Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Effy & Ben ~London Eye előtt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt EmptySzer. Júl. 10, 2013 3:52 pm

Effy


Nem szoktam idegesen álldogálni egy randi előtt sem, vagy valami, de ez a mai talán különleges, mert kivételesen nagyon aranyos voltam, amikor Effyt randizni hívtam. Magam sem tudom, hogy miért, de nem voltam beszívva amikor felhívtam, és még részeg sem voltam. Teljesen tiszta voltam, és most is az vagyok. Fekete pólóm hátulját egy hatalmas korn felirat díszíti, a nadrágom is fekete, a cipőm is. Kitűnök, a színtelen de mégis színes egyéniségemmel a tömegből. Valami szabad helyen dohányzok, ott, ahol nem áll annyi ember, és a jardok is messze vannak. Kaptak már el, és nem akarok még egy akkora büntetést kifizetni, mint a múltkor. Így tisztes távolban állok meg az emberektől, nem csak azért mert utálok a nagy tömegben bent lenni, hanem ugye a cigi miatt. A randi miatt meg annyira nem vagyok ideges, csak a furcsa az egészben annyi, hogy így még tényleg nem randiztam. Általában nem vagyok híve a randiknak, most mégis kivételt tettem. Nem tudom miért. Felülök az egyik korlátra, hogy jól látható legyek, mikor Effy ideérkezik. Bevallom, egy kicsit ideges vagyok, azt mondtam neki, hogy majd meglepetés lesz, hova viszem, de még mindig nem találtam ki. Ilyen az én formám. Biztos tök jól fog kinézni, én meg úgy nézek ki mint egy csöves. Bár nincs rajtam szakadt cucc, úgyhogy egy fokkal azért mégis tűrhetőbb, mint eddig. Levettem a hülye karkötőimet is, csak a fontosabbakat hagytam fent, beraktam az ajkam jobb alsó felébe a piercinget, meg az orrkarikámat is, mert van olyanom is. Tudom, hogy egy első randira illett volna szebben kinézni, Cole-t kérdeztem, de már csak az után, miután eljöttem, és röhögve közölte, hogy csodálkozni fog ha nem fut el a csaj. Hát kösz, most megnyugtattál Cole. A röhögése visszhangzott a fejemben folyton, és megszorítottam a korlátot. Utálom ha kiröhögnek, főleg ha a legjobb barátom röhög ki. Végül is mindegy, gyorsan kiverem a fejemből, és még mielőtt ideérne, rágyújtok egy cigire. Gyorsan szívom el. Én is utálom, hogy cigi szagú vagyok egy randin, de nem tudok mást csinálni, muszáj volt rágyújtanom. Úgy egy hat perc elteltével elnyomom a csikket, és szemlélődök. Gyorsan bekapok egy rágót, amíg Effy nem ér ide, ami már csak percek kérdése lehet. Amikor az kellően friss leheletet adott, ki is dobom a kukába. Atyaég, tényleg mindjárt itt van, én meg egyre jobban… IZGULOK? Atyaég, velem sosem történt még ilyen, hogy izgulnék valamin… Mi van veled Ben?
Vissza az elejére Go down

Effy Mclair
Effy Mclair

Korom : 27
Itt vagyok : Mindig máshol!
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 30

Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt EmptySzer. Júl. 10, 2013 9:26 pm


