Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Tristan & Phoenix - folyosó EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Tristan & Phoenix - folyosó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Tristan & Phoenix - folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Tristan & Phoenix - folyosó   Tristan & Phoenix - folyosó EmptySzer. Júl. 03, 2013 11:55 am

bring your love, baby, I can bring my shame
Tulajdonképpen fogalmam sincs, mit csinálok itt, ebben a hatalmas embertömegben, ami magával sodor valahova, ahova nem is akarok eljutni. Tulajdonképpen fogalmam sincs, minek tettem egyáltalán be a lábam az iskolába, ha tíz perc múlva valószínűleg fejfájásra hivatkozva eltűnök innen. És most, kivételesen még valami igazságalapja is lenne, ugyanis a fejem mindjárt szétrobban, és ezen az üvöltő, vinnyogó, morajló tömeg egyáltalán nem segít. A sutyorgásuk még a fülhallgatóimból üvöltő Black Dahlia Murder számon is áthallatszik, így elég gyorsan feladom a harcot velük, és csak próbálom ignorálni azt az ezernyi hangot, ami visszhangzik a fejemben.
Aztán - valószínűleg a csengő hatására - a folyosó kiürül, én pedig egyedül maradok a közepén. Már most érzem, hogy a nevem mellett ma is csak a hiányzásjelző kis bigyók fognak megjelenni... De érdekelt ez engem bármikor is? Apuci pénzeli a sulit, pénzel engem, ezen kívül meg leszarja, mi van velem. Hogy miért? Mert egész nap a titkárnőjével hempereg valami hotelszobában. Hogy anyám mit csinál? Ugyanezt, csak ő a cég mosdójában... És elhiszitek, hogy ugyanannak a cégnek dolgoznak?
Igen, a szüleim szánalmasak. Még jó, hogy egyke gyerek vagyok és már rég a saját lábaimra álltam, különben szégyellnem kéne magam azért, amiért ilyen beteg családba születtem. De talán az életem nem ugyanilyen szétzilált, mint a családom?
Összerezzentem, mikor a telefon megcsörrent a zsebemben, jelezve, hogy valaki minden áron el akar érni. Elővettem a készüléket, majd vetettem egy reményteli pillantást a kijelzőre...
"Amanda hív"
Lemondóan sóhajtottam, majd kinyomtam a hívást, semmi kedvem nem volt vele beszélni. Attól még, hogy egyszer lefeküdtünk, nem lesz a barátnőm, ő ezt nem képes megérteni? Mondjuk az is tény, hogy a fenekén még ott van a tojáshéj, a tizenhat szerény évével még hisz a tündérmesékben és a szőke hercegben...
Felmorrantam, majd hátat fordítottam az osztályteremnek. Helyette inkább a lépcsőforduló felé vettem az irányt, ott felküszködtem magam az ablakpárkányra, ott helyezve kényelembe magam. Visszakapcsoltam a Black Dahlia Murder-t, majd elővettem a füzetem és elgondolkodtam valami dalszövegszerűségen a BC Groan-nak. A lemez befejezéséhez még egy dalra volt szükségünk, de nekem nem volt ötletem...
Elgondolkodva haraptam rá a toll végére, majd nekikezdtem a firkálásnak, hátha az értelmetlen szavak tömkelegéből sikerül valami értelmeset összehoznom.
TRISTAN - MUSIC - lesz jobb, csak várd ki
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Tristan & Phoenix - folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tristan & Phoenix - folyosó   Tristan & Phoenix - folyosó EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 6:11 pm

Nem akarok itt lenni, iskolába se akarok járni, nincs semmi értelme, úgyse merek kiállni az emberek elé, akkor meg cseszhetem az egészet. De itt legalább kapok enni. És azt már két napja nem kaptam.
Nem tudom, pontosan miért jöttem vissza, pontosan mit is keresek itt, de azt tudom, hogy beszélnem kell Phoenixel. Minél hamarabb, annál jobb. Nem vagyok benne biztos, hogy amikor előtte fogok állni, tudni fogom, mit is akarok neki mondani, de meg kell próbálnom. Utálom, hogy ennyire bizonytalan és instabil vagyok.
Igazából az életemben mindent utálok. Még azt is, hogy a fülem nem mozog. Azt meg aztán még jobban, hogy a tömegben elvesztem Phoenix fejét, és fogalmam sincs, merre ment. Lehet csak halucináltam. Nem... biztos nem, ma még semmi káros anyaghoz nem nyúltam, szóval nem kéne halucinálnom, mégis megteszem, és ez zavar, hacsak... igen, az tényleg Phoenix, megint látom. Vajon mennyire lenne szánalmas, ha kiabálni és integetni kezdenék? Talán ha az az este nem történik meg, meg is teszem...de megtörtént.
Úgyhogy nem, nem kezdek kiabálni és integetni, csak lazán - már amennyire az tudok lenni - a zsebembe dugom a kezeim, és figyelem. Csak őt, nem foglalkozva vele, hogy kiürül a folyosó, hogy esetleg megláhat, most hogy már senki nincs körülöttünk. Úgyis nagyob ek van gondolkozva, nem órára megy, úgyhogy követni kezdem. Hangtalanul, több méter távolból.
Mikor felküzdi magát a párkányra, csak nézem, nekidőlve a falnak. Nem vesz észre, nem figyel, én meg nem akarom megijeszteni. Mert biztos megijedne, ha csak úgy kirántanám a fülhallgatót a füléből.
Nagyon hiányzott, és most, ahogy ott ül, csak még jobban tudatosodik bennem, hogy szeretem. És ez nagyon ijesztő. Mert végül is, ő volt az, aki elküldött, aki elutasított, mégis itt vagyok, és iszonyat gy balfasznak érzem magam.
Mellé lépek, és lenézek rá. Nem szólalok meg, szerintem nem hallaná, megvárom, míg észrevesz, bárhogy is hívnám fel magamra a figyelmet, megijedne, azt pedig nem akarom. Csak állok, és várok.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Tristan & Phoenix - folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tristan & Phoenix - folyosó   Tristan & Phoenix - folyosó EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:46 am

