Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Summer & Lara - Coffy Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Summer & Lara - Coffy Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptyVas. Jún. 09, 2013 9:50 am


New Friends?
& notes: lesz jobb is| dress: this
Bátortalan léptekkel haladok London utcáin. Nem rég érkeztem és bevallom kicsit félek (nem mintha ez új információ lenne), nem ismerek itt senkit. Mindig is nehezen szoktam bele az új helyzetekbe, s megvallom őszintén általában kerültem is az "ismeretlen". Nem vagyok nagyra vágyó, de maradi sem csupán tartok az emberektől és a környezetemtől. Rengeteget olvasok inkább úgy ismerem meg a világot mely körülölel. Furcsa, mert bár olykor akár egy kisegér félősen viselkedem még is tele vagyok kíváncsisággal és kalandvágyással. Néha meglepem magam is, egyszer pont arra vágyom amitől máskor megriadok...
Költözéssel, beilleszkedéssel és munkával kapcsolatos gondolatokkal fejemben igyekszem a főtért átszelni. Azt mondták erre találok egy kis kávézót, ennek megörülve siettem erre. A nap szinte égeti tejfehér bőröm. Én bolond a napszemüveget a dobozokkal teli házba hagytam!-most hunyorogva bolyonghatok. Útközben kissé ideges ábrázattal arcomon nézek körbe-körbe hátha meglátom végre a helyet. Nincs szerencsém, vagy csak vak vagyok már a sok fénytől.
-Elnézést! Coffy Bar-t keresem, nem tudja merre találom?- Kérdem az utcán random leállítva egy hölgyet. Furcsán nézve rám elmutat jobbra. Arra nézek és hirtelen lángba szökik arcom. Ott van velem szembe a kávézó. Hebegve köszönök el és sietek arra. Elég szerencsétlennek tarthat a nő, de hát mind egy is talán nem jövendőbeli munkatárs, így nem hiszem, hogy összefutunk. Ha az akkor meg van rólam a véleménye, hogy milyen béna vagyok. Koffein után vágyakozó testtel rontok be az ajtón, majd leülök egy üres helyre és kezembe veszem a felhozatalt ábrázoló lapot.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptyVas. Jún. 09, 2013 1:08 pm

LARA & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:227
A szél a fák leveleit zörgeti, a madarak csiripelnek. Már születésemkor beleszerettem Londonba. Nem olyan zajos, inkább kellemes, civilizált, de mégis természetközeli. Az emberek kedvesek, kulturáltak, az egész város tiszta. A járdán kopogó cipőm orrát figyelgetem, amikor el nem érkezik egy betonrepedéshez. Annyiszor jártam itt, hogy a Coffy Bar minden egyes részletét kívülről fújom. Mosolyogva nézek fel a napszemüvegemen át, és szívom be a bejáratnál már érződő kávé- és csokoládé illatot. Imádom.
A következő pillanatban megszólít egy huszonöt körüli nő. Magázódik. Ez talán csak jólneveltség jele. Miután válaszolok, a nő bemegy, én pedig gyorsan megnézem magam a tükröződő üvegben. Ez a napszemüveg öregít? Betolom a kávézó ajtaját, majd belépek. Sokkal erősebbek az illatok, már-már mámorítóak. A kávébarna falak, a kényelmes boxok, az enyhe világítás és a félhomály... Azt hiszem, ez a harmadik otthonom. A pulthoz lépve ismerősként fogadnak, és szó nélkül elkészítik a szokásos rendelésemet. Ezúttal a latte macchiatómhoz adnak pár ajándék csokidarabkás kekszet. Mosolyogva megköszönöm, majd egy kis töprengés után végül odasétálok az imént útbaigazítást kérő nőhöz.
- Először jársz itt? - kérdezem mosolyogva.
Int, hogy üljek le.
- Egyébként Summer vagyok - mutatkozom be, majd belekortyolok a kávémba.
Lara kuncogást hallat, mire kérdőn nézek rá. Vörös fejjel jövök rá, hogy a tejhab bajuszként keretezi a számat, majd elnevetem magam, és egy szalvétával letörlöm. Együtt nevetgélünk ezen, majd amikor csitul a sztori, segítek neki kávét választani.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptyKedd Jún. 11, 2013 12:03 pm