Ben


Egy taxiban ülők, ami éppenséggel egy dugóba keveredett. Jellemző ez, ha valahova siettek, mindenki keresztbe tesz nekem, most például ez a sofőr, pedig előre szóltam neki, hogy ne ezen az útvonalon hozzon, hanem legrövidebben, mert sietek. De nem, ő a makacs feje után kellet, hogy menjen,különben  bele is halt volna, ha nem teheti ezt. Szóval a dugó közepén álltunk, már több mint tíz perce, és ha én öt percen belül nem vagyok ott, elkések egy igen fontos randiról. Így egyet gondoltam, és kifizettem a taxit, majd a dugó közepén kiszálltam az autóból, és elindultam gyalog. Így sokkal hamarabb oda fogok érni, mint kocsival, főleg, hogy ilyen forgalmasak az utak, gondoltam magamban. Szóval, az álló autók között cikáztam, páran meg is dudáltak, csak most azt nem tudom, eldönteni, hogy miért is. A járdára felérve, egyre jobban siettem, de azért mégis vigyáztam, hogy ki ne törjem a lábam, és az új cipőm sarkát, amit kizárólag csak erre az alkalomra vettem. Szerencsére ruhát nem kellet vegyek, mert abból rengeteg van, és így egy pánt nélküli kis ruhát vettem fel. Mivel ma csak a napsütés állt mellettem. Hosszú, vörös hajam csak úgy lebegett a levegőben, ahogy egyre gyorsabban lépkedtem, hogy ne kelljen olyan sokat rám várnia ebben a nagy melegben. Már napok óta ilyen nagy melegek járnak Londonban, ami eléggé fura, hisz a rossz időről híres, és nem erről. De én abszolút nem bánnom, hogy csak süt a nap, jólesik tényleg nyári ruhákban sétálgatni, vagy épp rohanni, amit most én is csinálok. Legszívesebben lehúznám a cipőmet, hogy még gyorsabban oda érjek. Anyukám mindig azt mondja, hogy „egy nő soha nem késik el, a férfi érkezik mindig túl hamar”. Most én is így fogok járni, pedig ennél gyorsabban már nem tudok menni ebben a cipőben, ha nem ez lenne rajtam akkor simán oda érnék, de ez így reménytelen. Csak én buta, abba nem igazán gondoltam bele, hogy azért gyalog nem öt perc lesz az út, de azért amennyire csak tudtam igyekeztem. Ahogy egyre közelebb értem, a távolból már észrevettem Bent. Nagyon ideges lettem, ahogy észrevettem, utoljára akkor voltam ennyire izgatott amikor életem legelső randijára készültem, a többi csak úgy jött magától, semmi gyomorgörcs vagy pillangók. De most, minden van pillangók, görcsök. Már egyre közelebb értem, és lassítani kezdtem, nem akartam már odáig rohanni. A légzésem is helyre állt, majd kicsit igazítottam egy autóablakán a kinézetemen, újaimmal átfésültem a hajam, megigazítottam a ruhámat. Oda sétáltam ahol Ben volt. Rámosolyogtam majd üdvözöltem!
-Szia – mosolyogtam, s közben zavaromban még integettem is, mintha nem hallotta volna meg a köszönésem.
-Nagyon elkéstem? - félénken néztem rá.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt EmptySzer. Júl. 10, 2013 10:38 pm

Effy
Ránézek az órámra. Késik. Várok rá, most tényleg várok, nem akarom elszalasztani ezt a randit. Különben is, a nők mindig, mindenhonnan késnek, mert harminc percet választják ki csak a nadrágjukat, vagy tudjam is én, meddig mit csinálnak. Nekem ennyi időbe se telik a készülődés, max a rasztáim miatt, de szeretek velük bíbelődni, így mindig találok valami okot, hogy miért késtem. A ruhaválasztásom meg egyszerű, 5 perc alatt képes vagyok kiválasztani, hogy mit akarok és én abban is leszek. Nem vagyok valami hosszan öltözködő srác és igazság szerint nem is akarok az lenni.
Effy… Effy az a lány, akit tényleg, tökre nem tudom, hogy miért hívtam randizni, csak olyan gyorsan történt minden. Egyszer hazakísértem, és ott történtek dolgok, aztán a suliban másnap találkoztunk, és egyből a nyakamba ugrott, én meg úgy gondoltam hogy bejövök neki, aztán meg megér egy próbát, és így egyik nap felhívtam, hogy mi lenne, ha randiznánk egyet. Belement. És most már nem tudom mennyit késik, igaz nem is izgat, hiszen megvárom. Ha már ennyit itt ültem, talán valami jó is ki fog sülni belőle. Legnagyobb reményem abban van, hogy márpedig ez így lesz. És én így akarom, hogy ez bizony így is legyen. Jó lenne, ha érteném a mondataimat… Aztán hallok gyors lépteket, amik végül lelassulnak. Tuti ő lesz. De nem kellett volna futnia, megvártam volna. Nem leszek bunkó, ha már egyszer randizni hívtam, hát akkor randizni is fogunk.
-Szia Effy! – leugrok a korlátra, rámosolygok, és adok egy puszit az arcára. Végigjáratom rajta a szemem, és szélesebbre húzom a mosolyomat. Nagyon jól néz ki ma is, igazán kitett magért. Emellett én a fekete göncömmel elbújhatok a búsba, de legközelebb már igyekszem normálisabban kirittyenteni magam. Mindegy, most már így maradok, nem fogok változtatni. Odalépek hozzá, és megfogom a kezét. Nem tudom, hogy összekulcsoljam-e ujjainkat, de végül megteszem. Felé fordulok, és mosolyogva válaszolok.
-Nem késtél annyit. De mindegy lett volna, mert hajlandó lettem volna várni rád akár órákat is. – mosolygok, és még egy puszit adok az arcára, aztán lassan elindulok. Hogy merre, azt még magam sem tudom, csak szeretnék kikeveredni a nagy tömegből egyelőre. Aztán majd meglátjuk, bár minden nyitott még. London Eye-ra szerintem nem viszem, de még az is lehet. Valami üresebb tér után nézelődök, aztán meg is találom végül, és elindulok oda.
-Igazából úgy készültem, hogy valami szép helyre viszlek, de… Még nem most, hosszú nap áll előttünk, és szeretném ezt felejthetetlenné tenni. – újabb puszit adok az arcára, és ahogy odaérek az üresebb térre, nekitámaszkodok a korlátnak, és kinyújtom a kezem, Effy-t magamhoz húzom és végignézek rajta ismét. Jó, jó… Hm, mit jó, tökéletes!
Vissza az elejére Go down

