Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty
TémanyitásTárgy: Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence   Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyKedd Jún. 25, 2013 8:51 pm


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence %C3%A9vadnyito3-450x2701



Hát persze... mi lett volna ezzel a jeggyel, ha nem lepasszolja nekem? Mostanában semmire sincs ideje, még színházra sem. Minden idejét máshol, vagy azzal a nővel tölti.
Kint állok a színház előtt, és a jegyet fixírozom, memorizálva a szektort, a sort, a szék számát. Feltekintve látom a musical, meg még két másik darab óriásplakátját. Szép színésznő, félreérthetetlen motívum, és egy emblematikus díszlet... Elegáns ruhás nők és férfiak, fiatalok, idősek kezdenek hemzsegni a bejáratnál. Az alulról jövő megvilágításban mind sztároknak látszanak. Mikor ilyen romantikus fényben látom a dolgokat, hiányozni kezd Párizs... ott minden falból csak művészet árad! London egészen más, hideg, nyirkos és depresszív...
Elszívott cigim csikkjét az utcai hamutartóba nyomom, majd a füstöt kieresztve a számból lépek be a színházba. Még van 18 perc az előadás kezdetéig, úgyhogy nyugodtan kérek egy kávét az oldalsó büfében, majd elmegyek mosdóba, végül ismét a jegyemre tekintve elindulok megkeresni a helyemet.
A nézőtér ajtajában a bordó kosztümös hölgy elkéri a jegyem, ellenőrzi és mosolyogva visszaadja. Nem értem, mit mond, de nem kérdezek vissza, mivel beenged. Innentől kezdve már boldogulok.
Bal oldalon jöttem be, azon belül jobbra orientálódom. Le-lehajolok ellenőrizni a sorok számozását: idióta szögben esik az ezüst számokra a fény, úgyhogy alig látni, de végül megtalálom a nyolcadik sort. Hely is van benne még. Fel kell állítanom az 1-2. székről két matrónát, majd beljebb lépdelnem onnan már gyerekjáték, valószínűleg ott lesz a helyem a lány mellett... vagy várjunk csak.
Megtorpanok. Nézem a jegyem. Majd nézem a lányt. A jegyet, majd a lány székén a számot. Végül kénytelen vagyok megszólalni:
- Ne haragudj, de azt hiszem, a helyemen ülsz.
A hangomon érződik egy erős francia akcentus, máskülönben nyelvileg helyes volt... úgy gondolom. De ha nem, az se baj, legalább kifejeztem magam.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence   Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptySzer. Jún. 26, 2013 9:18 pm