New Friends?
& notes: lesz jobb is| dress: this
Szeretem a hagyományokat, ragaszkodom a mindennapi szokásokhoz akárcsak a kávéhoz. Olyan számomra mint a víz mindennap muszáj innom belőle. Itallapot nézegetve kicsit tanácstalan vagyok, milyen fajta kávét is kérjek. Gondolkodás közben néha-néha felpillantok és a berendezésre nézek. Nagyon hangulatos hely az biztos. A box ahova beültem is nagyon szépen van berendezve. Ámulva figyelve minden egyes részletet egyszer csak egy ismerős hang szól hozzám. Az a hölgy...bocsánat lány(!) akitől eligazítást kaptam mosolygó arccal ül le hozzám, persze nincs ellenemre így intve is tudattatom vele, hogy nyugodtan csatlakozzon hozzám.
-Hát igen, pár napja jöttem.- Felelem őszintén. Miután bemutatkozik nekem én sem maradhatok el. Tekintetem ismét a felhozatalra siklik majd sóhajtva teszem azt le az asztalra. Lehet kérek tőle tanácsot. Épp szólnék neki mikor hirtelen elnevetem magam. Summernek egy kis kakaóhab balesete történt. Együtt nevetve lépünk túl a humoros helyzeten, majd szóra nyitom szám:
-Nem tudnál ajánlani valami jó kávét?- Látván otthonosan mozog az itteni árúban hamar választunk is nekem valót és meg is rendelem. Hamar kihozzák a gőzölgő, mámorító illatú koffein bombámat.
-Ú, de jól néz ki.- Akaratlanul is kicsúszik miközben szemezek a teli csészével.
-Te még iskolába jársz?- Érdeklődöm. Örülök, hogy másodszor is összefutottunk, kedves lány. Legalább nem vagyok egyedül.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptyKedd Jún. 11, 2013 4:01 pm

LARA & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:331
Kevés Londonban az ilyen ember. Barátságos, nyitott, feltehetőleg nincs hátsó szándéka (legalábbis remélem), és ha nem is leszünk legjobb barátok, azért szerintem tartani fogjuk a kapcsolatot.
A tekintetem a listán cikázik, igyekszem valami nem túl drágát, de nem is túl olcsót választani. Nem is volt nehéz, kiderül, hogy Lara nagy koffeinbarát. Talán ma valami ajándékos nap van, esetleg nem fogynak a sütik, mert amikor a pincér odaviszi hozzánk a rendelést, egy tányér keksz is koppan az asztalon. Láthatóan frissen sült, minden bizonnyal nagyon finom.
- Ühümm - bólintok, és felhagyok az udvariasabb válaszokkal. - És te? Egyetem, vagy már dolgozol?
Egyre több ilyen típusú kérdés jön (mióta élsz itt? tetszik ez a hely? szereted a munkád?), majd a pincér verejtékező homlokkal fut ide, és hadarja el, hogy igazán megérdemlünk egy kis extra adagot, majd az asztalra helyez egy óriási papírszatyrot tele kávéval és süteményekkel. Mielőtt még kikérdeznénk a részletekről, elsiet a következő boxhoz, ahol megismétli az imént történteket más emberekkel. Egyre csak megy, az összes asztalhoz odasétál.
Értetlenül nézünk össze Larával.
- Ez mi volt? - kérdem, majd megvizsgáljuk a zacskó tartalmát.
Összesen nyolcféle kávé, kétféle forrócsokoládé és tizenkét sütemény elvitelre csomagolva. Megvizsgáljuk a pultot, a kivilágított kirakat üres.
- Ennyire nem megy az üzlet? - kérdezem egy kis cinikus beütéssel, hiszen ez a kávézó iszonyatosan népszerű.
A bár három részre oszlik. Az egyik részébe tartoznak az értetlen vendégek, a másikba azok, akik semmit sem vesznek észre ebből, majd az alkalmazottak, akiknél mintha megnyomták volna a gyorsító gombot. Sokan közülük elsiet a dolgozóknak fenntartott széfhez, és magukhoz veszik értékeiket, van, aki pénztárgépből pakolja ki a bevételt, míg vannak, akik a szőnyeget tekerik fel vagy a függönyt szedik le (?!).
Larával egyre lehetetlenebb ötletek jutnak eszünkbe, mint például, hogy amit leszednek, az mind lopott tárgy, és jönnek a rendőrök, vagy éppen megszállták a Földet a zombik. Végre bekapcsolják a hangszórót, amibe eleinte csak dadognak, majd kerek-perec bejelentik a helyzetet. Elkerekedett szemmel nézünk össze, miközben felhangzik pár sikoly, és mindenki pánikban tör ki.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptyKedd Jún. 11, 2013 6:31 pm


