! Nem tudom mi a mai napban a nagyobb szívatás a kocsi vagy ő..
-Nem is értem miért gondoltam, hogy értesz hozzá, de talán nem fogok összetörni emiatt.- Karjaim összefonom mellkasom előtt és nekidőlök az útszélén ácsorgó táblának. Most már tényleg nem tudom mi lesz. Lehet jobban jártam volna, ha nem egyedül jövök. Jeremy velem akart jönni, de buta voltam és elutasítottam. Mindketten makacsok vagyunk és nem engedünk legalábbis én nem szoktam ezért sem győzködött olyan sokáig. Hát nem tudom mit fog szólni, ha nem érkezem meg és elérni sem tud. És akkor felhívja Ambert ő szól anyáéknak és akkor 100%, hogy kiderül. Bár jelen pillanatban már az sem érdekelne, csak jussak haza vagy vigyenek el a többiekhez.
Nagyon már nem is érdekel mit keres itt. Ahogy elnézem poros mivoltját valamit dolgozhatott. Vagy csak megkergette valami vadállat az erdőben, nah azt megnéztem volna -kacc,kacc-, de csak azért, hogy valami vicces is érjen ma. Bár a gondolataim ahogy össze-vissza futkároznak mosolyt  csalnak az arcomra válaszát hallván lekonyul számsarka.
-Jah, engem....- Motyogom halkan szem forgatva. Szavai rémületként ütnek ki arcomra. Mindjárt este? És itt akar maradni....velem? Egy perverz alakba botlottam volna? Első ránézése nem tűnt annak, inkább csak ilyen ki ha én nem fazonnak. Jer megtanított nem külső alapján ítélni és most ez fog a sírba vinni?! Utálom megfogadni mások tanácsát...
-Honnan veszed, hogy nem hívtam már valakit ide...?!- Tényleg nem tudtam telefonálni, de pipa vagyok és nem szeretem, ha valaki ennyire biztos a dolgában. Hirtelen közelebb lép, s megsértve az aurám súg fülembe. Szinte a hideg is kiráz! Felvonom szemöldököm úgy hallgatom ahogy magyaráz nekem, majd mutató ujjamat mellkasára nyomom és eltolom.
-Lassan a testtel, gagyi a csajozós dumád! Ezzel akarsz bármit is elérni? Majd beülök a kocsiba te meg ácsoroghatsz kint amíg meg nem unod és haza ballagsz...- ...és értem meg jön valaki. Vagy nem! De most tényleg mi lesz? Nem akarok itt maradni, ebből hiszti lesz, pedig utálok de fogok. Lehet azzal elijesztem. Szép is lenne.
-És most, ha megbocsájtasz...- Kikerülöm őt vigyorogva és behajolok az üléshez, hogy kivegyem a táskámból az italom. Nagyon meleg van én pedig szomjazom.
ruha - béna lett sorry
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Anonymous
Vendég


Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyHétf. Júl. 01, 2013 10:46 pm


Don't be a stranger, please come around.

Nem tűnt barátságosnak, nagyon nem. Nem mintha valami fontos dolog közben zavartam volna meg, csak asszem a személyem zavarja a légkörét. Büdös lennék? Megszaglászom magam, de nem érzek semmi orr facsarót. Még le is porolom magam újból, hátha az zavarja, hogy nem szmokingban egy Audi mellett jelentem meg. Amikor már úgy látom, hogy csak a bunkóságom játszhat közre megadom magam. Van, akinél a hülyegyerek a térről szöveg nem jön be. Hát most épp egy ilyen halacskát fogtam ki a nagy tóból. Ficánkol ő jobbra, balra, de ha egyszer a hálómba kerül többet nem fog tudni onnan kijönni. Márpedig így vagy úgy, vérrel és verejtékkel, nyálas dumával vagy anélkül, de meglesz. Ha itt kell rohadjak reggelig, vagy tovább, akkor se adom fel.
- Ha hívtál volna, szóba se állnál velem, hanem megvárnád míg ideér a felmentő sereg és megmentenek a csúnya bácsi karjai közül… Látod.. mégse vagyok olyan hülye mint ahogy azt te képzeled. – Képzel… egyáltalán képzel valamit rólam? Nehéz megítélni. A testbeszéde sokat elárul, de a szavai mást fejeznek ki. Ember… ezek a nők fognak a sírba vinni. Jobb esetben sírba.,. rossz esetben pedig a rácsok mögé. Ugyanis otthon egy olyan kis hölgy vár, akiért ölni is tudnék.  Ő a mindenem, a szemem fénye. De erről nem sokszor beszélek másoknak, és most se kívánom szóba hozni a kis családkámat.
Aztán váratlanul megérint. Vagyis eltol, de nem az a lényeges. Csinálhatta volna máshogy is, mondhatott volna mást is, de ebből nekem az jött le, hogy van ott egy kis esély meg remény. Nem sok, de szikrázik. Szikrából pedig már az ókorban is csiholtak tüzet, már csak az a kérdés mennyire fog égni.
-Igen, igazad van. Nyomorék szöveg volt, beismerem. De te se vagy egy könnyű eset. – végignézek rajta, majd vissza újra a szemébe. – Sőt… elég nehezen tűröm, hogy így visszautasítasz. Ne sztereotípiák alapján ítélkezz, nem vagyok könyv, nincs borítom ami megmondaná mi van belül. – a szívemre rakom a kezem, az ujjaimat végig pörgetem egyszer kétszer a mellkasomon.
Ennél nyálasabb szöveget, életemben nem mondtam. De mégis igaz volt. Nem hazudtam, csak a körítés volt a nem megszokott.
Behajolt a kocsiba, kivett magának egy üveg vizet, vagy valamit. Én nem voltam szomjas, de valami ürügy kellett, hogy ott maradjak.
-Nem esne meg rajtam a szíved és nem kínálnál meg engem is? – kis kölyök kutya szemekkel nézek, de meg sem várom a választ mert látom hogy közeleg egy autó. Egy pont ugyan olyan autó, mint ami engem hozott. Ha meglátnak akkor annyi… vége.. Gyors tennem kellett valamit, és azt láttam a leghatásosabbnak ha úgy teszünk mint egy szerelmespár. Ezért a kocsi oldalához szorítottam Mich-et és megcsókoltam. Addig nem engedtem el, amíg csendet nem hallottam magunk körül. Hátra hajoltam, de csak egész kicsit, kíváncsi voltam a reakciójára. Csak centiméterek választottak el tőle, és igen, jó érzés volt.

Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptySzer. Júl. 03, 2013 3:37 pm

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Dcv1keu4zfr1gloz4seu
véletlenül kitöröltem...:'D
ruha - érdekes lett


A hozzászólást Michele Flym összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 04, 2013 8:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Anonymous
Vendég


Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptySzer. Júl. 03, 2013 5:53 pm


Sexcuse me, but i'm wild.

Ha nem lennél hülye, akkor nem próbálkoznál! – ezt most, hogy érthette? Azt mondják a bölcsek, minél többet gondolkozol egy egyszerű mondaton, annál értelmetlenebbé és bonyolultabbá válik. Hát nem tévedtek. Gondolkozok, gondolkozok… de minden hiába. Az agyam is most hagy ki… remek. Logikus ember vagyok, de most minden cserben hagy. Valami furcsa dolog történik. Azt érzem, hogy minden porcikámmal őt akarom. Csókolni szeretném, símogatni, érezni a testét…
Pff, csak azért nem ennyire nyálas módon. Csak simán tetszik és jó lenne közelebb kerülni hozzá. Nem csak testileg, mert az már megvan így is. Hiába alig 10 perce „ismerjük” egymást, máris megvan a kémia. Azt sem tudom, hogy van – e valakije, de ha van is, már nem sokáig. Akaratlanul is önelégült, beképzelt és egós fejet vágok, miközben ezen gondolkozok.
-Talán azért mert sokoldalú vagyok. Már szinte kör. Lehetek kemény legény, vagy idomított kismajom. Amit csak szeretnél, te szőke ciklon. – súgtam még oda a csók után.  Mondtam volna tovább is, de legnagyobb meglepetésemre jól leöntött az előbb még a kezében szorongatott üveg vízzel. Hát szép mondhatom. Egy igazi kis vadmacskát fogtam ki az erdő mellett. Karácsony lenne már ilyen hamar? Vagy csak a Mikulás jött előbb puttonyában egy ilyen remek meglepetéssel? Legalább arra vártam, hogy ellök, megcsókol, vagy csak néz ijedten. De nem… ő inkább fogta azt ami a kezében van, és gátlástalan galád módon kioktatott vele.
Először csak mosolyogtam. Aztán mikor a víz átitatta a pólóm, úgy döntöttem ennél is zavaróbb és kellemetlen helyzetbe hozom, mert miért is ne? Lássuk, hogy jön ki abból, amit magának főzött ki. Még mindig nagyon közel állva hozzá,  lassan, egészen lassan, hogy minél tovább érezze magát rosszul levettem magamról a mostanra átitatott pólót, és a kocsi tetejére dobtam. Egy igazi szemét vagyok, tudom. Biztos apámtól örököltem, ő volt ilyen szemét csak a családban. Azóta is utálom őt, és mindenért őt okolom. Minden rosszért. Bár az is igaz, hogy a rávetített haragom és dühöm miatt kerültem már sokszor bajba. De nem.. most nem szabad ilyenen rágódjak, mert elborul az agyam az pedig senki hasznára nem válna.
A kis sztriptízemhez már csak egy hülye Usher szám hiányzott. Mekkora lett volna már, lenyomni egy egész táncot neki. Szerintem elszaladt volna ijedtében. Én meg állhattam volna gatyában az út közepén. Hm, talán jobb is hogy nincs zene.
Megtámasztottam az autó oldalát a jobb kezemmel és most mosoly helyett felnevettem.
-Annyira vicces, hogy magad alatt vágod a fát. El akartál lökni, leöntöttél, most meg itt állok előtted félmeztelen. Kínos ugye?  - előveszek a zsebemből egy cigarettát és rágyújtok. Megvárom amíg az izzó parázs leesik egyenesen Mich felsőjére, aztán el is dobom az egész szálat. – Kard ki kard kedvesem. – szólok hozzá finoman. Aztán fogom magam, mintha mi sem történt volna, és beülök a vezető helyére. Lezárom az összes többi ajtót, és csak magam felöl, hagyom nyitva, egyetlen bejutási lehetőségként.
-Szerintem jobb lenne, ha be szálnál. Kint veszélyes lehet az éjszaka.

Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 8:18 pm

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Dcv1keu4zfr1gloz4seu
Az ember amit a legjobban próbál taszítani magától azt kívánja a legjobban! Mi ebben a logika? Vagy csak mivel velem is ez van ezért nem találom benne az értelmet. Próbálom kutatni mi az a különlegesség ami miatt ő jobb mint más. Bárhogy keresem nem jövök rá hisz talán tíz perce ha ismerem... És ennyi is elég volt! De nem. Nem érdekel, hogy kiszámíthatatlan, hogy rossz fiús a külseje..és az sem, hogy csodásan csókol. Ezek mind pozitív tulajdonságok nálam de nem szabad, hogy jelentsen is bármit. Nekem nem tetszhet senki vagyis igen, de a barátom és más senki. Mert miért is van az ember kapcsolatban ha félre kacsingat? Bár most már akármit teszek ez megcsalásnak számít, csak tudjam kimagyarázni. Bár nem kell megtudnia...csak az a fránya lelkiismeret mely folyton őröl, ha nem vagyok őszinte.
Elég! Miért nem hagyja abba? Miért kell tetézni a bajt. Jön ezzel a sokoldalú dumával, meg.. szőke ciklon?! Most ez komoly? Hát aggattak rám pár jelzőt mint például a gumi lány mert olyan hajlékony vagyok, de ilyet? Nem tudom nevessek-e vagy kiakadjak.. Viszont ilyennek lát? Vagy egyáltalán milyennek? Michele Flym! Ne is gondolkozz ilyen marhaságokon, kit érdekel, hogy mit gondol ez a csávó rólad! Most az a fontos, hogy ne maradjon büntetlen cselekedete és erről megfelelően gondoskodtam is még pedig azzal, hogy nyakába öntöttem a vizem. Kuncogva bámulok rá és figyelem ahogy pólóját átitatja a hideg folyadék. Hirtelen nem is gondoltam arra, hogy ennek lehet bármi következménye, csak cselekedtem ahogy abban a pillanatban jónak tűnt.
Nem számítottam rá, hogy leveszi magáról a felsőjét. Zavartan fordítom el fejem. Miért kell ezt csinálni? Semmi szükség hasvillogtatásra... Néha lopva oda nézek és csak reménykedem abban, hogy arcom nem olyan akár a piros rózsa! Gyengéim közé tartoznak a tetoválások és erre az egész teste szinte azzal van borítva. Valaki nagyon ki akar cseszni velem. Mikor újból megszólal éles pillantást vetve rá hallgatom. Szemöldököm égnek szökik.
-Jól van ne magyarázz! És egyáltalán nem kínos, láttam már meztelen felsőtestet...- Kissé dacosan reagálom le. Ne hogy már azt higgye olyan szexi pasas, hogy zavarba jövök...mert ugye nem az?! Tekintetemmel végig követem mozdulatait. Most meg előveszi a cigarettáját és rágyújt. Hogy én mennyire utálom a füstöt! Utálom, ha valaki cigizik, utálom ezt a szagot. MINDENT UTÁLOK ami ezzel kapcsolatos. Fancsali ábrázattal fordítom el is ismét fejem mikor egy parázs ugrik felsőmre. Idegesen veszem le azt onnan. A pofátlanság netovábbja.
-Teljesen kikészítesz....!- Most ez mi? Semmi szükség nem volt rá. Kezdek egyre mérgesebb lenni. Kezem összefonom mellkasom előtt mikor elmegy. Na végre! Ellököm magam a kocsitól és megteszek pár lépést. Végre megszabadultam tőle! Bellül öröm táncot járok.
-Mi a franc?!- Hirtelen ledermedek. Fogta magát és beült a kocsimba. Dacosan trappolok az ajtóhoz, hogy kinyissam, de zárva egyedül a vezető résznél amit szépen elfoglalt hagyta nyitva...
-Azonnal szállj ki a kocsimból!- Sipítom, miközben oda megyek. Megragadom a kezét és megpróbálom kihúzni.
-Nem érdekel, hogy veszélyes!- Szokásos harcias mivoltomon jelentem ki és továbbra is próbálom ki rántani az ülésből, de nem megy. Mit eszik, sziklát??? Hirtelen zörejt hallok az erdő felől. Ujjaim közül kicsúszik keze és kissé rémülten pásztázom, hogy mi lehet a zörej okozója. Egyszer csak röfögő hangot hallok meg. Szemeim elkerekednek mikor előkászálódik egy disznó. Riadtan mászok át Dre-n..nah meg még, ha az olyan egyszerű lenne. Szinte mindenbe elakadok a lábában az ülésben, de csak átjutok az anyós üléshez és fejemet fogva nézek a fiúra.
-Csukd már be azt az ajtót!- Zihálva parancsolom szinte már. Nem elég, hogy ránk sötétedett még állatok is jönnek. Szuper! Két félelem: pipa!
ruha - kissé zavaros
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Anonymous
Vendég


Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyPént. Júl. 05, 2013 1:05 pm


Sexcuse me, but i'm wild.

