Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Zara Kingsley EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Zara Kingsley EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Zara Kingsley EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Zara Kingsley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Zara Kingsley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Zara Kingsley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Zara Kingsley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Zara Kingsley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Zara Kingsley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Zara Kingsley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Zara Kingsley Empty
TémanyitásTárgy: Zara Kingsley   Zara Kingsley EmptyHétf. Júl. 15, 2013 7:12 pm


-
1995. 08. 03. (18)
LONDON, UK
MÉDIA SZAK
PHOEBE TONKIN
NOBODY

A törött ablak pár makacs szilánkja közötti réseken ismét fagyos szellő suhant be a kopott falú, egyre hidegebb szobába. A fogaim össze-össze koccantak, és mivel minden egyes apró mozdulat fájt, ami a szám körül zajlott, úgy éreztem, az ajkaimra ragasztott fekete szigetelőszalag kitépi a bőrömet. Részben ez igaz is volt, hiszen a hirtelen lecsorgó meleg folyadék csakis vér lehetett. A kiabálással már rég felhagytam, mit is érnék el vele? Egy Isten háta mögötti tanyán terpeszkedő ütött-kopott házból ki hallana meg? A ragasztószalag úgyis korlátozta a hangerőmet, így tényleg felesleges lett volna bármilyen hangot is hallatni. A falnak hátradöntve a fejemet mélyen beszívtam a levegőt. Három nap alatt már hozzászoktam az eleinte fullasztó, orrfacsaró dohos szaghoz, szinte természetesnek éreztem. Bár miután kijutok innen a friss levegőre úgyis megváltozik majd erről a véleményem. Már ha kijutok valamikor. A két reszketéssel, reménytelenséggel, álmatlansággal és sírással teli éjszaka éppen elég volt ahhoz, hogy megismerkedjek a gondolattal: itt töltöm az utolsó keserves perceimet.
Az összekötözött végtagjaimmal nagy nehezen feltápászkodtam, és a kis, törött ablakhoz ugráltam el. A célom az volt, hogy megvizsgáljam a tájat, hátha van élő dolog itt, de a sok egy helyben töltött idő miatt már az is megterhelő volt számomra, hogy újra normálisan folyjon a vér az ereimben. Az üvegnyílászáró magasan volt, csak lábujjhegyre állva szemlélhettem meg a kinti világot. Zsibbasztó volt az ellustult testemet így megerőltetni; a lábfejem kicsúszott alólam. A következő pillanatban visszhangzó, fülsüketítőnek hallatszó zörej töltötte be a szobát. Fájdalmasan felszisszentem, majd a fejemet a falhoz érintgetve vizsgáltam meg a koponyámat, szerencsére nem éreztem törést. A fájdalom átjárta a testemet, és egyszerre minden kiszakadt belőlem. Zokogtam megállás nélkül a földön fekve. Kiadtam magamból a félelmet, szomorúságot, reményt és reménytelenséget, és egyre csak felvillant az agyamban a kép, ahogy elsétálok egy fekete autó előtt, a sofőr pedig behúz a járműbe, majd elvisz ide. Láttam magam előtt apa aggódó arcát, ahogy azt forgatja a fejében, hogy velem is az történt, mint négy éve anyával. Ez még kínzóbb gondolat volt, úgy éreztem magam, mintha kiszakadna a mellkasom.
A legmakacsabb szilánkok hirtelen bezuhantak a szobába, az ablakban pedig egy ököl jelent meg. Ösztönösen felsikítottam - már amennyire a szigetelőszalag engedte -, és ijedten néztem a történéseket. Egy rendőr volt az. Hazavisznek!
Zara Kingsley
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Zara Kingsley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zara Kingsley   Zara Kingsley EmptyKedd Júl. 16, 2013 11:25 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Zara!
1. imádom azt a boltot, szóval a nevedet remek választásnak tartom
2. a play by-d egyik személyes kedvencem
3. hűha! gyönyörűen fogalmazott szöveget írtál mely telis-tele volt izgalmakkal!
Bravó! Szaladj foglaózni, majd játsztani.
Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Zara Kingsley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zara & Dean ~ Gyorsétterem
» Zara & Adam - park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-