New Friends?
& notes: lesz jobb is| dress: this
Nagyon kedvesnek vélem a lányt. Mosolya egészen üdítően hat rám. Általában visszahúzódó alkat vagyok, de mellette olyan felszabadultnak érzem magam. Ha anyám ezt látná biztosan azt hinné Londonba jöttömet követően elraboltak az ufók és valaki mást hoztak vissza a testemben. Jó a hely, jó a társaság. Nevetve beszélgetjük el az időt közben iszogatom finom kávém és belecsippentek az ajándék süti egyikébe ami fogalmam sincs, hogy miért vándorolt az asztalunkra.
-Művészeti iskolában vagyok tanár, amúgy te hova jársz?- Hosszasan eldiskurálunk átlagos témákról, hogy új vagyok stb.. Ez mind szép és jó, egy szimpla beszélgetés melyből talán egy remek barátság forrdogál már most. Ám a cselekmények sorozata melyek most következnek korántsem mondhatók átlagosnak. A pincérek megőrülve zacskókat szinte szórnak mindenkihez, hogy ajándék.
-Kezdek félni...- Jelentem ki felvont szemöldökkel, majd bekukkantunk a csomagba amiben rengeteg kávé és süti van.
-Lehet mérgezők...vagy bombák, azt javaslom tűnjünk el míg lehet.- Kissé humorosan mondom, de azért hangomban van egy kis komolyság is. Furcsán viselkednek az alkalmazottak olyanok mint akikben elemet cseréltek szaladna villámgyorsan össze vissza, rakodnak majd az egyik rekedtes hangon megszólal.
-Kérem nyugodjanak meg, de most ..- Elharapja a szó végét, pisztoly hangja szeli át a kávézó falait, majd hangos sikoly tör fel.
-Mi a franc?- Az emberek nyugtalanok ám mikor meglátnak pár férfit fejükön fekete maszkkal egyből csönd lesz, s csak a mély hangok csilingelnek.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptySzer. Jún. 12, 2013 8:02 am

LARA & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:277
Kisebb robbanásszerű hang hasít a levegőbe - egy pisztolylövedékkel együtt. Gondolkozás nélkül felállunk, és megcélozzuk a kijáratot; amit eltorlaszolt három fekete maszkos. A dolgozók, ha tudtak róla, miért nem szóltak és hessegettek el mindenkit? Sejtelmem sincs, miért jöttek ide, talán a pénz miatt?
- Ne-he, Ja-ack, ne csi-náld! - csendül fel egy sírós hang a pénztárgépnél.
Mindenki a fegyvertartó és a pultos között kapkodja a fejét, és várja a fejleményeket.
- Az ígéret szép szó - búgja a betolakodó, mire a következő pillanatban egy csecsemő sírása csendül fel.
Jack felemeli pisztolyos kezét, és a baba felé tartja. Visszatartott levegővel lesem meg az anyát, akinek a homlokáról verejtékcseppek vándorolnak le. Gyermekét a mögötte állónak adja, és védelmezően elé áll. A maszkos nyugodtan lő egyet, mire többen felsikítanak. A golyó végül egy pohárba csapódik bele, pár centiméterre a csecsemőtől.
Mi csak állunk, és várunk. Miért jöttek? Ez talán a Csipkerózsika Londonban, és most jön az orsós jelenet pisztollyal? Egy férfi idegesen rohan át a terem egyik feléből a másikba egyenesen a kijárathoz. Az egyik bűnöző tarkón csípi, és fegyvert tart a fejéhez. A vendégek szinte egy emberként nyelnek egyet. Hívni kéne a rendőrséget. A táskám mögöttem, az asztalon van.
A sírós nő a pultnál közben nyugodt üzemmódra vált, pokerfacet ölt, és rezzenéstelen arccal Jack elé sétál. Apropó, ezek honnan ismerik egymást? A nő terhes. Mi van itt?!
- Mondd a szemembe, hogy nem az enyém - szól az irritálóan mély hangjával a maszkos.
- Tedd le a fegyvert - nyel egyet a nő.
Lesajnálóan néz a várandósra. Az ajkamba harapok, de olyan erővel, hogy talán vérezni is kezdett. Nem fontos, kérdőn és ijedten nézek Larára, aki körülbelül ugyanúgy reagál.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptySzer. Jún. 12, 2013 8:44 pm