Hidegen hagytak a követelőzései, és a mérges felszólalásai. Ha ismerne, tudná, hogy nem riadok vissza semmitől. Nyers természetű vagyok, ez a helyzet. Az ember mindig azt kapja a másiktól, amit ő ad neki. Én megadnék mindent érte, és biztos vagyok benne, hogy ez kölcsönös, csak játssza a gátlásos, rideg kiscsajt. Lehet az elején még nem esett le, hogy csak színjáték az egész, de pengeéles agyam mostanra csak rájött.
- Biztos vagyok benne, hogy láttál. Csak tudod, nem mindenki mutat olyan jól meztelen felsőtesttel, mint én. És persze, hogy kikészítelek. A tiltott gyümölcs a legfinomabb nem igaz? – vigyorgok már a kocsiban.
Minden hirtelen és váratlanul történt. Egyszer csak röfögést hallottam a fák közül, aztán egy aranyos kis vaddisznó szaladt ki a sűrűségből. Esteledett már, az állatok ilyenkor bátrabbak és jobban mozgásba lendülnek. Számítottam rá, hogy hamarosan valami kirohan valahonnan, ezért is helyeztem magam biztonságosabb környezetbe. Persze, a kocsi egy medve ellen semmit se érne, de reménykedjünk benne, hogy Mich nem annyira édes, hogy ide vonzza a nagy csúnya macikat.
Láttam rajta, hogy megijedt, de én szóltam neki időben. Engem nem okolhat a saját hülyesége miatt. Mielőtt még a „halált hozó „ állat ide ért volna, próbált engem kihúzni, de aztán olyan gyorsan mászott át rajtam amilyet én még nem éltem. Igaz, hogy szinte mindenhol megrúgott, ütött ahol csak lehetett, de elnézem neki most az egyszer.
-Becsukom de meg kell háláld, vagy fogom magam, kiszállok és a saját kezemmel fogom idehozni azt a malacot. – ahogy mondtam, fogtam és becsaptam magam mellett a nyitott ajtót. A szélvédőn alig lehetett kilátni, és az ajtók üvegei is sötétítettek voltak. Még jó, hogy a belső világítás működött. A rádiót nem akartam bekapcsolni, mert a végén még több állat sereglett volna oda.
Ahogy jött az este, annál jobban kezdett lehűlni a levegő. Én persze a nagy flörtölésben az autó tetején hagytam a pólóm, más meg nem volt nálam. Ott ültem csupa bőrben meg tetkóban és a hipotermia összes ismert tünetét kerestem magamon. És akkor bazinga… lámpa gyúlt a sötétségben. Meg van, milyen hálát szeretnék.
-Felmelegíthetnél… ugyanis a te hibádból ragadtunk idebent, a pólóm meg odakint. Szóval, ha nem akarod, hogy szörnyet halljak… kis túlzásokkal… - áthajoltam az ő „térfelére” és minden előjel nélkül megint megcsókoltam. Most viszont nem azért, hogy megússzak valamit. Csak mert épp azt akartam tenni.  Szerintem már nagyon ki lehet borulva, hogy én mindig ilyen alattomos sunyi módszerrel közeledem felé, de kötelezettségemnek érzem, hogy megsorozzam ilyen remek meglepetésekkel.
A csók után lazán hátracsúsztattam az ülést, és kényelmesen elhelyezkedtem benne. Kintről még mindig röfögést és egyre erősödő madárhangokat, huhogást és rikácsolást hallottam. Az egyik kezemmel megragadtam Mich karját és magam felé szerettem volna húzni, de a lámpák kialudtak a belső térben és minden korom sötét lett. Na, már csak ez hiányzott. Sz@rt se látok abból a kívánatos és gyönyörű testből, ami eddig lekötötte a figyelmem.
-Itt talán kényelmesebb lenne neked.  – a karjáról az arcára csúszik át a kezem, és kisöpröm a szeméből a nagy sietségben és az azt követő csókban sikeresen belelógott haj tincseket. Ha nem lenne hideg, elcsöppennék, annyira romantikus gyerek tudok lenni.

Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:40 pm

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Dcv1keu4zfr1gloz4seu
Az egoista mindent! Nah jól van nem érdekel. De egyszerűen a falra tudnék mászni tőle és élvezi, hogy kiboríthat. Pont egy ilyen önimádóba kellett belebotlanom hát persze, ki másba?!
Nem tudom mi jöhet még! Ez a nap egy átok, pedig milyen jól indult. Ha jobban bele gondolok még az sem olyan rossz, hogy találkoztam Dre-vel. Ám az, hogy sötétedig rendesen beindítja a ketyerét a mellkasomban. És ez is miért van? Mert egy vadbarom bezárt a kicsi sötét helyre. A hideg is kiráz, ha vissza gondolok rá, de ez most nem téma. Az sokkal inkább aggaszt, hogy egy vad disznó kukucskált ki a fák közül. És bár semmi pénzért nem akartam Dre-n keresztül bejutni a kocsiba még is megtettem félelmemben. A helyett, hogy azonnal becsukná az ajtót, hogy még véletlenül se jöjjön be semmi és senki elkezd nekem magyarázni. Háláljam meg? Még is mivel? Nem is érdekel... miért pont én köszönjem meg bármivel is mikor örülnie kéne, hogy itt ülhet.
-Ha kiszállsz bezárom az ajtót és azt hozol ide amit akarsz nem fog történni semmi..- Végre becsukja az ajtót, így kissé megkönnyebbülök ám még ekkor sem teljesen. Zavartan nézek körbe. Mindenhol sötét, sötét és sötét! De legalább a kocsiban van világítás, ha nem lenne szerintem már szívrohamot kaptam volna. Este a szobámban is van apró fényforrás, hogy nyugodt legyek mert még otthon is pánikba tudok esni. Ha itt kialudna a lámpa akkor.. inkább bele sem gondolok mi lenne, mert talán nem utálnak fönt annyira, hogy ezt tegyék. Karjaim ismét összefontam magam előtt és várom, hogy történjen valami. Pontosítva, hogy valaki kimentsen innen, noh nem mintha ez bekövetkezne...
És akkor elkezdi a hülyeségét mondani! Hát én fejbe lövöm magam. Mi az, hogy az én hibám? Mintha nem ő vetette volna le magáról a felsőt amit kint hagyott és ő ült be a kocsiba és zárta be az összes ajtót. Van pofája rám fogni, hát ez kész kabaré komolyan mondom. A legszörnyűbb az egészben, hogy annak ellenére, hogy mennyire kiborít még is ott lebeg előttem az a pillanat mikor megcsókolt. Nem tudom kivetni a fejemből. Furcsa vonzás ez. Idegességemben valami szemét dolgot a fejének vágnék mikor ismét megcsókol. Ha számítottam volna rá valószínűleg elhajoltam volna, vagy valahogy megakadályoztam volna, de nem. Folyton váratlanul „csap le”. Kezeim ölembe csúsznak és ahelyett, hogy ellöktem volna minden ellenkezés nélkül csókoltam.
Miután ajkaink eltávolodtak egymástól mindenféle hülyeség kezdett cikázni a fejemben. Egyik fele arról szól, hogy hogyan csesszem le a másik fele pedig arról, milyen mámoros érzés volt. Hiába, ezt akkor sem szabad és jó lenne, ha felfogná ezt végre. Valahogy viszont most nem jönnek a szavak és még az előző mondandójára sem tudok reagálni csak is az előző pár pillanat hatása kerít magába. Mozdulatlanul nézek előre mikor kintről beszűrődő zaj felriaszt és szívem ijedten kezd zakatolni. Miért van itt ennyi állat? Hülye kérdés...ez egy erdő, de akkor is. Mi van, ha neki mennek a kocsinak és jelen pillanatban nem azt féltem, hanem magunkat..
Dre megfogja kezem mikor hirtelen kialszik a fény. Hirtelen össze rezzenek, s nem azért mert időközben arcomból kisimította a kósza tincseket, hanem mert, pont azt kértem ne legyen sötét ide bent és erre tessék. Nem akarok pánikolni, de ez elkerülhetetlen lesz..
-Miért nincs világítás?!- Kérdem a lehető legelkeseredettebben. Pánikomat már csak az tetézi mikor egyre hangosabb röfögéseket hallok aztán valami koppan az ajtónak. Pontosítva a malac neki ment. Hirtelen azt se tudom mit cselekszem Dre ölébe „ugrok” és ugyan nem sírva de ahhoz közeli állapotba szorítom magamhoz. Az állat miután egyszer megízlelte milyen kemény a kocsi oldala másodszorra már nem ment neki, lehetett hallani ahogy a bokrok megrezzennek, valószínűleg elment. Én pedig.. én pedig mi a francot csinálok? Kezeimet mellkasára tapasztva tolom kissé el magam.
-Ezt most felejtsük el!- Megtörve a csendet jelentem ki, majd tenyerem lejjebb csúsztatom.
ruha - hupsz
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Anonymous
Vendég


Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyPént. Júl. 05, 2013 6:41 pm


Sexcuse me, but i'm wild.