Effy Mclair
Effy Mclair

Korom : 27
Itt vagyok : Mindig máshol!
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 30

Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 4:04 pm

Ben


Tényleg siettem ahogy csak tudtam, de mint mondtam a magassarkúban nem lehet szaladni, sőt még gyorsan lépni se nagyon ajánlatos, csak akkor ha öngyilkos akarsz lenni, mert ezzel tényleg az lehet leni. De én félre tettem ezt a tényt, és bebizonyítottam azt, ha randizol és magassarkúban sietsz nem lesz semmi bajod, maximum kicsit kifáradsz, de ez legyen a legnagyobb baj, az egész szaladásban. Oda érve Ben-hez leugrott a korlátról, és oda állt elém,  és megpuszilt. A reakcióm erre nem  volt más, csak egy kis halvány pír és egy aprócska mosoly, kicsit döbbenten álltam előtte. Tekintetét az egész testemen éreztem, jól megnézett, majd széles vigyor keletkezet az arcára. Én is végig néztem rajta, nekem nagyon bejön a stílusa. Az a sok fekete meg nem vészes, legalábbis nekem nem, aztán ízlések és pofonok, ha valakinek nem tetszik ne nézze, és kész. Kezeinket összekulcsolta, nagyot nyeltem, de nem ellenkeztem én is így tettem, majd szemeibe néztem, mikor azt mondta, hogy hajlandó lett volna rám órákig várni, nagyon jól esett. Más nem mondta volna ezt, és nem is várt volna tovább ennyi késés után, de ő más...nagyon más.
- Aranyos vagy – rámosolyogtam, majd én is adtam neki egy puszit az arcára. - Tényleg órákat kellett volna várjál, ha taxival jövök, mert elakadtunk a forgalom közepén. - meséltem neki el, és kissé nevettem is. Próbáltam felszabadulni egy kicsit, ismét kaptam egy puszit, a reakcióm sajnos nem változott. Ezt nem szabad hagynom, mármint a puszikat azt igen sőt, minél többet kapok annál jobb. De a pírt és azt a kis mosolyt valahogy mellőzni kéne, a mosollyal annyira nincs gond, bár egy idő után tuti hülyének nézne. Követtem Bent,  nagyon nézelődött, és elindult. Tétováztam pár másodpercet, de elindultam, mert megnyugtatott az amit mondott.
- Akárhova is viszel felejthetetlen lesz hidd el. Örülök, hogy ezt a napot együtt töltjük. - vigyorogtam neki. Majd megérkeztünk a kiszemelt helyre, egy üresebb tér volt az, távol az eberektől. Neki támaszkodott a korlátnak, majd a kezét kinyújtotta, hogy magához húzzon. Megint éreztem a tekintettét rajtam, kissé zavarba is jöttem. Zavaromban a földet kezdtem el kémlelni, majd a rasztáit figyeltem, nagyon jól áll neki. Tekintetét kerestem, valamit mondanom is kéne vagy kérdezni, nem csak csendben ülni, és várni azt, hogy Ben kezdeményezzen. De mit kérdezzek, vagy mondjak? Lényegében még nem is ismerjük annyira egymást. Egy buta kérdés futott át az agyamon, amit tuti nem szabad megkérdezzek, mert nem csak a kis vigyorok miatt fog totál hibbantnak tartani, hanem a kérdésem miatt is, és akkor véletlenül kicsúszott a számon.
- Rég megvannak? - na tessék, hogy én nem tudom befogni a számat. Azért ennél értelmesebb dolgot is kitalálhattam volna, és siettem folytatni a kérdésemet. - izé, a rasztáid?. - zavaromban, a hajára mutattam, ,majd olyan piros lettem mint egy paradicsom.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyVas. Júl. 14, 2013 11:24 am