Sence & Sarah

Words: 425
Dress: KATT


Jegyek, telefon, szájfény, tükör, zsebkendő, telefon, jegyek, bankkártya, tükör, szájfény, jegyek... Valami.. Valami hiányzik és nem tudom mi az. Már reggel úgy ébredtem, hogy hatalmas hiányérzetem volt, miért pont most változna meg mindez, mikor élveznem kellene az estét?! Percekig toporogtam a bejáratnál, udvariasan, vagy legalábbis annak látszóan visszautasítva a többszöri helyfoglalás lehetőségét. Ezek nem értik, hogy várok valakit?!
Csörög, csörög, hangposta... Jellemző rá. Eltűnik, se szó se beszéd, én meg újra és újra szerencsétlen helyzetbe kerülök miatta. Nem tudom kivédeni a kérdéseket, hogy miért nincs itt és mikor látják majd újra, azt a seggfej bátyámat. De.. Az Ő érdekében remélem, hogy legalább valami frappáns kifogással kerül holnap reggel a szemem elé... Megint megcsinálta.. Kíváncsi tekintetek mindenhol, én meg egyedül csattogok végig a lépcsőn, miközben újra tárcsázom, hátha.. Hátha beesik még és megkímél a felesleges magyarázkodástól, de hiába. Pedig a jegye is nálam van...
Morcosan keresgélem meg a helyemet, a jegyemre egy pillantást sem vetve. Balközép, nyolcas sor hetes szék... Megy ez emlékezetből is. Körülöttem még üresek a helyek, de nem éreztem úgy, hogy korán érkeztem. Így legalább kiheverem a cserbenhagyást, hogy kellően a darabra tudjak koncentrálni. Bár, most leginkább az jár az eszemben, hogy fogom kitekerni a nyakát annak az idiótának. Ajkaim akaratlanul is gonosz mosolyra húzódtak, ahogy elképzeltem, mit fog szólni a dologhoz az elit, mikor félbeszakítottak. Méghozzá úgy, hogy a hirtelen eszmélésem miatt egy árva szóra sem figyeltem, amit  hozzám intézett a srác.
- Parancsolsz? - néztem rá zavartan, de nem tágított. A kezében fogta a jegyét, és engem méregetett, ami kezdett kicsit frusztrálni, főleg, hogy azt sem tudom, mit akar. Végül, ha szavaiból nem is, testbeszédéből rájöttem, hogy a helyemre pályázik. Ez most komoly?! Még ez is? - Az kizárt... Ez az én helyem.. - talán kicsit vehemensen vágtam rá a választ, de az ő hibája. Miért akkor bosszant ilyenekkel, mikor amúgy is feldúlt vagyok?!
Határozott válaszom alátámasztásaként előkotortam a retikülömből a két jegyeket és alaposan szemügyre vettem őket, mielőtt az orra alá dugtam volna. Hetes sor, nyolcas szék. Bal közép. Ez stimmel is. De azért én is rápillantottam a székem számára. Na ácsi... Ez hét. Akár hogy is nézem, ez egy rohadt hetes.
- Hetes sor, nyolcas szék... Nyolcas sor, hetes szék.. - forgattam a szemeimet és arcomról az eddig ott heverésző apró mosoly is elpárolgott. Mielőtt spontán hisztirohamot kaptam volna, egy pillanatra lehunytam a szemeimet, aztán nagyot sóhajtva álltam fel. - Sajnálom.. - mentegetőztem, ami egyébként nem volt szokásom, de jó gyakorlat ez, mielőtt élesben menne a sok befolyásos ember előtt. - Visszaszolgáltatom a helyed... - mosolyodtam el, immár saját bénaságomon. Ez az este.. Felettébb kínosnak ígérkezik.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence   Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 7:24 am

Nem tudom, értelmetlen volt-e a mondatom, vagy csak nem sikerült kifejeznem magam elég világosan, vagy egyszerűen a lány is úgy csinál, mint sokan, mikor meghallják az akcentust, és rájönnek, hogy francia vagyok: arrogánsan úgy tesznek, mintha egy szavamat se értenék. Értelmes tekintettel nézek rá, de nem vagyok hajlandó megismételni magam. Egyedül szemöldököm szökken fel féloldalt, meglepetésemet és nemtetszésemet kifejezve harsány és kiadós válaszát hallva. Enyhén lehajoltam hozzá, de most felegyenesedem. Engem is kihoz a sodromból, ha így viselkedik! Lefitymáló tekintettel várom, hogy a kistáskájában turkáljon, majd rosszindulatú bájmosolyt villantok rá, mikor rájön, hogy tévedett. Ha én keverném össze a számokat játék közben, abból iszonyatosan nagy baj lenne, de az átlagember van olyan szerencsés, hogy bármikor lehet ostoba! Hát persze! És még neki áll feljebb! Hihetetlen!
- Nem probléma - felelem szárazon. - Legközelebb nézd meg jobban - tanácsolom jóóóindulatúan utána, csak hogy ne higgye, hogy ez a hiszti eltűrt itt általam. - Köszönöm.
Kicsit félrehúzódom, csak hogy lássa a szándékot, de el kell kúsznia mellettem, ha ki akar menni. Nemigen igyekszem túl sok helyet biztosítani neki. Nem azért, mert egy hatvanéves szexuális éhségével rendelkeznék, és igényelném, hogy fiatal női testek dörgölőzzenek nekem lenge pánt nélküli ruhákban, hanem egyszerűen csak kibszásból. Nehogy már elkerüljem annak kellemetlenségét, hogy meg kelljen kérnie, hogy menjek odébb, ha ki akar menni! Idegengyűlölő kis liba.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence   Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 11:12 am