New Friends?
& notes: lesz jobb is| dress: this
Az előbb még békésen beszélgettek az emberek aztán pedig kitört a pánik. Nem tudom mire véljem az elkövetkezendő eseményeket. Banditák törnek ránk, lövöldöznek megfélemlítenek minket. Nem értem! Olyan mint egy rossz álom! Talán mindjárt felébredek zihálva, de megnyugodva, hogy mind ez csak egy rémség volt, az agyam rossz játszószándéka. De nem! Nem ébredem fel a film tovább pörög. Félek. Riadt pillantásokat vetek Summerra ki szint úgy pániktól fehérlik. Túl fogjuk élni, a többiek túl fogják élni? Rekedtes mély hang tetézi a bajt. Egyszer csak kinyílik a kávézó ajtaja és egy jóhúsban lévő férfi besétál.
-Ennyi!- Mindenki mosolyogva kezd el duruzsolni a másikkal. Felállok és felvont szemöldökkel nézek Sum-ra miközben a szívem olykor kihagy egy ütemet. 
-Most ez mi volt?- kérdem meghökkenve az izgalmaktól nagyot nyelve. Csak egy film jelenetet forgattak? Én pedig azt hittem itt halok meg az első hetemen Londonban? Hát ez kész röhely. Mindenki a lehető legnagyobb nyugodságban beszélget a másikkal. Itt mindenki beavatott volt csak mi nem? Fel nem foghatom. Sokkot kaptam! És egyáltalán miylen film ez vagy miért kameráztak meg hova voltak elrejtve azok... NEM ÉRTEK SEMMIT!
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptyCsüt. Jún. 13, 2013 12:05 pm




LARA & SUMMER


OUTFIT:KATT
WORDS:277
Hihetetlen, hogy milyen különböző az emberek reakciója. Lehet, hogy nem most kéne gondolkoznom a rendezői fejemmel, de ez tényleg nagyon fura. Páran tényleg ijedtek, de vannak, akik olyan képet vágnak, mintha rajzfilmfigurák lennének. És ami a legérdekesebb: Ott egy pasas hátul, aki tök nyugodtan mobilozik! Nincs időm átgondolni, ez itt komoly. Az ajtó nyílik, és egy feszült képű idegen lép be rajta. - Ennyi! - kiáltja. Lefagyva állunk, míg a többi vendég felsóhajt, és kimegy az épületből. Ez egy film volt?! Larával együtt elsietek a feszült arcúhoz. - Sziasztok, nagyon jók voltatok - motyogja monoton hangsúllyal, miközben az okostelefonját nyomogatja. Egyszerre kezdünk magyarázni neki, de láthatóan nem nagyon izgatja, hogy hozzá beszélünk, így egy idő után feladjuk, és faképnél hagyjuk az őrültek házát. Lehuppanunk a kávézó előtti szökőkút szélére, és összevont szemöldökkel figyeljük, ahogy számtalan kamerás és statiszta rohangál össze-vissza. - Akkor most benne leszünk egy filmben? - kérdezem némi töprengés után. Az egyik pisztolyos közeledik felénk, azt hiszem, Jack. Fáradtan levágja magát közénk, és letépi a fekete maszkját. Larával szinte egyszerre akad el a lélegzetünk, érzem, hogy gyengülnek a lábaim. A fejfedő alatt Ashton Kutcher arca bújt meg.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptyHétf. Jún. 17, 2013 6:23 pm