bring your love, baby, I can bring my shame
Firkálok és firkálok, az üres lap lassan megtelik szavakkal, amiket csak úgy ont a tollam. Mégis, ennek ellenére, nem érzem, hogy ez valami konkrét dolog lenne. Ha valamiben tényleg hatalmasak az elvárásaim, akkor a dalszövegeimben, nem elégszem meg akármivel, amit hoznak a gondolataim.
Értelmetlen szavak, egytől egyig különösebb jelentés nélkül, a világért nem akarnak mondatokba összeállni. Szitkozódva szántom végig a tollal a lapot, szinte érzem az ujjaim alatt, ahogy szakad a papír és az, amin az elmúlt tíz-tizenöt percben dolgoztam, összegyűrve landolt a szemetes mellett, amibe mellesleg nem sikerült beletalálnom.
Valami, valaki hiányzott ahhoz, hogy jó legyen. Nem is tudom, talán bennem volt a hiba, hogy akkor elengedtem, hogy elbasztam mindent, mert akkor nekem úgy volt jó, megijedtem attól, hogy mindennél jobban kívánhatok egy srácot, méghozzá a legjobb barátomat. Most pedig nem volt senkim, semmim. Egy hónap... Ennyi telt el, mióta legutóbb láttam, azóta ki se tettem a lábam a lakásból... Nap közben. Éjszaka próbáltam élni az életem, eljártunk koncertezni a BC Groan-al, buliztam, literszámra vedeltem az alkoholt, minden szép volt, jó volt, meg kibaszottul vidám.
Igen, talán akkor is ezt mondtam volna, ha a kijózanodás után eszembe nem jut, mit csináltam előző éjjel... És olyankor jött a bűntudat, az önutálat és a tehetetlen düh. Olyankor törni-zúzni volt kedvem, és ezt csak fájdalom szüntethette meg. Fizikai fájdalom. És amikor először nyúltam az orvosi szikéhez, amit találtam, még fájt is. Fájt, mert rosszul csináltam. Fájt, mert túl agresszívan csináltam. Fájt, mert akartam, hogy fájjon. Szenvednem kellett, mert Ő is szenvedett miattam. Talán még most is szenved, én meg csak ülök itt, ahelyett, hogy próbálnék rátalálni. De mit mondanék neki?
"Figyelj haver, bocs azért, mert kedvem volt téged ott helyben leteperni, ehelyett meg elküldtelek a büdös picsába. Felejtsük ezt el, és kezdjünk mindent újra, oké?"
Lekevertem magamnak két mentális pofont, hogy visszatartsam azt a hisztérikus kacajt, ami fojtogatott. Mi az isten van velem? Ez pont annyira lenne találó szöveg, mint az, amit részegen bedobtam apámnak, amikor az ÉN kocsim hátsó ülésén kaptam rajta a titkárnőjével... Aki mellesleg akkor, pár órával azelőtt az incidens előtt még velem szórakozott. De ebbe inkább ne is menjünk bele. A lényeg annyi, hogy sose tudtam jó döntéseket hozni, és ezt az is bizonyítja, hogy most is, ahelyett, hogy valami hasznossal tölteném az időt, szidom a világot és magamat.
Másnaposan bejönni az iskolába nem volt jó ötlet. Már csak azért sem, mert a fejem zúgott, mint három méhkas, így kivételesen még az August Burns Red is idegesített. Morogva kapcsoltam ki a zenét, macskamód kinyújtózva közben, hogy kiegyenesítsem az elgémberedett végtagjaimat, és... Akkor láttam meg Őt.
Ott állt előttem, én meg csak néztem, hitetlenkedve-meglepetten, és előkör el akartam hitetni magammal, hogy csak hallucinálok... Ami határozottan nem lett volna jó, tekintve, hogy már egy ideje - néhány órája - tiszta vagyok.
-Tristan...? - A hangom megtört, erőtlen suttogássá halkult, nekem pedig kedvem volt elásni magam tíz méterrel a föld alá, és vissza se jönni, mert... Nem is tudom. Szégyelltem magam a saját hülyeségemért. És most, hogy újra itt állt előttem, fogalmam sem volt, mit mondjak... Minden szó a torkomon akadt, úgyhogy csak néztem, és fogadni mertem volna, hogy el is sápadtam, pont, mint aki szellemet látott.
TRISTAN - MUSIC - lesz ez jobb, csak várd ki
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Tristan & Phoenix - folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tristan & Phoenix - folyosó   Tristan & Phoenix - folyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tristan & Phoenix - folyosó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jean & Bri ~ folyosó
» Tristan Moore ~
» phoenix beckett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-