Sence & Sarah

Words: 280
Dress: KATT


Utálom.. Mindig is utáltam az érzést, mikor rájövök, hogy tévedtem, bár a többséggel ellentétben bennem van annyi méltóság, hogy elnézést tudok kérni. Az már más kérdés, hogy általában elhalasztom, vagy egyszerűen túllépek rajta. Azt viszont még kevésbé tűröm, ha valaki hozzá hasonlóan, csúfondáros tekintettel néz végig rajtam, és láthatóan örül annak, hogy kellemetlen helyzetbe hozhat. Újra emlékeztetnem kellett magamat, hogy most nem a gimiben vagyunk, ahol minden dühkitörésem megengedett és elnézik nekem. Nem.. Ez egy színház, ahová igényes és tehetős emberek keverednek el és csak a saját káromra válna, ha közszemlére bocsátanám a kis nézeteltérésünket. Ennél fogva inkább csak tovább mosolyogtam, de közben meredt, gyilkos pillantással néztem fel rá, és azon tanakodtam, vajon hányan látnák, hogyha véletlenül megtaposnám a tűsarkammal?! Mi több, milyen reakciókat váltana ki? Biztosan nem hagyná szó nélkül, az pedig újra az én bizonyítványom lenne. A francba a jó modorral... Az viszont bizonyos, hogy mindkettőnknek meg volt már az átfogó véleménye a másikról.. Seggfej...
- Hát hogyne.. - válaszoltam elbűvölően, és közben azt próbáltam kitalálni, hogyan juthatnék végre a helyemre, ha már innen - bár jogosan -, de ki lettem túrva. Más esetben valószínűleg nem zavartattam volna magam, és könnyeden elszambáztam volna mellette, de a sor kezdett megtelni, én pedig nem nem akartam egy nagyapám korú férfi, vagy nő ölében landolni... Most pedig nyilván arra ment ki a játék, hogy én kérjem meg, álljon már arrébb az utamból.
- Lennél olyan ... kedves? - vontam fel a szemöldökömet és ismételten egy lépést tettem felé, és hiába volt rajtam magassarkú, még így is fölém tornyosult. - De még ma, ha lehet... - forgattam a szemeimet. Néhány perc és kezdés, én meg  még mindig nem vagyok a helyemen. Remek.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence   Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 2:36 pm

Mindig gyűlöltem az ilyen libákat, mint ő. Már a ruháján levő három fodor is többe kerül, mint az én egész öltözékem. A haja tökéletes, a manikűrje, sminkje tökéletes. Ő lehetett a gimi szépe, az iskola sztárja, mindenki kedvence. Valószínűleg mindig mindene megvolt és soha nem kellett megküzdenie semmiért, és valószínűleg azt se tudja, mi az, hogy nélkülözés, fizetési határidő, vagy hogy milyen három héten át minden este 1 Euros instant pizzát enni vacsorára. Érzem a gúnyt és a cinizmust ebben a negédes mosolyban.
Látom, bajban van a tanakodással, pedig ha színházban van és még egy megfelelő ruhát is fel tudott venni, nem lehet olyan sok hiányossága agyban. Na de miért van egyedül?
- Hát hogyne - felelem a tőle pillanatokkal ezelőtt eltanult szófordulattal. Felhajtom az ülést, belépek a két karfa közé, és egy intéssel mutatom neki az utat. Na csak gyorsan, mielőtt annyira gonosz lennék, hogy beakasztom a szoknyáját valahová, miközben lép. Utálhatom, de durva azért nem lehetek vele, pedig szívesen tenném.
- Chienne... - préselem ki inkább a fogaim között, jól hallhatóan azért annyira, hogy felfogja. Vajon van elég jólértesült ahhoz, hogy tudja, mit jelent? Akárhogy is... én, hacsak nem jön közbe valami, kigombolom a zakómat és helyet foglalok ott, ahol az imént még ő üldögélt.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence   Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 3:51 pm