 Egyik pillanatról a másikra ott találtam magammal szemben Mich-et. Annyira hozzám tapadt, hogy ennél közelebb nem is tudott volna bújni. Éreztem, ahogy szinte belém mar a körmeivel és láttam ahogy a szemeiben könnyek gyűlnek, de nem szóltam egy árva szót sem. Nyílván félt, csak azt nem tudom, hogy mitől, meg hogy miért. Ez csak egy vaddisznó, és hát egy kocsit nem tud feldönteni. Meg a hangok... csak madarak. Ők sem fognak minket brutálisan lemészárolni. Hacsak nem valami mutáns varjak, mert akkor meg van rá az esély. De ezt inkább már meg sem említem.
A keze lejjebb csúszott rajtam. A szemei teljesen mást mondtak, mint az ajkai. Hát ez neki megint rohadtul ciki és idegesítő helyzet lehet. Nekem viszont nagyon is jó, és élvezetes.
-Mert ezzel a testel, ami neked van meg ezzel az izzó hangulattal, ami köztünk van, kicsaptuk a biztosítékot. – egy flörtölős mosolyra húzom a számat, aztán elgondolkozok komolyabban is a kérdésen. A kocsinak csak olaj problémái voltak, szóval nem értem a világítás miért ment ki. Nem vagyok villanyszerelő, se autó szerelő, úgyhogy valami spirituális választ kell adjak erre a kérdésére. – Ez egy isteni jel volt, hogy nekünk ma még dolgunk van együtt. Nem véletlenül ülsz ott, ahol.
Eszem ágában sem volt elfelejteni ezt. Ha van valami odabent, abban a dögös kis fejben, akkor tudja, hogy erre mi a válaszom. Még mielőtt vissza tudott volna ülni a helyére ( na nem mintha akart volna, testbeszédből olvasva ) az egyik kezemet a hátára helyeztem, a rajtam pihenő kezét, a sajátommal a nyakam köré fontam.
-Ha vár is valaki odahaza, felejtsd el. Ha szeretnéd, nem csókoltál volna vissza. Kétszer is. Ráadásul most se ültél vissza a helyedre egyből. Még csak le sem vetted rólam a kezed.  – ennél a pontnál úgy éreztem kell valami, hogy bebizonyítsam neki, hogy igazam van, mint mindig. Először csak apró csókokat adtam a nyakára, aztán lejjebb csúsztattam a hátán a kezem, és rátértem az ajkaira, ma már harmadjára. Harmadjára… Nem hittem volna, hogy ennyire vonzó jelenség vagyok, ezen a kis helyen, amit sokan csak Föld-nek hívnak.  Csak óvatosan megharaptam a felső ajkát, mielőtt külön váltunk volna.
Aztán lassan eltávolodtam tőle, és megjegyeztem.
-Próbálj meg hazudni magadnak… Tessék.. rajta.. mond azt, hogy nem akarsz és hogy csak egy hülye gyerek vagyok rosszkor, rosszhelyen. Csak aztán nehogy megbánd, hogy elveszni hagytad ezt a hülye gyereket. – épp ahogy kimondtam, megint jött az újabb „szerencsétlenség” Valamilyen számomra idegen madár, nekiszáguldozott a szélvédőnek, amin lett egy igen nagy repedés. A mutáns varjak talán tényleg támadást terveznek? Már kezdek én is berezelni ettől a sok zombi állattól, akik éjjel sunyin támadnak.
-Talán hátra mehetnénk. Ott kényelmesebb. Persze csak ha eldöntötted már mit akarsz. – hátra dőlök és kíváncsian kutatom Mich tekintetét választ keresve.


Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyPént. Júl. 05, 2013 10:17 pm

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Dcv1keu4zfr1gloz4seu
El sem tudom mondani mennyire gyűlölöm most magam. Megcsalom a barátomat aki valószínűleg már vár, de még csak felhívni sem tud, mert olyan szerencsétlen vagyok, hogy otthon hagytam a telefonomat... És, ha nem hagytam volna otthon és felhív mit mondok? Szia cica ne haragudj egy agyon tetovált fiú ölében ülök... Meg is ölne, ha megtudná. De úgy is megfogja, mert elmondom neki. Bele is őrülnék, ha hazudnom kéne pedig néha jobb, ha tudnám tartani a szám.
-Hát persze..csak is ez lehet az oka!- Szem forgatva mondom. Viszont a tényleges ok nagyon érdekel. Milyen kocsit adtak a szüleim nekem ami már első alkalommal tönkre ment?! Mikor tovább folytatja a hülyeségét elkezdek mocorogni ölében. Vissza kéne másznom a másik ülésre...de sürgősen!
-Nincs itt semmilyen jel..- Morgom, majd megpróbálok vissza mászni, mert bár eddig „megfelejtkeztem” arról milyen kényelmesen ücsörgök itt mint egy ijedt kismadár ezt akkor sem szabad. De még mielőtt neki indulhattam volna tenyerét hátamra csúztatja, s kezeimet nyakához teszi. Nagyot nyelek. Mikor újból megszólal. Még jobban elszégyellem magam mint eddig! Heves vehemenciával cáfolnám meg amit mond, de nem vagyok rá képes. Miért érzem úgy, hogy teljes mértékben igaza van? Hisz ez lehetetlen hisz szeretem Jeremyt, ha nem szeretném nem érezném rosszul magam nem igaz? Még is ilyet még nem éreztem. Ez valami más, sokkal másabb mint mikor vele vagyok. De az is lehet csak azért érzem különlegesebbnek mivel egy erdő mellett a sötétben egy kocsiban vagyunk. Lehet, ha csak úgy találkozunk nem találnám olyan vonzónak. Tovább játszadoznék a gondolattal, hogy mi lett volna egy másik helyzetben, de szívem hatalmasat dobban, s mellkasom szaporábban emelkedik. Ajkait megérezve nyakamon egyszerre kap el a rettegés és a tüzes vágy, hogy vadul csókoljam meg. Halkan sóhajtok, szemeim egy pillanatra lehunyom. Bolond vagyok! Ahelyett, hogy eltaszítanám magam tőle harmadik csókját is viszonozom. Körmöm épp hogy csak vájva bőrében csúztatom lejjebb kezem. Mikor ajkamba harap kellemes borzongás szalad végig testemen. Lassan fújom ki tüdőmben tartott levegőt, s szemem is kinyitom ismét. Ahogy hallgatom őt ma már nem is tudom hányadszorra szégyellem el magam. Igaza van! Folyamatosan hazudok magamnak, próbálok távolságtartó lenni, de ahelyett egyre közelebb kerülök hozzá. Hogy kellhet valaki akit nem is ismerek? Miért? Miért és miért? Milliószor felteszem ezt a kérdést és nem kapok rá választ. Talán azért mert nincs is rá ésszerű magyarázat. Nem kell mindig mindennek tudni az okát, csak ez engem sajna nem nyugtat meg...
-Talán iga..- Halkan motyogom, de nem fejezem be. Hatalmas koppanásra riadok fel és fordulok hátra. Egy madár röppent neki az ablaknak melyen egy gyönyörű repedés keletkezett.
-Ezt nem hiszem el!- Most mért kellett neki repülnie? Szerencsétlen kocsival még mi történhet? Nah és a madár vajon jól van? Bárcsak látnék valamit, de még Dre-t is alig látom. Egy kis időre megfeledkeztem arról mennyire félek a sötétben, de most, hogy ijesztő hangokat lehet hallani kintről ismét eluralkodott rajtam a rettegés. Tekintetem ide-oda cikázik de mivel nem látok semmit visszafordulok a fiú felé. Javaslatát, hogy menjünk a hátsó üléshez nagyon át sem gondolom csak cselekedve mászok hátra. Nem azért, hogy ott lazulni lehessen, hanem mert...nem tudom miért. Csak így döntöttem. Annyira nem értem miért csinálom a jelenlétében azt amit, hogy már gondolkozni sincs erőm azon mi jó és mi nem.
-Tudom mit akarok, csak egyszerűen nem helyes...- Felelem már hátulról. Most meg mi van? Igazság szérumot nyeltem és hirtelen őszintén kezdek beszélni érzéseimről? Talán mindegy is mit érzek, mert az érzelmek csak össze zavarnak. Lehet csak a vágyaimra kellene hagyatkoznom, de nem én tartok ettől az egésztől. És hogy miért? Nah ezt megtudom válaszolni, mert tudom csak erre az éjszakára kellek neki és aztán elfelejt én pedig egyedül maradok és Jeremynek magyarázkodhatok. Ő pedig nem bocsájt meg amit meg is értenék, mert én sem tennék más ként. Valahol viszont nem érdekel, hogy mennyire haragudna, mert úgy érzem az iránta táplált érzések eltörpülnek a Dre iránt érzettekhez képest.
ruha - rossz minőség
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Anonymous
Vendég


Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptyVas. Júl. 07, 2013 8:39 pm


Sexcuse me, but i'm wild.

  Vajon meg tudnék állapodni valaki mellett és hűsegesen szeretni ameddig csak ki nem alszik az a bizonyos lángocska? Vajon én, a nagy kemény legény, tudnék érzelgősködni, randikra járni, közös barátokat látogatni és minden egyebet csinálni, amit a párok szoktak? Nem… ez nyílván való. Engem nem úgy „neveltek” nem ezt láttam a baráti körömben és soha sem fordult még elő velem, hogy valakivel max 1 hétnél tovább húzzam. Most pedig fel kell tegyem magamban a kérdést. Mich olyan lány, akiért ezeket a dolgokat megcsinálnám? Vagy egyáltalán olyan, aki elvárja az ilyesmit? A legnagyobb kérdés pedig, hogy miért gondolkozok ilyesmin? Itt van ő, itt vagyok én, itt van előttünk az éjszaka. Jobban mondva, ő már nem itt van, hanem a hátsó ülésen csak rám várva.  Lehetne csak egy sima egy éjszakás kaland, kötöttségek meg egyéb bonyodalom nélkül, csak nem biztos, hogy most ezt akarom.
Hátra mászok én is de nincs sok hely. Azért ilyenkor nem lenne rossz, ha limuzinnal utazott volna amiben bőven van hely, megy egy kis dugi minibár. Na de hogy pozitívan fogjam fel a jelent, megint csak készhez ragadom az alkalmat. Ráfekszek és próbálom nem agyon nyomni azzal az ádáz testemmel. Kitámasztom magam Mich feje fölött az ülésen a jobb kezemmel, a balt pedig lecsúsztatom a combjára.
-Nem helyes? Szerintem nagyon is helyes. Ne az befolyásoljon, hogy egyszer mit éreztél valaki másért, hanem az, hogy mit érzel, ha velem vagy és ha…  - a hangom elhalkult, csak csendben suttogtam a szavakat – ha megcsókollak így. – leereszkedtem hozzá, és minden „mell” bedobásommal csókoltam meg, olyan szenvedélyesen, ahogy nőt még soha nem csókoltak. Kicsivel szaporábban vettem a levegőt, mint máskor, de hát ez csak természetes. Nem minden nap fekszik az ember egy ilyen nő felett.   – vagy ha megérintelek itt. – ujjaim feljebb csúsztak a combjáról, egészen a nadrág gombja alatti részre. Férfiasan beismerem, hogy szerettem volna, ha megtörténik az, aminek meg kell ilyenkor, de nem voltam benne biztos, hogy ő is egy kocsiban szeretné-e az erdő szélén.
-Ha akarod, leállhatok. Csak mond ki, hogy nem szeretnéd. – egy pillanatra felnézek, de aztán újra a nyakát kezdem el csókolgatni. Mintha nem tudnám, hogy mi van. Minden egyes pillantásában látom, hogy ő már az enyém. Testileg, lelkileg hozzám tartozik.
Még elidőzök egy darabig vele, aztán hirtelen felülök. Neki hirtelen történhet, de nekem egy hosszas önuralom és feladás kérdése volt. Miért én kezdeményezzek mindig? Szeretném élvezni, hogy ő harcol az én figyelmemért.  Szeretnék biztosra menni, ha már felajánlottam neki a testemet, ami egy kincs és egy oltalmazó vár lehet számára, ebben a borzalmas és kegyetlen világban.
-Ha most elülsz máshova, vagy megkérsz, hogy üljek vissza előre, akkor elfogadom és megteszem. De ha nem… akkor itt vagyok és várlak. – szólok gyorsan oldalra.



Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, EmptySzer. Júl. 10, 2013 5:07 pm

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Dcv1keu4zfr1gloz4seu
Lassan dőlök hátra ahogy érzem teste rám nehezedik. Sosem jutott ilyen közel hozzám még senki. Nem szeretem, ha más irányít én pedig nehezen adom oda magam. Talán félek, most nem erre a kissé horrorisztikus estére célzok, hanem arra, hogy bárki magáévá tegyen minden értelemben. Meg lehet, hogy ezért hagytak magamra sokszor. Kerülöm a témát, kerülöm a fűtöttebb helyzeteket ők pedig ezt nem értik meg. Most viszont teljesen mást érzek. Eszembe se jut, hogy eltaszítsam magamtól. Érzem ahogy mellkasa emelkedik, s érintésétől lázba tudok jönni. Kezem emelek, hogy hátán simítson végig, de mikor megszólal nem érintem meg. Igaza van valamilyen szinten.. nem az számít mit éreztem, ha most új lángocska gyúlt, de ez nem ilyen egyszerű. Az élet sosem egyszerű! Ha az embernek van egy barátja kibe még, ha nem is teljes szívéből szerelmes, de szereti akkor sem teheti meg vele, hogy „cserben” hagyja. Én legalábbis így gondolom. Lehet most úgy érzem Dre felé húz a szívem, de az igazság az, hogy nem tudom ki ő. Nem ismerem. Lehet csak színészkedik és holnap nagyot nevet, hogy megfektetett egy szőke kis csajt az út szélén. Hát nem én ebből köszönöm nem kérek. De még is! Akkora vágyat érzek rá, hogy csókoljam, hogy az enyémnek érezhessem még, ha tudom is, hogy korántsem így van.
-Ha..?- Vissza kérdezek. Ez egy rossz szokás, de nem most fogok leszokni róla. Mondatát befejezi csak én voltam türelmetlen. Ajkaink ismét egymáshoz tapadnak, de ez most más. Apró pillangók repdesnek gyomromban, szívem nagyokat dobban. Még nem éreztem ilyet! Csókja heves, megszédít. Teljesen a varázsa alá kerülök. Jobb lábam felhúzom, korábban megemelt kezem hátára siklik. Nem akarom, hogy elszakadjon tőlem, nem akarom, hogy vége legyen. De semmi sem tart örökké, ahogy ez a csodás csók sem, mely szinte megrészegített. Ujjai combomról feljebb vándorolnak nadrág gombja alatt megállva. Ajkamba harapok, ismét csókolni szeretném, de ezúttal magam kezdeményezve, de nem. Folyton elbizonytalanít azzal, hogy mit is akarok. Ezzel folyton eszembe jut az, hogy mekkora hiba ezt tennem. Az eszem azt diktálja álljak le küldjem ez a francba és várjak csendben míg valaki meg nem keres, vagy erre jár és segítséget kérhetek. A szívem pedig belebolondult az ismeretlenbe. Hevesen táncol egy fiúért kiért nem kellene. Hiába! Nem parancsolhatok a vágyaimnak, pedig én nagyon!-nagyon próbálkozom. Megőrjít a tudat, hogy élvezem amit Dre csinál, hogy minden porcikámmal akarom őt.
Ahogy nyakam kezdi csókolgatni hirtelen elfelejtetem mit is akartam válaszolni neki. Amilyen jól esik közelsége olyannyira esik rosszul mikor eltávolodik tőlem és felül. Könyökeimre támaszkodva nézek rá kissé értetlenül. Most mi történt? Nem értem..., de aztán hamar kiböki. Még mindig ott tartunk, hogy mit szeretnék. Ha nem akarnék itt lenni akkor nem másztam volna hátra, ha nem akarnám, hogy itt legyen akkor már régen hisztirohamba fakadtam volna ki és eltaszítottam volna.
-Se én, se te nem megyünk el innen..- Felülök közben én is és megérintve arcát fordítom magam felé.  Apró mosoly kúszik arcomra és csak figyelem arcát (már amennyire látom).
Hirtelen felindulásból nyomok egy puszit arcára, majd elnevetem magam.
-Olyan vicces ez az egész...- Kínomban már ott tartok, hogy muris mind az ami történik pedig korántsem az. Viszont, ha csak mindenben a negatívat látom akkor elrontok mindent. Mostantól nem gondolok Jer-re, nem gondolok arra, hogy rossz a kocsim és arra sem, hogy reszketek a sötéttől. Csak is rá akarok koncentrálni és azt akarom, hogy ő is így tegyen.
ruha - bocsi a késésért
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom


Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,   Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége, Empty

Vissza az elejére Go down
 

Dre & Mich - erdő széle, közepe, vége,

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mich és Cole
» Mich & Summer [stúdió]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-