Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Ronnie Cleveland - ready EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Ronnie Cleveland - ready EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Ronnie Cleveland - ready EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Ronnie Cleveland - ready EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Ronnie Cleveland - ready EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Ronnie Cleveland - ready EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Ronnie Cleveland - ready EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Ronnie Cleveland - ready EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Ronnie Cleveland - ready EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Ronnie Cleveland - ready

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Ronnie Cleveland - ready Empty
TémanyitásTárgy: Ronnie Cleveland - ready   Ronnie Cleveland - ready EmptyHétf. Jún. 03, 2013 1:54 pm


Ronnie
1994.augusztus.17 (19)
Los Angeles
Tánc
Miley Cyrus
-
5 éves voltam, amikor anyukám meghalt. Egyke voltam, és az is maradtam. Apát eszméletlenül meggyötörte a halál, és az állpota napról napra rosszabbodott. Én még gyerek fejjel nem igazán tudtam felfogni, hogy mi is történt, de ennek az is volt az oka, hogy mindenki azt hajtogatta, hogy anya a mennybe került angyalok közé, ahol vigyáznak rá. 5 évesen senki sem gondolná ezt, olyan rossznak. Viszont később az évek alatt felfogtam, hogy mi is történ igazából. Természetesen már nem fájt annyira, mivel az idő gyógyít. Apa sok támogatással, és rengeteg szeretettel túlélte ezt az időszakot, és mára azt hiszem boldognak is mondható. A kezdetekben anya halála miatt kezdtem táncolni. Ő balettos volt. Ez volt a szenvedélye. Volt, hogy naphosszakat gyakorolt a nappaliban, miközben apa és én mosolyogva néztük, de ez már régen volt. Nagyon régen. 12 évesen kezdtem el én is a tánccal foglalkozni. Szerettem volna valami olyat csinálni, ami anyára emlékeztet. Elvégre pár régi fényképnél, és videónál nem maradt több emlékem rólam. Amikor táncolok folyton Ő jár az eszembe, és szinte látom magam előtt táncolni. A balett sosem vonzott igazán, ezért nem ebben akartam érvényesülni. A modern tánc volt az én világom. Ez volt az, ami hajtott. Minden táncos tudásom az internetről származik. Sosem jártam tánctanárhoz. Eleve meg sem engedhettük volna maguknak azt, hogy táncórákra járjak. Apa fizetése elég csekély volt, de mára már új állása van, és hát nem élünk visszafogottan. Az évek elteltével a modern tánc lételememmé vált, és mára már el sem tudom magam képzelni nélküle. Ezért is választottam ezt az egyetemet. Itt végre azt tanulhatom, amihez kedvem van, és ami miatt élek. Mindig is voltak kisebb-nagyobb céljaim, de azt hiszem a fő célom mindig is az lesz, hogy híres táncos legyek.
Veronica Cleveland
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Ronnie Cleveland - ready Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronnie Cleveland - ready   Ronnie Cleveland - ready EmptyHétf. Jún. 03, 2013 2:11 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Ronnie!
Nagyon sajnálom, ami anyuddal történt, de az élet megy tovább, és most pedig idesodort hozzánk. Remélem jól meg elszel közöttünk.Smile
Irány foglalózni és játszani!Smile
Ui.: Csak, mert igazából is ismerlek, szóval miért pont Miley? Legyél már kreatívabb és ne csak ő mindenhol-.- Szeretlek♥️
Vissza az elejére Go down
 

Ronnie Cleveland - ready

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sarah Snow ~ ready!
» Nathalie & Ronnie - színház
» Ronnie & Nick - Kávézó
» Michele & Ronnie - tornaterem
» Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tánc-