Sence & Sarah

Words: 327
Dress: KATT


Mérhetetlen dühvel néztem rá. Pillanatok alatt elérte, hogy fortyogjak, ami.. Belátom, azt nem nehéz elérni, elég egy csúnya nézés hozzá. Mindig is temperamentumos típus voltam, nagy hanggal és kibírhatatlan viselkedéssel. Pont ezt szerettem annyira, mert távol tartja tőlem a jöttmenteket, ezzel segít kialakítani azt a légkört, amiben én szívesen mozgok. És hogy sokan utálnak? Csak tegyék.. Addig is velem foglalkoznak. Utáljanak, legyenek irigyek, kívánják az életemet, a családomat, vagy csak a tehetségemet. Már csak a tudat is, hogy nekem mindez megvan, boldogít.
De nem ebben a percben.. Valami ismerős volt a  beszédében, amit nem tudtam hová tenni. Minden egyes szavát átgondolta és nyers akcentusával törte az angolt, mégsem ismertem fel. Francia.. És íme újra kialakulóban a francia-angol ellentét, persze jóval kisebb szegmensre orientálódva. Pontosabban kettőnkre. A nyelvet magam nem beszéltem, viszont a nevelőnőm igen, bár tőle sosem hallottam ezt a rövid kis szót. Gyanítom azért, mert olyan szitok, amit kevesen engednek, illetve engedhetnek meg velem szemben. Sőt, talán csak azok, akik nem ismernek... Ők is meggondolatlanságból. Bár rajta pont ennek ellenkezője látszott. Mintegy elégtételként visszhangzott a fülemben a kifejezés, aminek nem tudtam a jelentését... Chienne?!
- Bunkó... - forgattam meg a szemeimet. Bármit is mondott, az.. Azt nem érdemeltem meg...
Viszketett a tenyerem, olyan szívesen képen töröltem volna ezt a fazont, hogy biztosra vehette volna, nem felejti el ezt az estét, de helyette lenyeltem a békát és nagyot szusszanva, emelt fővel evickéltem ki a sorból, hogy a következőben mindenkinek fel kelljen állnia és megvárni, amíg én a helyemre találok. Nem fogadott nagy ováció, sőt, méltatlankodtak is a közelben ülők, főleg azért, mert nem értették mi folyik közöttünk.
És én sem voltam túlzottan elragadtatva a ténytől, hogy új helyem közel sincs olyan távol a fickótól, mint azt reméltem, hisz így majdnem előtte foglalhattam helyet. Kísért a sors... Félig hátrafordultam, felmérni a helyzetet és újabb sötét pillantást vetni rá, de ekkor a fények elhalványultak, én pedig reflexszerűen fordultam a színpad felé.
Csak a darab és én... Egészen a felvonás végéig.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence   Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence EmptySzer. Aug. 14, 2013 5:33 pm


Nagyon bírom, mikor ilyen apucikedvence lánykák felháborodnak a viselkedésemen. Pedig őszintén mondom, udvarias férfi vagyok, főleg azért, mert francia, de vannak, akik bekúsznak az ingerküszöböm alá. Örvendve, hogy a hölgy elsasszézott, visszaülök a helyemre, és kezdetét veszi végre a darab is lassan... addig is, a minimális fényben, valami kintről hozott prospektust nézegetek, és kedvtelve támasztom hosszú lábam az előttem levő szék támlájának, csak úgy extra bosszantásként.

~

Nagyon sajnálom, hogy ilyen soká várattalak! A helyzet mégsem vált olyan életképessé, mint reméltem, de ez persze nem lett volna ok arra, hogy szó nélkül itt hagyjalak. Még egyszer elnézést, és
köszönöm a játékot!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence   Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence Empty

Vissza az elejére Go down
 

Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sarah Thorp ~coming soon...
» Sarah Snow ~ ready!
» Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia
» Sarah & Summer [színpad, előadóterem]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-