Effy
Kivételesen hajlandó lettem volna várni rá, nem tudom meddig. Egy idő után biztos hogy meguntam volna, de nem most volt az-az idő. Biztos hazamentem volna, mert azért az én türelmem se véges, de kivételesen túltettem magamon, és ezt többször nem hangoztatom. Izgatottan vártam, kíváncsi voltam hogy milyen szépen fog kinézni, és nem volt szép. Gyönyörű volt. Nem tudom, biztos miattam csípte ki magát, ami végül is nem nagy hátrány, sőt! Abszolút jó dolog, főleg hogy ha ilyen az eredmény. Aztán ugye ideért, összekulcsoltuk kezeinket, és elindultunk az általam kiszemelt üres térhez. Jó most itt lenni vele, főleg így, hogy tudom van nála esélyem, mert ha nem lett volna, akkor nyilván nem hívtam volna el, vagy elhívtam volna, és leléptem volna. De mivel egyiket sem tettem, én most aranyos vagyok. Meg tudnám szokni, Beccán kívül nem nagyon mondta ezt még nekem senki.
De nagyon jól esik, egy kicsit zavarba is jövök, amit aztán igyekszek titkolni, mert nem szeretem látni, ha valaki zavarba hoz. De nem tudom, hogy miért. Ez ilyen szokás. Nem sokan láttak még zavarban, de akik igen elmondhatják magukról hogy már nem élnek. Jól van, jól van, ez csak egy rossz vicc volt, de… Most hogy belegondolok, tényleg nem látott még senki zavarban. Ez gáz? Nem gondolom, hogy az lenne.
-Ugyan már. – elvigyorodtam a puszira, majd folytattam tovább – Akkor is hajlandó lettem volna várni rád. Egyrészt nem akartalak felültetni, hogy ideérsz és nem vagyok itt, másrészt meg… Túl jó vagy ahhoz hogy elszökjek előled. – mosolygok rá, és szabad kezemmel megsimogatom a vállát. Tulajdonképpen én örülök a legjobban, hogy eljött ide, és itt van. Az se lenne baj ha egy olyan pólóban jönne ami a térdéig ér, még abban is tetszene.
-Rendben, aaakkor mondjuk… Elmehetünk a híd alá koldulni? Első randinak tökéletes. – rávigyorogok és megbököm az oldalát. Furcsa a humorom az igaz, de aki megérti, annak roppant mód vicces lesz. Nem vagyok egy mindennapi srác, az egyszer biztos. Aztán ugye a korlátnál állunk, és fürkésző szemmel nézek rá. Látom, hogy valami piszkálja, csak nem akarja kimondani. Még gondolkodik is, meg a rasztáimat is nézheti. Aztán végül is megkérdezi. El is vörösödik, de szerintem így is aranyos. A kérdésre meg természetesen válaszolni fogok.
-Hát már negyedik éve megvannak. De nem sokáig lesznek mert nagyon viszket a fejem, annak ellenére h rendszeresen ápolom, és gondozom őket…. – sóhajtok fel keserűen. Mert szeretem a rasztáimat, de néha már nagy teher, főleg amikor melegebb van. Na akkor kibírhatatlan, és sajnálni fogom ha megszabadulok tőlük, de biztos elrakom emlékbe őket.
Vissza az elejére Go down

Effy Mclair
Effy Mclair

Korom : 27
Itt vagyok : Mindig máshol!
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 30

Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyVas. Júl. 14, 2013 11:26 pm


