Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Sarah Snow ~ ready! EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Sarah Snow ~ ready! EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Sarah Snow ~ ready! EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Sarah Snow ~ ready! EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Sarah Snow ~ ready! EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Sarah Snow ~ ready! EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Sarah Snow ~ ready! EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Sarah Snow ~ ready! EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Sarah Snow ~ ready! EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Sarah Snow ~ ready!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Sarah Snow
Sarah Snow

Korom : 26
Munkám-hobbym : tánc
Tanítási órák száma : 3

Sarah Snow ~ ready! Empty
TémanyitásTárgy: Sarah Snow ~ ready!   Sarah Snow ~ ready! EmptyHétf. Aug. 26, 2013 9:10 pm

Sarah Snow
ez vagyok én
Nem vagyok rossz hírű, nem vagyok hisztis sem makacs. Szeretem az életet, imádok bulizni és nagyon bírom a divatot. A pasizás a lételemem és nem is kell mondanom, hogy nem egy pasi fordult meg az ágyamban. Én sem vagyok tökéletes, de a külsőmre büszke vagyok. Vékony testalkat, hosszú lábakkal,minden lány álma. Barna szemhez nagyon jól illik a barna hajzuhatagom,amit vagy kiengedve hordok hullámosan vagy egyenesen illetve nagy ritkán összefogom, ha olyan kedvem van.
Nagyon sok barátom van és elég népszerűnek mondhatom magam, a nevemet mindenki ismeri és ezért meg is küzdöttem, de élvezem a sulit és nagyon szeretem azt amit csinálok. Szeretek táncolni és büszke is vagyok rá, hogy egy ilyen sulinak lehetek a tanulója.
egy szelet belőlem

4 éves voltam, amikor az életem elkezdett különbözni minden normális gyerek életétől. Anyukámmal egy balett előadáson vettünk részt, nem is kell mondanom nagyon untam, hisz csak 4 éves voltam. Az emlékek nem maradtak meg ezt mesélték nekem, és képekkel is rögzítettek egy-két pillanatomat. Amikor hazafelé tartottunk az előadásról már nagyon álmos voltam és aludni akartam, de még messze volt az ágyam. Anyuval csak sétáltunk és kerestünk egy taxit, amikor megláttam egy csapatot az utcán. Táncoltak, olyan táncot, amibe beleszerette,m már akkor. Azonnal elmúlt minden fáradságom és anyut odaráncigáltam a táncosokhoz. Csak ámultam és nem tudtam levenni róluk a szemem, annyira könnyen táncoltak és olyan mozdulataik voltak, amiket én rögtön meg akartam tanulni. Azzal az ígérettel hagytuk el a helyszínt, hogy egyszer egy táncos iskolában fogok tanulni. Mivel máshogy nem voltam hajlandó elmozdulni a látvány mellől.
Most 16 éves vagyok és táncolok. Van egy bátyám és nagyon szeretem. Két legjobb barátom is van Carina és Daniel. A férfi nemű LB-mbe azt hiszem beleszerettem, de nagyon. Ő gitározni tanul és zenét szerez abban az iskolában ahol én vagyok. Varina pedig velem együtt táncol. Nem balett és nem társas tánc az amit én művelek. Én az utcai táncot kedvelem és tanulom. A modern tánc mindennél nyugtatóbb a számomra. Anyuék támogatnak, de a szüleim jobban szerették volna, ha ügyvéd leszek, ahogyan ők is. Apu bíró, így elég sok pénz jön haza és anya ügyvéd, nagyon jó. Mindent megkapok amit csak szeretnék, tényleg mindent. De nem akarom, hogy ettől elítéljenek a többiek. Nem akarok cicababa lenni, sem hiszti királynő. Én csak táncolni szeretnék és szerelmesnek lenni. És megtalálni az igazit Daniel személyében.
Már elég régóta táncolok napi szinten ahhoz, hogy valamelyest konyítsak hozzá. Több versenyen is részt vettem, nagy sikerrel.
Ami a családom egyetlen rosszfiúját illeti, nagyon szeretem. A bátyám, Kaleb, nagyon félt engem, ami nagyon figyelmes tőle, de van amikor Danielt sem engedi túl közel hozzám, pedig tudja, hogy szerelmes vagyok belé. Sajnos Daniel a tudtára adta, hogy neki is tetszem, így Kaleb még óvatosabb. Amit még nem mondtam, hogy Kaleb és Daniel nagyon jó barátok. Nagyon sokat lógnak együtt, így minden titkukat felfedték egymás előtt, hisz lányoknak nem mond el mindent úgy mint egy fiúnak, legjobb barát ide vagy oda.
16 | tánc szak | Shelley Henning

My Life Arts
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Sarah Snow ~ ready! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarah Snow ~ ready!   Sarah Snow ~ ready! EmptyHétf. Aug. 26, 2013 9:27 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szervusz!
Hát...hűha vagy is izé próbálok normálisat írni. Szóval 16 éves vagy és pasifaló és szexi és táncos...értem én a szitut...Very Happy szaladj foglalózni majd játszani.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Sarah Snow ~ ready!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ronnie Cleveland - ready
» Sarah Thorp ~coming soon...
» Sarah & Summer [színpad, előadóterem]
» Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia
» Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tánc-