New Friends?
& notes: hát ez izgi Razz dress: this
Remekül indult a napom, aztán rémálom lett és most nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Annyira megijedtünk mindketten. Olyan jól alakították a kiszabott szerepet. Amikor kicsit voltam én is szerettem volna elmerülni a színészet világában ám rájöttem, hogy túlságosan is nyámnyila és félős vagy ehhez. Így hát maradt a tanítás, de ez is szép szakma rengeteg meglepetéssel! Elindulunk a jelenet megállítójához, azt hiszem ő lehet a rendező. Sum-ra pillantok olykor halovány mosolyt festve arcomra mivel a sokk melyet eddig éreztem kezd inkább megkönnyebbüléssé alakulni. Oda érve laza vigyorral arcán mondja, hogy jók voltunk.
-köszönjük- Felvont szemöldökkel fordulok a lány felé, majd egyszerre kérdezősködni kezdünk de látszik nem nagyon tud ránk időt szánni, egyfolytában telefonját nyomkodja. Vállat vonva indulunk el a kávézóból.
-Nagyon úgy tűnik..- Nevetve felelem. Majd leülök a kávézóval szemben lévő szökőkút szélére. Levegőt kifújva próbálom átpörgetni a történteket gyorsan. Egyszer csak valaki jön felénk. Az egyik maszkos a filmből. Mögötte mindenki rohangál papírokkal a kezében vagy kamerával. A férfi leül közénk majd lekapja fekete anyagot arcáról. Szemeim elkerekednek szívem nagyot ver. Ashton? Ashton Kutcher? Most ez komoly? Imádom őt, a hullám törők című filmjét vagy százszor láttam! Próbálok nem elpirulni, de alig ha sikerül. Ő pedig mit sem törődve kislányos zavarunkkal sármos vigyorral arcán pásztázza arcunk és lazítva ücsörög közöttünk.
-Jó alakítás volt..- Töröm meg a zavaró csendet bátortalan hangon.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar EmptyKedd Jún. 18, 2013 10:37 am

LARA & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:248
Nehezemre esik visszatartani pár rajongói sikolyt, akárhányszor ránk néz, egy részem elolvad tőle. Talán Ashton Kutcher(!) helyett is elég feszültek vagyunk, hiszen olyan nyugodtan és lazán kezd el mesélni a filmjelenetéről, mintha rég nem látott haverjai lennénk. Néha felnevetünk vele együtt, néha megértően bólogatunk.
Láttalak titeket, kiváló statiszták vagytok, lehet, hogy még találkozunk - paskolja meg a vállunkat, majd feláll, egy utolsót biccent, és elsiet a rendezőhöz.
Azta - ennyit tudok kinyögni, miközben még mindig őt bámulom, ahogy beszélget a munkásokkal. - Hihetetlen, hogy csak kávézni jöttünk, és az lett a vége, hogy maga Ashton velünk sztorizgat.
Igen, úgy látszik, vannak csodák. Léteznek ilyen lehetetlenségnek tűnő véletlenek. Ezt most már tapasztalatból mondhatom, hiszen egy kávézóban statisztaként kötöttünk ki, Mr. Görögisten Kutcher filmjében.
Veszek egy mély lélegzetet, amelyben még érződik a színész szélben egyre elvesző kölnije. Ez talán minden embernek egy titkos álma, amire talán nem is gondol túlzottan. És, úgy látszik, ma nekünk valóra vált.
A szemem előtt lebegő ködöt egy sms hangja oszlatja szét, mire előkotrom a táskámból a telefonomat. Apa írt, hogy ebédidő van. Tépelődve nézem a sorokat, majd azon kapom magam, hogy Ashton és a kijelző között kapkodom a fejem. Már három hívást kinyomtam. Végül egy sóhajjal felállok.
- Sajnos haza kell mennem - mutatom fel a telefonom. - Örülök, hogy megismerhettelek, remélem, még találkozunk, Lara - mosolyodok el, majd egy intés után hazasétálok.
Tartalmas nap volt a mai. Szereztem egy új barátot, és benne leszek egy filmben. És még csak fél egy lesz.

részemről befejezve. köszönöm a játékot, jó volt!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Summer & Lara - Coffy Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer & Lara - Coffy Bar   Summer & Lara - Coffy Bar Empty

Vissza az elejére Go down
 

Summer & Lara - Coffy Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lara&Scott; London Eye
» Summer Shine
» Josephine Aveline Summer
» Mich & Summer [stúdió]
» Sarah & Summer [színpad, előadóterem]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-