Ben



Őszintén szólva, nem nagyon reménykedtem, abban, hogy még itt fogom találni. Már azt hittem, hogy rég haza ment, vagy, hogy el sem jött. Már lelkileg fel voltam készülve minden rosszra, de kellemeset csalódtam, amikor távolról észre vettem, majd mikor azt mondta, hogy hajlandó lett volna rám várni még. A nagy sietésben, kicsit megfájdult a lábam is, de most az sem érdekel, ezt a napot SENKI nem teheti tönkre, sem semmilyen rossz hír, vagy, ha az időjárásnak most támadna olyan kedve, hogy a sok meleg után valami hideg csapadékot küldjön a fejünkre, az sem zavarna. Miért is kéne zavarjon? Nem csak én leszek csupa víz, hanem Ben is. Ami most a legfontosabb, az az, hogy ő is eljött, és én is eljöttem, ez már így is tökéletes. Amikor elhívott randizni, megfordult az is a fejemben, hogy nem fogok eljönni, mert mi van, ha csak azért hívott el, mert a haverjaival valamin fogadtak, de vesztett. A fogadásnak a tétje az volt, hogy elkel hívjon engem randizni. Aztán kicsit jobban belegondolva, rájöttem, hogy én nem vagyok annyira népszerű, hogy fogadózzanak felettem. De jobban bele gondolva, nem érdekelt, elhívott és kész, számomra nem volt fontos, hogy miért. Most itt állok előtte, fel sem tudom fogni. Szerintem, ha tudná, hogy mennyire boldog vagyok e miatt, megijedne. Amennyire csak tudom, próbálom vissza tartani, de valahogy nem jön most össze. Ismét pír keletkezett az arcomra, mikor azt mondta, hogy túl jó vagyok, ahhoz, hogy elszökjön előlem. Hirtelen oda nézetem a vállamra, mert érintését éreztem magamon, majd ismét rá. Kissé furán néztem rá, amikor az első randink színhelyét felvázolta.
-Öhm..az jó lesz. -vigyorogtam, majd halkan nevetni kezdtem, mikor rám vigyorgott, és megbökte az oldalam. Még mindig a korlátnak vagyunk neki dőlve, legalábbis csak ő, mert én Ben-nek vagyok támaszkodva. Na igen, az én drága kicsi szájamon mindig minden butaság kiszalad. Nem bírom befogni a számat, de kicsit megnyugodtam, mert nem nevettet ki, vagy ilyesmi, hanem szépen válaszolt az én jónak nem mondható kérdésemre. Figyelmesen hallgattam végig, majd mikor nagyot sóhajtott, legszívesebben megöleltem volna, de nem akartam, hogy lököttnek tartson, de miért tartana annak, csak simán megölelem és kész. Aztán végül csaknem ölelem meg, helyette inkább együtt érzően nézzek rá.
- Szerintem a rövid haj is jól fog állni. - vigyorogtam, hogy kicsit jobb kedvre derítsem. Rámosolyogtam, és végül csak megöleltem, nem bírtam ki, hogy ne tegyem meg, gondoljon akármit, biztos nem fogja kimondani, ha negatív véleménye van az ölelésemről. Remélem nem bánja, hogy megöleltem, de miért is bánná? Áh...sokszor olyan bolondságok járnak az eszembe, hogy még én is alig hiszem el. Beszívtam az illatát, és mosolyogni kezdtem el.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyHétf. Júl. 22, 2013 3:44 pm


Effy


Nem tudom, Effy, már amennyire eddig ismertem, tulajdonképpen mindig bejött nekem és nem is értettem ,hogy eddig miért nem hívtam el randira. Végül is, fölösleges volt elhívni eddig, mert akadt más olyan dolog is aminek szenteltem az életem, de ideje egy picit megnyugodni, és koncentrálni komolyabb dolgokra is, mint a csajozás. Effyt meg nem azért hívtam randira, mert fogadtam, az ok igen egyszerű. Azért mert bejön nekem. Nem tudom mikortól, vagy hogyan jöttem rá, csak felkeltem és mondtam húgy hú, randira kell hívnom, és kész. Valahogy ez jött, és most őszintén… Örülök hogy elhívtam randira, mert mi lett volna ha nem. Akkor biztos más kezében kötött volna ki és én azt nem néztem volna jó szemmel. De most így. Eddig tökéletes ez a nap, és semmi nem ronthatja el, remélem hogy nem is akarja semmi elrontani. Mert akkor nem fogok jót állni magamért. Bár mondom, eddig semmi rossz nem volt, nem is akarom, hogy az legyen. mert ha lesz… Bele se merek gondolni, nem is fogok, nem akarom ezen idegesíteni magam. Nem ér annyit az egész gondolat, hogy ezen idegesítsem magam.
-Csak vicceltem. Bár már randiztam híd alatt, hát nem volt túlságosan kényelmes, mit ne mondjak – kuncogok fel halkan, és nyomok egy puszit az arcára. Annyira jó vele minden, hogy nem is tudom elmondani. Egyébként láttam, hogy nem akarta megkérdezni azt ,hogy mióta vannak meg a rasztáim, de szerintem nem kérdezett butaságot, mert ezt mindenki meg szokta kérdezni. Nem tudom most mi zajlik a fejében, de tulajdonképpen simán megtudnám. És talán egyszer meg is fogom, de most még nem tudom… Még nem. Aztán átölel, hogy jobban érezzem magam. De cuki, imádom ezt a csajt. Visszaölelek, és egy puszit is nyomok az arcára. Persze még hallom, hogy a rövid haj is jól fog állni, erre inkább most nem mondok semmit, mert félek megválni a rasztáimtól, de majd eldöntöm valamikor, hogy leszedetem őket, avagy sem. Még messze van az-az idő. Eltolom magamtól, és mélyen a szemeibe nézek, odahajolok hozzá, és egy puszit adok a szája sarkába. Nem tudom hogy miért csináltam ezt, csak elkapott a vágy hogy megcsókoljam, de most nem mertem. Nem tudom miért, talán érzem hogy vele olyan… Olyan más és olyan jó értelemben más… Érdekes, sosem történt velem még ilyen.
Vissza az elejére Go down

