Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Robb - Saintvicious - Gaskin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Robb - Saintvicious - Gaskin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Robb - Saintvicious - Gaskin Empty
TémanyitásTárgy: Robb - Saintvicious - Gaskin   Robb - Saintvicious - Gaskin EmptySzer. Júl. 03, 2013 4:25 pm


Robb, Bobby
1989. 07. 18. (23)
UK, Leeds
Kívülálló
Mariano Di Vaio
Dre
Egy viccnek fogom fel az egész megsavanyodott, értelmetlen világot. Mint tudjuk, a vicceknek mindig van egy csattanója. Ez esetben ez a kis kedves, aranyos, örömteli csattanó én lennék. Szerintem már születésemkor is nevettek rajtam az orvosok. Óvodában pedig egy mosolygós száj volt a jelem… Jó, igen, beismerem. Az csak egy Rolling Stones matrica volt, de akkor is ér a poén. A rossz az egészben annyi, hogy az emberek sohasem velem, hanem rajtam röhögtek. Suliban a kis nyomi gyerek voltam, aki soha sem tudott beilleszkedni, akinek sosem volt barátnője, mert túl ronda volt még a legádázabb legszörnyűbb szeplős kislányhoz is. Ahogy egy mostani pop sláger mondja „c’est la vie” Ilyen az élet. Szerencsére ott volt nekem a kisöcsém Miles, vagy ahogy mostanában hívom Miley. Vele mindig jó kapcsolatom volt.  Egy ingyen élő, galád piszok ember, de a szíve mélyén csupa jóság van. Mélyen… nagyon mélyen.  
Aztán mikor beütöttek a hormonok, és megkezdtem férfivá válásom teljesen megfordult a kocka. Nőtt rajtam szőr... lett szép dús hajam. Még az izmaim jelenléte is fellelhető volt. Mostanra pedig egy igazi bitorló lettem.  A női szívek bitorlója. Nem használom ki egyiket sem. Csak a használt játékaimat odaadom a rászorulóknak.
Még lehet egy két kérdésed személyemmel kapcsolatban. Pl: Hogy keresem a pénzem? Hát először azt válaszolnám, hogy semmi közöd hozzá, ne kérdezgess mááár, de aztán rájövök, hogy jó modorú is vagyok, szóval válaszolok. Hát… mikor mivel. Egyszer táncot oktatok kölyköknek, máskor pultosként dolgozok egy night club-ban. Csipp & délt is vállalok, ha van pénzed és igényed rá.
Na jól van. Most már nem fényesítem magam, már így is ragyogok. Ennyi voltam, de még leszek többet is.

Robb Gaskin
Vissza az elejére Go down

Lena Peterson
Lena Peterson

Itt vagyok : ♣ london, uk ♣
Munkám-hobbym : ♣ student ♣
Tanítási órák száma : 32

Robb - Saintvicious - Gaskin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robb - Saintvicious - Gaskin   Robb - Saintvicious - Gaskin EmptySzer. Júl. 03, 2013 6:51 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Ro! (már azért is><)
Tetszetős ET- t hoztál össze, így el is fogadlak. Miley már biztosan várt rád!
Irány foglalózni, majd játszani:)
Ui.: Őrjítsd meg a népet:D
Vissza az elejére Go down
 

Robb - Saintvicious - Gaskin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» miles gaskin ¤
» Attraction of London club - Robb & Miles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-