Effy Mclair
Effy Mclair

Korom : 27
Itt vagyok : Mindig máshol!
Munkám-hobbym : Tánc
Humor : Akad
Tanítási órák száma : 30

Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 11:33 pm

Ben!


Fogalmam sincs, hogy mi, de valami nagyon megfogott benne. Talán az, hogy ő más. Igen tudom, mindenki azt mondja arról a személyről aki épp tetszik neki, vagy akivel épp van, hogy ő más. Aztán jön a legrosszabb hír amit valaha kapott, hogy ő mégsem más, csak akkor tűnt másnak. Közben meg mindig olyan volt mint a többi. De nem. Ben, ő most is másnak tűnik, és később is az lesz., legalábbis nagyon bízom benne. Az is nagyon jó jel, hogy elhívott randizni. Mikor elhívott, egész nap nagyon boldog voltam, és most is az vagyok. Nagyon jó helyt választott ahhoz, hogy találkozzunk. Más pasi elvinne egyből valami puccos kis étterembe, hogy úgy vegyen le a lábamról, de neki még fogalma sincs, hogy hova visz. Ez tetszik benne, meg minden más is. Aztán mikor mesélni kezdi, hogy ő már randizott a híd alatt, halkan nevetni kezdek.
- Nem lehetett valami jó élmény akkor. - mondom miközben az arcát kezdem el figyelni. Szexi, nagyon szexi. Csak ennyi jut róla eszembe, ha ránézek. Biztos sok lánynak bejön, de most én vagyok az a különleges lány akit randizni hívott. Különlegesnek is érzem magam emiatt, meg az miatt is, hogy egyáltalán szóba áll velem...Pont velem., egy olyan lánnyal akit inkább elkerülnek. Nem tudom miért, de így van. De most inkább nem gondolkodom ezen, inkább ráösszpontosítok. Amikor a rasztáiról kérdeztem, és megöleltem, ő is visszaölelt, és még puszit is kaptam. Annyira aranyos, hogy ennyi puszit kapok tőle, már hiányozni is fog, mikor haza kell menjünk, és nem lesz ott mellettem, hogy puszikkal halmozzon el. Rossz bele gondolni is ebbe a dologba. Most inkább kiélvezem amíg még itt vagyunk és csak ketten. Aztán, az ölelésünket abba hagyta, mert kissé eltolt magától. Éretlenül pillantottam rá, majd ismét kaptam egy puszit, de most nem az arcomra, hanem a szám sarkába. Rámosolyogtam, és én is adtam neki oda egy puszit, jelezvén arra, hogy nekem ennyi nem volt elég ebből. Sem belőle, egyre többet és többet szeretnék kapni. De majd idővel mindet, mindennek meg van a maga ideje., nekem nem kell tennem jóformán semmit, csak arra várni, hogy az idő teljen el valahogy. De mindig csak akkor telik nagyon lassan, amikor valami jó fog történni, mert az fog. Érzem, és én képes vagyok várni, ha kell órákat is. Ennyi mindkettőnknek jár, és még több is.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Effy & Ben ~London Eye előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy & Ben ~London Eye előtt   Effy & Ben ~London Eye előtt Empty

Vissza az elejére Go down
 

Effy & Ben ~London Eye előtt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lara&Scott; London Eye
» Effy & Brianna
» IC 10 Plymouth → London Paddington, 23. kocsi X. fülke - Anastasia & Sence
» London Life
» London Life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-